Naozaj voňavý prášok na pranie

januska1905
2. okt 2021

Poradte babule, nepouzivam avivaz kvoli susicke a chcela by som naozaj pekne vonavy prasok na pranie, je jedno ci gel, kapsuly atd. Ktory tak vyraznejsie vonia? Vdaka

mata_2012
2. okt 2021

Kapsule persil discs

anne_mary2
2. okt 2021

@januska1905 ahoj tak pracie gely Cocolino, a pracie gely Lenor su vonavejsie…
ale teda… ked kupi prasok alebo gel manzel v AT, tak vonia aj obycajny persil aj po vybrati zo susky.. 🤷🏼‍♀️ ja to sice nepouzivam, ale mama ma v oblube tie obrusky do susicky ak chces vonave.
Inak ale v mojom okolo 49 z 50 zien v zivote nepoculo ze do susicky nema ist pradlo s avivazou ani to roky neriesia, a vsetko je ok, tak neviem 😀

marinecka95
2. okt 2021

Savo

nikpa
2. okt 2021

@januska1905 nepoužívas aviváž kvôli sušičke? Prečo? Ja áno, nemá sa to, či?

januska1905
autor
2. okt 2021

@anne_mary2 obrusky mam, to sa mi moc nelubi🙃 zakaz pouzivania avivaze je tusim aj v navode na susendu, je to kvoli tomu ze avivaz zadrziava vodu, cize susenie trva ovela dlhsie a este to aj viac zanasa filtre... A avivaz je na zmakcenie pradla co ti robi susicka v podstate🙃

mauduska
2. okt 2021

ja používam od Tierra Verde levanduľové kombo prací prach + machadlo. Je to super, keď otvorím práčku mám levanduľové nebo. Ale nevydržím to veľmi dlho.. mne to síce nevadí, ale každý má iné nároky.

matovicova
2. okt 2021

@januska1905 vyskúšaj, neolutujes, kupis v DM, Denk mit Prací gél na farebnú bielizeň Nature

denka259
2. okt 2021

Za mna krásne voňajú Kapsule Ariel, persil discs som ešte neskuśala.

januska1905
autor
2. okt 2021

Zienky dakujem, teraz neviem co skor kupim zas😂😂😂❤️

macko1007
2. okt 2021

@januska1905 ja som pouzivala ariel(kapsuly aj prasok) aj cocolino a mne sa to vobec nepacilo…odporucam lenor-golden orchid vonia krasne aj ked pradlo vyberiem zo susicky

kleopatra114
3. okt 2021

Zlatý lenor - viac voňavejšie prádlo som nikdy nemala

jaja20
3. okt 2021

Surf na biele prádlo má nádhernú vôňu a nestojí veľa. Určite vyskúšaj, nebudeš ľutovať.