Máte v obývačke televízor?

31. júl 2022

Ahojte. Mozno blbo znejuca otazka, ale s priatelom nie sme tie typy, ktore pozeraju TV. Tak premyslame, ze si ju vobec nekupime. Len.. nebude to take zvlastne? Obyvacka bez TV? Mate to tu tak niektora?😄

anavixy
31. júl 2022

Vôbec nie 🙂 aj keď teda asi pre väčšinu áno 😃ale keď vám to vyhovuje, tak si ju nedajte, návštevy sa prídu hádam porozprávať, nie pozerať telku

ukulela
31. júl 2022

My nemame. Staci nam pc.

bessie12
31. júl 2022

Ano mame velku telku. Ja pozeram iba obcas tie "moje" programy a priatel tie svoje alebo hra PS.

klarissa25
31. júl 2022

Ja si neviem predstaviť byt bez tv... Väčšinou všetko pozeráme cez tv... Na Pc či notebooku to nie je ono...klasické programy ani nepozeráme, ale všetko cez internet, resp HBo Max, Disney + a pod..každopádne ak tv vôbec nepozerate tak vám to môže byť jedno, načo ju tam budete mať keď ju ani nezapnete ?

zmrzlinka2021
31. júl 2022

My nemame televizor - uz cca 15 rokov nie som jeho majitelkou.

Ak chceme nejaky zaujimavy film, tak netflix, pripadne kino.

Vobec si neviem predstavit sadnut na gauc pred tv a uz vobec nerozumiem tomu, co sa dnes vysiela. Sem tam ked som u svokry, vidim, ona pozera rodine pripady, reflex, slovenske serialy... na toto nema proste nielen cas, ale aj nervy.

Kino je taka topka

jabadabadu
31. júl 2022

vobec nemam TV a absolutne mi to nechyba
popravde na nu nemam ani priestor, vsade su alebo knihy, alebo kvety

andrejka1974
31. júl 2022

My máme aj v izbách nehadáme sa aspoň kto čo chce pozerat

h2
31. júl 2022

Áno, máme televízor v obývačke. Ale keď vy ho nepotrebujete a nepozeráte, tak hádam si ho nebudete kupovať len preto, že tak to má byť. Zariaďte sa podľa seba.
Ešte k tomu, že niekto nemá tv, lebo nepozerá televízne programy, ale všetko pozerá cez internet, alebo na Netflixe: my z televíznych programov pozeráme minimum. Väčšinou tiež cez net, alebo z Netflixu. Ale nevidím dôvod nepozerať to na veľkej obrazovke. Dnešné televízory fungujú už všetky cez internet. Neviem si predstaviť pozerať film na notebooku.

elementissa
31. júl 2022

Vôbec nemáme a vôbec nám nechýba. Máme veľké monitory, s ktorými každodenne robíme v pracovni, takže seriály pozeráme online a netflix, úplne v pohode. Keď príde návšteva a je v obývačke, aspoň nás nič neruší. Rozprávame sa, hráme spoločenské hry. Otravné televízne mozog vymývajuce programy k životu nepotrebujeme

zmrzlinka2021
31. júl 2022

@h2 lenze na to ti staci velky monitor 🙂

h2
31. júl 2022

@zmrzlinka2021 No, v podstate náš televízor spĺňa túto úlohu. 😁

klarissa25
31. júl 2022

@zmrzlinka2021 a aký najväčší monitor sa dá kúpiť ? Lebo nevidím že by sa dali kúpiť také veľké monitory ako sú tv..

zmrzlinka2021
31. júl 2022

@klarissa25
to ja neviem, ale aj take obrovske co vidim na alze, ale tak mi mame uhlopriecku asi 24 a uplne postacuje. Realne neraz si s muzom dame do postele tablet, na taky dreveny stojancek z ikei a kukame 😉

hilda08
31. júl 2022

My nemame ani jeden televízor nikde v dome a žijeme uplne normalne

viestta
31. júl 2022

@zmrzlinka2021 ale zas monitor aspoň 45' len tak ľahko nezozenies, a co so zvukom? Pohodlie gauca žiaden monitor nedopraje

marca12
31. júl 2022

Mame velky televizor. Klasicke programy nepozeram,ale film si rada pustim. Zvazovala som premietacku,ale nie je to ono,tak sme dali tv. Ale rob si ako chces. Davat si tv len preto,aby to nebolo divne a prazdne miesto,je zase blbost

zmrzlinka2021
31. júl 2022

@viestta To je to, mne sa nechce sediet kvoli pozeraniu niecoho na gauci. Najradsej si lahnem do postele, priem tablet a kukam. A sem tam v pracovni na monitore, vtedy si dam karimatku, over ball pod hlavu a kukam. Na gauci sedime, iba ked pride navsteva.

viestta
31. júl 2022

@zmrzlinka2021 posteľ mam na spanie. Nerada do nej vlacim elektroniku.

laurita285
31. júl 2022

Máme, bola fakt drahá ale púšťame ju tak raz za rok, aj to len na predpripravený stiahnutý film.

zmrzlinka2021
31. júl 2022

@viestta moja postel je moja laska 🙂

natalala
31. júl 2022

Vobec to nebude zvlastne 🙂 my TV v obyvacke mame, ale pozerame minimalne. Ja napriklad nechapem ten zvyk nacpat telku este aj do spalne a detom do izby 🤦🏼‍♀️

h2
31. júl 2022

@zmrzlinka2021 A nezvyknete pozerať niečo spolu, ako rodina? Neviem si predstaviť navláčiť si všetkých do postele k jednému tabletu. A na tú karimatku už vôbec nie. 😁

sense
31. júl 2022

Prečo by to malo byt zvláštne, my síce máme telku v obývačke ale len tam nikde inde, ja pozerám cez antik slovenské programy, dcéra Disney plus à Youtube à chlap správy a netflix

h2
31. júl 2022

Ja mám z tejto diskusie, a nie len z nej, pocit, ako keby pozerať telku mala byť nejaká hanba, alebo čo. "Ja telku nepozerám!" je nejaké nové moderné heslo? Kto pozerá telku, je out?

viestta
31. júl 2022

@natalala keď budeš mat pubertalne deti, možno aj ty budeš mať telku v detskej. Možno aj v spálni. Keď máte v rodine rôzne záujmy, tak jeden pozerá F1, druhá môže pozerať seriály.

zmrzlinka2021
31. júl 2022

@h2 praveze nie, u nas skor fičí youtube (ten netflix menej), napr. teraz pozeram velmi vela vyucbovych videi na anglinu, aj cez FB, muz zasa vsetko na temu triatlonu... no a raz za 2-3 tyzdne sa stane, ze si niekto aj niečo ine pusti okrem svojich oblubenych videi.
Ale volakedy som pozeravala cez stranku joj serial "delukse", ci jak sa to volalo 😀 ale mne to vyhovuje dat si tablet do postielky, pritmie... vobec nie sme nauceni na gauc

zmrzlinka2021
31. júl 2022

@h2
@viestta
Dievčatá, my sme silne doma podcastoví ludia, akurat som predchvílkou zacala pocuvat o cisarovi nerovi... podcasty pocuvame denne

leskovael
31. júl 2022

My tv mame a nie vôbec nieje divné ak ju nebudete mať.

viestta
31. júl 2022

@h2 nie si sama. Nepozerajú telku, lebo to je hanba, ale na na tablete pustia deťom minimax, večer sebe seriál na netfixe, chlap cumi notasu na premier ligue alebo hra tanky... . Hlavne, že nemajú telku. Nejak mi uchádza logika

janka_266
31. júl 2022

Mame a na nej pripojený pc 😃 klasické programy u nás nešli ani nepamätám