Nálepka na stene v spálni nedrží. Aké lepidlo máme použiť?

7. jún 2021

Ahojte žienky,
Prosím vás, neviete mi poradiť? Môj chlap nemá rád farebné steny a tak sme si dali dohodu, že si necháme v celom byte biele steny, ale môžem ich nejako skrášliť. Do spálne som kúpila nádhernú obrovskú nálepku stromu. Stena bola ošetrená presne podľa návodu, je hladká, ale nálepka aj tak nedrží- skúšala som kúsok nalepiť aj na skriňu a tam to drží stále. Neviete mi poradiť nejaké lepidlo, ktoré by túto nálepku udržalo aj na stene? Som z toho strašne smutná, pretože tie steny bez všetkého sú úplne mŕtve, a okrem obrazov (ktoré tam nechcem) a nálepiek nemôžem nič iné na tie steny dať. Chcela som, aby vymaľoval steny na modro, ale s tým nesúhlasí.. hádať sa nechceme a keby ich namaľujem sama, asi ma vyhodí aj s farbou🤣😂 ďakujem za radu. Pekný dník

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
7. jún 2021

Sú steny suché? Držia samonalepovacie fólie, ktoré sú určené na nábytok? Po nich neostanú stopy. Obojstranná lepiaca páska na koberce by mohla držať.

autor
7. jún 2021

@viestta nevadí, to bielou prebehneme potom 😊

autor
7. jún 2021

@katkamatka7 steny sú suché, všetko tam drží, dokonca aj obyčajná lepiaca páska, len tieto nálepky nie.

katkamatka7
7. jún 2021

Máš nábytkovú samolepiacu fóliu? Mne na stene pekne drží a keď odlepím, nenechá stopy. A opäť drží. Skúsila by som tú fóliu, nastrihať a nalepiť na stenu. A na ňu nalepiť ten strom. Na hladkej fólií by mal držať.
Tá obojstranka je trochu riziko, že s ňou pôjde dole omietka.

nika523
7. jún 2021

Mne tiež nedržali nálepky, manžel mi povedal že tie nálepky sú len na sadrokartónové steny

kristiii
7. jún 2021

@nika523 to je blbosť, ja mám aj v obývačke aj v spálni normálne takéto nálepky, dokonca som ich už aj preliepala. A to sú normálne panelové steny
autorka: nemáte skôr nejakú divnú malovku?

autor
8. jún 2021

@kristiii všetko máme tak isto ako aj susedia, ktorým držia tiež a steny sú vymaľované primalexom polar. Takže už neviem v čom môže byť problém. Či si naša stena povedala, že tie nálepky nechce a hotovo🤣🤣