Poraďte dobrú sušičku, po použití ktorej už netreba prádlo žehliť

ivs97
4. aug 2022

Baby, poradíte nejakú dobrú sušičku na prádlo, po ktorej ho už netreba žehliť? Takú s ktorou máte ozaj skúsenosť...ďakujem 😊

wonder13
4. aug 2022

@ivs97 pripnem sa 🧷

ikaja
4. aug 2022

Mám AEG, pokiaľ poskladam prádlo hneď po dosuseni prádlo mám krásne len rukou prejdem a hneď ide do skrine
Ja neznášam žehlenie, žehlička sa u nás zapína výnimočné možno tak raz za pol roka 🤭😂😅

mimi3008
4. aug 2022

@ikaja tak isto to mam so Samsung

zuzinka888
4. aug 2022

Zo ziadnej susicky netreba zehlit ked sa vyberie pradlo teple a posklada sa. Ved preto program konci ked je pradlo teple 🙂

zuzanka.zuzu
4. aug 2022

máme najlacnejšiu 2v1 s práčkou a veru nič nežehlím

banalu
4. aug 2022

Mam Bosh, seriu 4, cize ju uz mam nejaky ten piatok, a slape bez problemov.
Osobne som susila asi na vsetkych moznych susickach a plati jedno pravidlo, pradlo treba vybrat teple a vtedy netreba zehlit 😁
Napr. ta moja este po dosuseni prehadzuje pradlo aj 20 minut a upozornuje, ze ho mam prist vybrat. Ale to maju aj ine znacky.
Chcela som taku co ma co najmenej programov, lebo realne vyuzivam 1 na vsetko. Vlnu nemam, jemne pradlo do susicky nedavam /nie je ho tolko aby sa to oplatilo zapinat/ a ostatne fakt na 1 programe a ani len ten refresh program /ked tam pradlo necham susit na noc/ rano nezapinam 😂 takze si aj zvazte, co od susicky este ocakavate.

fem
4. aug 2022

mate niekto parnu funkciu v susicke, ako sa prejavuje

andrejka1974
4. aug 2022

Mám AEG a ja nezehlim prádlo vôbec už roky a to sušičku používam len v zime

fem
4. aug 2022

@banalu osobne prave opacne, kopu vlny, peria a jemne pradlo

banalu
4. aug 2022

@fem ano ano, preto vravim, ze treba pozerat taku co bude vyhovovat potrebam danej domacnosti 😉