Poraďte práčku, ktorá je plnená zvrchu

vandica
8. apr 2021

Ahojte kočky, prosím poraďte práčku plnenú zvrchu, šírka 40cm (max 45cm). Máme Indesit, ale je to najhoršia práčka akú sme mali! Na 60° perie 3hodiny!!!!! Keď dám na 30° málokedy vyžmýka, stalo sa už že nevyžmýkala párkrát aj na 90° keď som prala montérky. Keď dám potom samostatne zmykanie, ktoré má trvať 12min, tak to trvá aj 20. Nie je na nej ani predpierka. Nadobky na prach, avivaz sa nedajú poriadne vyčistiť, je k nim zlý pristup. Proste katastrofa. Tak prosím poraďte aké máte vy, aby to nepralo poldňa. Ďakujem 🙏

evulienkaslx
8. apr 2021

My mame elektrolux a sme spokojni, prva nam vydrzala 12 rokov, teraz mame novu. Da sa tam nastavit program, cas aj teplota. Zvycajne periem okolo 1-1,5h, ale aj zrychleny program, podla toho, co chcem prat. Zmyka pekne.

vandica
autor
8. apr 2021

@evulienkaslx ďakujem. Pozerala som aj ja Elektrolux, celkom sa mi pozdávala podľa recenzií.

lubiss
8. apr 2021

elektrolux mam aj ja a v pohode

ciernaovecka8
8. apr 2021

My máme tiež Electrolux už 10 rokov, bez problémov.

jankalukasova
8. apr 2021

@vandica ja som mala na elektolux smolu. Posrala sa po 2,5 roku. Prala celu vecnost, zle zmykala. Dost som povedala, ked jej uplne siblo a prala mi pradlo od 9:30 do 23:20. Okrem toho trhala pradlo.
Ale urcite netreba zatracovat celu znacku, to sa proste stane, ze niektory kus je zly. Svokra mala elektroluxku hadam 12 rokov.

anesim
8. apr 2021

Mame AEG, a spokojnost. Predtym sme mali whirpool cez 10 rokov a okrem malej opravy - zlomeny gombik zapinania, to je umela hmota, jej nebolo nic. Len sme prerabali, tak sme kupili aj novu pracku, lebo pri starej sme mali este hadicu do vane a ked sme ju davali prec, tak sa tam nieco odlomilo

erikaa09
8. apr 2021

@jankalukasova aj u nas presne to iste. Mam rada tuto pracku. Ale uz sa kazi :(

jankalukasova
8. apr 2021

@erikaa09 ja som mala strašné nervy hlavne na to trhanie. Kúpila som dcérke nové veci, dala som prať a hneď dierka. Skončila som na tom, že tie "pekné" veci som prala v sieťkach ale to bolo tiež na porážku. Nakoniec sme kúpili bosch, predovku a na ňu sušičku. Odvtedy mám pokoj (klop klop)

erikaa09
8. apr 2021

@jankalukasova toto aj u nas. Filter čisti. Nové tričko a dierka :( už pozeramé novu

lienka.7
8. apr 2021

@vandica tiez odporucam elektrolux 👍

zuzik307
8. apr 2021

electrolux, funguje 13 rokov a nechce sa pokazit😂

vandica
autor
8. apr 2021

Baby a napísali by ste mi aj typ aký máte, či tá zvrchu plnená je len jedna Elektrolux?