Postieľka prisunutá k manželskej

25. apr 2022

Ahojte mam 2 otazky,
1. Ako naucit spat babatko vo vlastnej posteli ak doteraz spalo pri mne na manzelskej, v noci striedam prsniky lebo kojim, vzdy si ho presuniem na inu stranu, no uz ma skoro 7 mesiacov a uz ma nebavi to neustale budenie aj 10x za noc do rana, tak vhcem ho naucit aspon nech spi v prisunutej posteli pri mne lebo tiez spim jak paragraf a vsetko ma boli
2. Postielku sme prisunuli k manzelskej lenze jeho matrac je nizsie ako nas lebo nas je 26 cm vysoky, ako ho nadvihnut aby bol zarovno s nasou postelou, riesili ste niekto toto ? Postielka ma iba 2 urovne vrchnu a tuto spodnu

tanyan
25. apr 2022

Neviem aký je výškový rozdiel medzi detskou a manželskou...
Nestačilo by dať do detskej napríklad dva matrace na seba?

zuzkaa1991
25. apr 2022

My sme tak mali ze postieľka bola nizsie bolo ok a keby ste dali poprípade vysse rost postielky ved maju 3 stupne za mo zda tak by bol vyssie dat tam nejaky mantinel (zo začiatku som pouzivala tehotensky vankus potom svokra mi usila dlhe vankus naplnila som ho ) a tak sa naucila naša spat v postieľke alebo zaspavala na posteli a potom som ju premiestnila od 3m spala naň posteli pokial sa nezačala hybat cca do 9m potom posielka isla k posteli

spadnutaslivka
25. apr 2022

@zuzkaa1991 niektoré postieľky majú len 2 stupne.

mariejenka
25. apr 2022

Moj muž na detskú postieľku zospodu prisruboval vaňové nožičky 😂

mariejenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanaete
25. apr 2022

A neda sa na vasej nastavit, v akej vyske mate matrac? My tu moznost mame, takze sme davali na nizsiu polohu nas matrac.

didi2102
25. apr 2022

Skúste pozrieť nožičky čo sa dokupuju na nábytok

lenilkovo
25. apr 2022

Ak je postielka drevenna, tak staci navrtat dierky do "stlpikov" a tam upevnit kotvy na rost, vsetko samozrejme vo vyske aby boli matrace zarovna

adriannasvk
25. apr 2022

Svagrina naukladala knihy 😅

ckatka
25. apr 2022

Len malý tip- ja to mam podobne ale neprehadzujem jeho ani seba. Kojim na jednom boku ale prsníky striedam tak, že sa len viacej naklonim k nemu, aby dociahol aj z toho "horného". Posteľ mame 2x2m....zmestime sa....

zooeynka
25. apr 2022

Zrus nocne dojcenie. Ja som ako krava dojcila prvorodenu aj 10x za noc hadam do 3 rokov. Druhe dieta nema ani 4 mesiace, vecer dam umele mlieko a spi(takmer)celu noc. Uz by som sa s nocnym dojcenim netrapila, ajtak to nie je o dojceni ale o neustalej potrebe dudlovat prso.

autor
25. apr 2022

@zooeynka no ved to ze on nie je ani hladny tolkokrat co sa zobudi len proste chce prsnik, aleee ja neviem jak b y som ho uspavala ked zrusim nocne kojenie, sak by som bola jak mumiq cez den, takto aspon nieco naspim pri nom

autor
25. apr 2022

@zuzanaete nemame my mqme proste rost na nasej a polozene matrace, obycajna postel to je

autor
25. apr 2022

@zuzkaa1991 nasa ma 2 stupne

gemmadimare
25. apr 2022

@ckatka ja tiez tak 🙈😬😁☺️

ckatka
25. apr 2022

@zooeynka ja keby som zrušila nočné kojenie...tak som skončila s celým kojenim...pretože u nás to ide len v noci (v polospanku) a cez deň malinko....
V noci je najvyššia hladina prolaktinu takže aj pre udržanie tvorby mlieka je dôležité kojit v noci.

autor
25. apr 2022

@ckatka ja keby som zrusila cicku v noci tak po prve by som sa nevyspala a po druhe by maly reval nonstop a ja by som sa asi nachodila pri uspavani len a ani by som nelahla

luccija
25. apr 2022

Mne sa 7 m zdá skoro na odstavenie
Navrtaj nové dierky a nadvihni matrac na postieľke aj tak deculo bude chcieť ísť k tebe🙂bude spať určite na medzere medzi postieľkou a posteľou🙂
Budi Ta 10x na kojenie či sa budiš, že je pri tebe a nevyspis sa?

ibrunova
25. apr 2022

My sme prisunuli a aj tak tancovala po našej, potom sme to vyriešili tak, že postieľka bola prisunutá k našej, ale bočnicu sme nedali preč, len sme ju dali celkom dole, takže trochu bola nad úrovňou postele, všetci sme boli spokojní.

autor
25. apr 2022

@luccija budi sa na to ze chce prsnik, inak nezaspi

luccija
25. apr 2022

Idú mu zuby?vtedy to bolo aj u nás horšie.Ale my sme mali aj cumel to bola zachrana

autor
25. apr 2022

@luccija budi sa rovnako od narodenia, ziadna zmena nikdy nebola bolo to rovnake, dlhsie jak 2 hodiny mi neprespal

willowu
26. apr 2022

Skuste stranku lepsispanokbabatiek.sk alebo ich instagramovu stranku ak mate instagram. Ma tam vela dobrych rad nielen o spanku babatiek. Ak by ste chceli obsirnejsie poradit tak ma aj platene poradenstvo, kde presne popisete o aky problem ide a urobi Vam poradenstvo presne na ten problem.

ckatka
26. apr 2022

Presne....ja proste som tu, v jednej posteli, spíme spolu a hotovo..chce ma...dostane ma. Ved to nepotrva večne...