Oplatí sa bazén s vaňou zapustený do zeme?

evaeva123
5. jún 2020

Ak ste niekto stavali v poslednej dobe bazén s vaňou zapustený do zeme,napíšte prosím,koľko Vás to stálo celkom so zastrešením.Nie je to lepšie,ako sa trepať s troma deťmi na kupalisko?Stále kalkulujeme,Ale podľa našich informácii to vyjde až na 10.000Eur.A to je
strašne veľa.Vďaka

qetka
23. jún 2020

@jana005 ake to mate velke? tam nemate potiahnutu foliu? ked vravis ze natrete farbou? ako dlho to zatial mate? treba to kazdy rok natierat, ci ako to udrziavat?

jana005
23. jún 2020

@qetka 3x6m a výška je 120cm
Bazén máme už tretí rok, prvý rok bez prekrytia, ale nevedeli sme ho vyhriať, viac ako 26 stupňov sme nemali.
A odkedy máme prekrytie, tak voda má 30stupnov.
Fóliu nemáme, lebo chceli za ňu okolo dve tisícky.
Vykopali sme jamu, išla základová doska, na to tvárnice, penetrak, lepidlo, sieťka, do rohov hydroizolacne pásky a na to bazénová farba.
Farba stojí okolo 70eur,prvýkrát sme kúpili dve.
A teraz sme maľovali po dvoch rokoch, ale už sme kúpili len jednu

jonco
10. okt 2020

@majushka ahoj, ak máte solinátor ako ste ho zazimovali? niekde som čítala, že ho treba odmontovať a uskladniť vo vode, len to už neviem dohľadať a manžel tomu moc neverí. Máme plastový zapustený bazén so solinátorom. Alebo ako ste zazimovali vy? ďakujem

majushka
10. okt 2020

@jonco ahoj, este nevieme, v stredu nam maju prist bazen zazimovat...my sa este kupeme😀

jonco
11. okt 2020

@majushka a mohla by si mi potom napísať čo so solinátorom? manžel chce sám zazimovať, aj ked si myslím že po prvý krát by bolo dobré zavolať firmu. dík

majushka
12. okt 2020

@jonco jasne, dam vediet...nam tiez prvykrat pride radsej firma...ak by som naaahodou zabudla napisat, tak mi napis😉

jonco
12. okt 2020

@majushka ok. v stredu večer sa ozvem. díky

monjez
29. mar 2021

baby, ja mam otazku, u mojich rodicov mame velky zapusteny bazen, topka, chcem ale nieco pre decka ku nam na dvor, s filtraciou, lebo ma uz nebavia tie mele nafukovacie bazeny, ktore treba vzdy komplet vyliat a dat novu vodu. Kedze mame velky bazen u nasich (500 m od nas, mozno menej), nechcem nic velke, len neviem ci ist do obdlznikoveho s tou kovovou konstrikuciou alebo do takeho toho okruhleho, co ma hore ten nafuknuty kruh a tvar to drzi vdaka vode ... co je podla vas lepsie??? nechcem to extra hlboke, len aby sa deti vysaleli na terase, kym ja budem varit a pod, su to vodne zivly, terasu mam pri kuchyni, takze budu na dosah. Co je podla vas lepsie? Dakujem vsetkym za rady ... decka maju 2 a 3 roky.

qetka
29. mar 2021

@monjez ja uz by som do toho s obrucou nesla. Velakrat sa nam tam spracila dierocka, vyfucalo to a pol bazena sa vylialo. Urcite chod do kovovej konstrukcie, mame ten najvacsi a uz ho ani na zimu neskladame ;)

monjez
30. mar 2021

@qetka superko, dakujem za radu, presne nad tym som uvazovala, mam pomerne zive deti, takze by skakali po tom, valali sa po tom okraji a asi by ho rychlo znicili. 🙂

essenceee
4. júl 2021

my mame stojaci bazen s prekrytím a pieskovou fiktraciou

wawna
25. júl 2021

tiež by sme chceli kupit bazen, len neviem, aky vybrat a halvne chceme nejaky, ktory nie je nejak extra drahy.

monicamart
4. feb 2022

@majushka to máte mountfield? Práve vyberáme bazén a nevieme sa rozhodnúť do ktorej varianty ísť. Ďakujem

zlatusik22
21. feb 2023

@qetka dobry den,zvazujeme kupu tohto bazena…chcem sa opytat ako ste s nim spokojni?🙂 dakujem za odpoved.

zlatusik22
21. feb 2023

@qetka dobry den,zvazujeme kupu tohoto bazena ako ste s nim spokojna?Dakujem🙂

qetka
21. feb 2023

@zlatusik22 mali sme ho piatu sezonu a super. Teraz sa zacala trochu osuchavat guma hore nad tyckami. Co ma stve je solarna plachta, lebo sa vzdy zacne rosypat. Poslednu som vyreklamovala, vydrzala 2 mesiace. Takze teraz ideme kupit uz poriadnu, ale tam ratame 400+ Eur. Neviemc aku velkost chcete, ale pri tej nasej uz treba aj chlolorova napojeny na filtraciu a urcite navijak na plachtu.