Nová chladnička strašne hučí

ajka251
7. dec 2020

Ahojte.kúpili sme si novú chladničku ale prvú noc strašne hučala.veľmi ma to rušilo až som ju vypla a potom zapla.je počuť menej ale stále tak vrčí a vydáva zvuky....kupoval niekto novú chladničku a robilo mi to?a prestane vlastne niekedy vydávať zvuky a vrčať?ďakujem za odovede.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka251
autor
7. dec 2020

@bambulienka25 uz je to treti den a nic sa nezmenilo

margaretka_
7. dec 2020

A je uplne vodorovne?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka251
autor
7. dec 2020

@bambulienka25 povedali ze 3h uplne staci.ja som dala aj viac

ajka251
autor
7. dec 2020

@margaretka_ ano je vo vodovahe

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka251
autor
7. dec 2020

@bambulienka25 to je nova chladnicka a nelezala.v texte je pisane nalezato odstat 24h denne.ked mi tak povedali.tak som spravila.len ten zvuk co vydava je neznesitelny..pockam par dni a uvidim

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
7. dec 2020

@bambulienka25 nove chladnicky uz nemusis nechat stat 24h. my sme nedavno kupovali a v navode bolo, ze ma ostat v pokoji 1hod a potom ju mozeme zapojit.

@ajka251 asi by som ju reklamovala.

marrilyn
7. dec 2020

@ajka251 aka je to znacka? My sme pred cca 7 rokmi kupovali kombinovanu chladnicku od Gorenje a veru dlho sme si robili srandu, ze sa chysta vzlietnut (nam to pripominalo zvuk lietadla😁). Vzdy sme vedeli, kedy sa zapinala. Fungovala ale bezproblemovo, tak sme ju len sledovali, az sme si po nejakom case vsimli, ze prestala. Ale trvalo to niekolko tyzdnov

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
7. dec 2020

@bambulienka25 mozno zavisi od znacky, kto vie. V nasej bolo v navode napisane tak, ako pisem. Znacka Whirpool.

ajka251
autor
7. dec 2020

@marrilyn Samsung.a presne akokeby startovalo lietadlo.neviem co s tym.kedze mame taku velku gsrsonku.nemozem ist do druhej izby

marrilyn
7. dec 2020

@ajka251 potom jedine skusit reklamaciu. Na nasej to prestalo a po par tyzdnoch bola uplne ticha, ale zas nespime v rovnakej miestnosti, to by som asi nevydrzala tie zvuky.

ajka251
autor
7. dec 2020

@bambulienka25 veru nie.kedze som mala maso a veci z mraznicky..a nechcela som aby sa to pokazilo.tak som sa ich len opytala...moja chyba.uvidime do zajtra a asi pojdeme reklamovat

deti95060810
7. dec 2020

možno má vyššiu hlučnosť...pozri v letáku alebo v papieroch....

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
7. dec 2020

@ajka251 Odmeraj aka je hlucna... kolko decibelov... a ak je viac ako sa pise v navode, tak reklamovat.

ajka251
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka251
autor
7. dec 2020

@bambulienka25 dakujem

ajka251
autor
7. dec 2020

@andreatytler uz sme si stiahli z apky...namerali sme viac ako 40 a v navode je 35.ale muz mi stale tvrdi ze sa musi vychladit atd.preto tak pracuje.no neverim ze to za par dni prejde

kitycat
7. dec 2020

My sme kupili novu, system no frost zapli sme a mysleli sme ze sa obesime! Recenzie sme citali jedni ze vyborna ticha a dalsi ze huci... No nechapali sme. Jedine co sa dalo ovladat bolo rychlomrazenie a teplota chladnicky na dvierkach.... Po hodine k tomu siel frajer a stlacit to mrazenie este raz a prestalo! Obcas zahuci ako ked ti vydava kavovar kavu a nieco tam apdne... Asi lad ale inak pradie ticho... A to sme mysleli ze sa zabijeme alebo tu chladnicku ze aky blby kauf

nikiki29
7. dec 2020

@ajka251 a tie 3 dni je nonstop zapnutá? Nonstop tak hučí alebo hučí keď chladí a potom stíchne?

ajka251
autor
7. dec 2020

@kitycat keby som mohla ist do druhej izby..ale nemozem...a teraz akoze nechapali sme...vypla a je zatial ticho..tak som zvedava co sa bude diat...

ajka251
autor
7. dec 2020

@nikiki29 ano zapnuta...ale 2x sme museli vypnut zapnut..hlavne v noci...sa to nedalo pocuvat...a ako som vyssie pisala...teraz je uplne ticho..akokeby vypla...

mirage
7. dec 2020

@ajka251 poznam a verim ti. Vratili sme v Nay 2 chladnicky, vymenili za iny tovar - nastastie vtedy brat zariadoval dom a vzal si iny tovar. Samsung a liebherr. Nedalo sa pri nich existovat. Spalnu mam pri open place kuchyni a obyvacke a som citliva na zvuky.
a??? tretiu sme museli dat do spajze - ja som si proste na tie nove motory nevedela zvyknut - kompresory, inventory atd 🙂

nikiki29
7. dec 2020

@ajka251 neodporúčam vypínať a zapínať. Znížte výkon chladenia (zvýšte veľmi mierne teplotu) a ak nebude ani po dalších 2-3 dňoch ticho, dajte ju na reklamáciu. Tiež záleží aká je to chladnička. Americká chladnička na môj vkus tiež výrazne viac hučí ako klasická, ale všetko závisí od chladiaceho výkonu. 35 dB by mala byt znesiteľná hlučnosť aj na spanie.

zmp
7. dec 2020

@ajka251 my sme tiez kupili samsung a mate taku s tym ako keby vpredu displejom kde si nastavujete teplotu? Lebo ona je od vyroby nastavena na to max chladenie na prvych 24 hodin a potom by to vraj malo vypnut. Nam to tiez tak hucalo a stale zapinal motor ci ako to nazvat a zboku vonku bola strasne horuca. Uz som ju chcela reklamovat a potom som si precitala navod a vypla skor to max chladenie a zapla na normalne teploty a hned to prestalo a funguje ako ma a sme spokojni