Postieľka do obývačky

27. máj 2023

Zeny poraďte mi postieľku, idealne nie drevenu, na kolieskach, nieco ako cestovnú ale polohovatelnu vhodnú aspon do 1-1.5 roka, taku aby bola v obyvacke, drevena bude na poschodi na nocne spanie. Hľadám niečo na den aby bolo dieťa na očiach.

mima1608
27. máj 2023

Chicco Baby Hug 4v1 napríklad... Tá je na kolieskach

slawka2208
27. máj 2023

KINDERKRAFT DETSKÁ POSTIEĽKA POLOHOVATEĽNÁ NESTE UP 3V1

zuzuliennka1
27. máj 2023

preco nie cestovnu? vyuzijes ju aj neskor potom na cesty 🙂

autor
27. máj 2023

@zuzuliennka1 ved ano pisem ze cestovnú ale nie tu klasicku hlbokú ale aby mala tie 2 urovne aj pre novorodencov

zuzuliennka1
27. máj 2023

ja som mala pre syna kinderkraft, neviem ci presne ten model co spomina aj slawka, ale kinderkraft ma super postielky, polohovatelne 🙂 vyuzivala som ju dlho a potom predala kamoske a stale sluzi

brezza
27. máj 2023

A nie je lepsie si kupit kameru a mat dieta vo svojej postielke? Nemusis v obyvacke potom chodit po spickach.

dusankomoj
27. máj 2023

@brezza písala,že detská izba je na poschodí a behať za každé mrnknutie po schodoch.🤔

autor
27. máj 2023

@brezza ved ale to nebude len na spanok, ked budeme všetci v obyvacke tak tam bude obcas lezat atd... Nechcem to vyslovene na spánok ale ale aj potom ako ohradku. Vybrala som nakoniec kinderkraft joy

brezza
27. máj 2023

No pisem to preto lebo my sme mali tiez cestovnu postielku v obyvke a ani jedno dieta nam tam ani raz nespalo. Ani ako ohradka sa to nevyuzivalo. Vlastne ano. Ohradka pre hracky.

simona92101
27. máj 2023

@slawka2208 ta urcite nieje do 1.5 roka.my sme ju mali a 7m dcerka sa tam ledva vosla.a za dalsie,v takom veku uz dieta chodi,postielka je nizka,ak sa tam postavi,hrozi prevrhnutie

zorkahorka
28. máj 2023

Pri oboch detoch som vyuzila druhu postielku do 6-7 m, potom zacne dueta stvorkovat, stavat sa na nohy, v postielke ti nevydrzi. Kup potom radsej ohradku