Pokazená práčka

alofinka
26. máj 2023

Myslíte že sa ešte oplatí opravovať pracku? Mam ju 8 rokov, zvrchu plniacu whirpool a bliká už pár týždňov mriežka, raz ide raz nejde, keď ma na konci vykrutit a vytiest voda bliká a neodtecie, filter sme čistili viac krát, nie je ani upchatý odpad v stene, pretože keď ju dám hadicu do záchoda aj tak nevytecie, bude to asi čerpadlo a neviem koľko stojí oprava, ci kúpit novú, a ešte neviete či existujú spredu plniace práčky so šírkou 40 cm? Nie hĺbka ale šírka 40 cm

dilino
26. máj 2023

To podľa mňa by oprava stala viac ako nova.

sweet20
26. máj 2023

@alofinka neriesila by som to ci sa oplati.. poistka zaplati vsetko

0silvia0
26. máj 2023

@sweet20 myslis poistka domacnosti? Ta sa vztahuje aj na taketo stare spotrebice?

janulik2008
26. máj 2023

@0silvia0 ona asi myslí poistku práčky ;)

ikonica
27. máj 2023

Ja som nedavno menila pracku, presvedcena, ze oprava bude stat vela, ze sa to neoplati... Mala som ju od 2010 zvrchu plnena elektroluxka... Bolo znicene lozisko.... Kupili sme novu, chceli sme vacsiu zpredu plenu a staru zobral otec, ze ju skusi opravit a da ju bratovi... Oprava ho stala 25 eur 😁 ale tak cerpadlo to uz bude asi drahsia vec...

sweet20
27. máj 2023

@0silvia0 ano.. je jedno ci je to este v zaruke alebo nie

sweet20
27. máj 2023

nahlasis to len svojmu financnikovi a ten vsetko vybavi.. je jedno ako je to drahe
@alofinka

nelca84
27. máj 2023

@alofinka no ja ked som volala opravarovi, tak prve co sa opytal, aku mame znacku. Whirpool vraj vobec neopravuje, ani chladnicky, lebo ze nahradne diely su tak drahe, ze sa to neoplati 🤷‍♀️ my mame tiez electrolux a vymena cerpadla mas stala 40e.
@sweet20 prepac je dost okate ako tu v kazdej diskusii prejdes na temu financneho poradenstva, ktore robis. Je snad nad slnko jasnejsie, ze taku poistku nema, tak ani nema co nahlasovat...

sweet20
27. máj 2023

@nelca84 tak nie som financny poradca ale agent pre NBSki... pretoze ludia nevedia za co platia... by si sa cudovala ake peniaze davaju do vzduchu 😉

nelca84
27. máj 2023

@sweet20 to nepochybujem, sama tu casto krutim hlavou nad tym, ako su ludia vo financnych otazkach negramotni. Lenze tu je zakazane nahanat si biznis a ty tu pravidelne svoje sluzby ponukas.

sweet20
27. máj 2023

@nelca84 ako myslis.. ale nic si nenahanam.. ja mam dost roboty

simca06022011
27. máj 2023

Spýtajte sa opravárenské, servisu. A uvidíte. Mne opravili umývačku za 20eur, jova by stala 1100... práčku za cca 120eur, nová 2000+eur... porovnaj si ceny, a zariad sa.

sweet20
27. máj 2023

@nelca84 neryp do mna ked nevies ako som to myslela.. proste chcela som jej poradit , ze ak ma tu poistku tak nech si ju precita a uvidi ci jej to budu hradit alebo nie..

mirkava
27. máj 2023

@alofinka mne sa už pokazila 2x. Už som vyberala novú a raz mamzel opravil dal kove uhlíky a raz bola v oprave. Stalo to len pár eur, až som bola prekvapená že tak málo 😊