Posteľ Javorina - skúsenosti

sofik19
26. sep 2020

Ahojte, mate niekto skusenost s postelami Javorina? Najma s ich rostami a matracami. Maju len pruzinove (tastickove), tak trochu vahame. Pre postel sme sa rozhodli, len tie matrace tymi som si nie ista.
Dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
26. sep 2020

urcite nie pruzinovy matrac cista katastrofa

deti95060810
26. sep 2020

pružinový matrac....mojim deťom po 5 rokoch pružiny tlačili do chrbtice... 😨

danieli
26. sep 2020

Postel mame javorinu uz 10 rokov👍Matrace sme kupi ali zvlast a ine sme maximalne spokojni

sofik19
autor
27. sep 2020

@danieli super, dakujem za skusenost. A ani ich rost nemate? Lebo na ten ich pevny ide len pruzinovy matrac

danieli
27. sep 2020

@sofik19 rost myslim mame z Javoriny, zvlada aj skakanie deti, to uz maju 9 a 5 rokov, celkovo je to uzasny nabytok z masivu, verim, ze rovnako ako nas vam bude robit radost dlhe roky, mame viacero kusov, vsetky su skvele, sice sa plati vela za znacku, ale za kvalitou si stoja

sofik19
autor
27. sep 2020

@danieli a matrac mate ake prosim? Pruzinovy?

danieli
27. sep 2020

@sofik19 matrace riesil manzel musim sa spytat co to mame, pruzinove nebudu to by som si hadam vsimla, kupoval ich v nejakom specializovanim obchode s matracmi tusim v Presove

sofik19
autor
6. okt 2020

@danieli budem vdacna. Dakujem. Lebo na tie javorina rosty idu len pruzinove matrace

danieli
12. okt 2020

mrzi ma, ze mi to tolko trvalo, ale uz som to vyskumala, mame znacku bed and bed a matrac konkretne apis

sofik19
autor
12. okt 2020

@danieli super, dakujem velmi pekne za ochotu. tak potom mate asi lamelovy rost, na tento typ matraca

danieli
12. okt 2020

Ano mame lamelovy ak su to tie palicky vedla seba😂no neviem to lepsie opisat

sofik19
autor
12. okt 2020

@danieli rovne pevne palicky je pevny rost a oblukove trochu perujuce palicky je lamelovy 😀

danieli
12. okt 2020

@sofik19 tak to mame asi pevny rost🤣v zivote ma nenapadlo kolko je moznosti s rostami a matracmi🙈kazdopadne spokojnost