Oleje do prania od Plačkovej

izabela181
13. júl 2022

Ahojte máte niekto vyskúšané všetky tri tie oleje na pranie? Ktorý vonia najlepšie? Ja mám len Pure Baby tak by som chcela vedieť pre porovnanie aké sú ostatne 😊 ďakujem

svetlonos
13. júl 2022

To je tu posledne dni nejaka propagacia jej produktov ?

olivieraa
13. júl 2022

@izabela181 mam oba oleje a ten cierny je strasny smrad.. 😀 velmi tazka vona, taky bolehlav

sianka
13. júl 2022

@olivieraa ano, ten čierny strašne smrdí a nielen mne, celej rodine. Aj 6-rocna dcera sa sťažovala ako smrdí oblečenie po ňom. Za mňa oveľa lepšie Puella oleje.

danica2711
14. júl 2022

@izabela181 od Plačkovej nič ani zadarmo

dominika_sk
14. júl 2022

Ano, ja som spokojna. Najlrajšie vonia olej E a potom ešte A. Skusila som aj luna a ten je otrasny.

andrea_82
14. júl 2022

keď kúpim iné oleje v 5-balení, tak ma jeden stojí 6€. Tieto Plačkovej sa do balenia dať nedajú, kúpiš len osobitne, za cenu 16€. Nekúpila by som ich, ani keby voňali neviem ako úžasne. Nebudem podporovať takúto osobu a ešte naviac za také prachy.

ivanatim
19. máj 2023

@sianka alebo Giovani, tie su este lepsie 🙂 vonaju intenzinejsie a vona dlhsie vydrzi

srdeenko19
19. máj 2023

Mne teda nevoňal ani jeden. Objednala som si na veľké šťastie len vzorky. Ten detský je celý aviril s nejakým púdrom, nič moc a ten Giovani tiež nula bodov. Použila som ich aspoň na mužove montérky 😀 Ale značka Bucato di Adele to je iná káva 🙂)

ivanatim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanatim
19. máj 2023

@srdeenko19 :DDD To nemozete mysliet vazne, toto je reklama ako vyšitá :D tie adele bucato su obycajne talianske avivaze :D o nicom... Zato Giovani presne naopak, brutalna intenzita. Myslim ze treba pozriet realne recenzie asi ked sa niekto chce dozvediet realne fakty, lebo pozeram ze tu na MK sa deju teda aktivity :D ... na Giovani su stovky ak nie tisice komentarov na Facebooku, vsetko podobne pozitivne nazory ako mam ja.
A to bucato adele? nic, nula komentarov, nikde ziadne realne pozitivne recenzie. Modry konik teda ide :D anonymita tu robi svoje :D ...

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdeenko19
20. máj 2023

@ivanatim no to teda myslim vážne, smrteľne 🤣🤣najlepšie vône. Zuza placka nula bodov, humus. 😛

leskovael
20. máj 2023

Z jej voni za mňa Pure baby alebo Tropical. Queen je pre mňa ťažká a nieje to moja vôňa, ale 100 ľudí 100 chutí. Plačková má vône v spolupráci s voňavým domovom a okrem jej vôní je na výber ďalších asi 42, tak prípadne poskúšať z tých, z takého množstva si určite nájdeš tú svoju,lebo voňajú krásne a intenzívne.

ivanatim
20. máj 2023

@srdeenko19 tak s tym suhlasim, jejn vone su obycajne talianske avivaze, ako aj tie bucato adele a kopec dalsich znaciek z Talianska. V Taliansku je presyteny trh a velky tlak na nizkonakladovost, preto su tie vone take slabe.

ivanatim
20. máj 2023

@leskovael to ste asi este nemali lepsie znacky ked poviete, ze tie talianske avivaze vonaju intenzivne :D

leskovael
20. máj 2023

@ivanatim nepotrebujem iné značky, používam vône s ktorými som spokojná.

ivanatim
20. máj 2023

@leskovael ja som ich tiez niekedy mala, potom som skusila ine a uz som ostala pri tych lepsich 🙂 k tym talianskych avivazam sa uz nikdy nevratim, su proste slabe.