Práčka so sušičkou

jankanelka
30. okt 2018

Ahojte,chcela by som si kupit pracku so susickou. Aku mate vy? Kolko stala? Nemate velku spotrebu elektriky? Dakujem za kazdu radu.

janulka2811
30. okt 2018

@malinovka333 ako pre koho za novinku sa vzdy plati viac 😉

janulka2811
30. okt 2018

@veronicka88 a to kto povedal 😂
Nemam storocnu ale najnovsiu tehnologiu a na vode a elektrine niesom v minuse 😜 tak ako obycajna zn.BEKO mozno ta ano 😊

veronicka88
30. okt 2018

@janulka2811 keď sme kupovali pred 4 mesiacmi práčku má skoro prekotilo keď mi povedali spotrebu vody u LG...a keď sme hľadali dôvod tak tým bolo práve to že LG chladí bubon vodou...máš to v manualoch,v recenziách,všade...áno aj najnovšie technológie...keď mi chlapi v NAY povedal že 120l akoze dovidenia...BOSCHka vedľa mala 52l...zaujímavé ze?ale ja hovorím o 2v1...

romiada
30. okt 2018

@jankanelka my mame Siemens oddelene postavene na sebe v klasickom byte. Uteraky krasne hebucke,nie ako šmirgel. Plno veci ked poskladam hned po vysuseni nemusim ani zehlit. Vyhoda ze fakt jedno peries,dalsie uz susis. Pri malych detoch ideal....nezavadza mi ziadny susiak. Menej sa mi prasi (uvidis aky prachovy, zmolkovy bordel zachyti filter susicky) a pradlo pekne vonia. Lebo ked susim vonku na balkone obcas mam pocit ze to mam s vonou " a la vyfuky". Avivaz nepouzivam

janulka2811
31. okt 2018

@malinovka333 ako pre koho 😉
Je to stredna ceba za kvalitu.

caspino
2. nov 2018

@marusik skus pouzit avivazove obrusky do susicky krasne prevonaju

netlee
5. dec 2018

Ahojte nema niekto prosim pracku so susickou Samsung eco bubble?

bibyke
5. dec 2018

@netlee ja mam

bibyke
5. dec 2018

@zorka88 a to mas prosim ta odkial?mam dva mesiace samsung pracku so susickou a aj pekne vyperie a aj super vysusi

deginko
5. dec 2018

@jankanelka praveze plesne sa ti budu robit,ked susis na susiaku vo vnutri kebo sa ti zostatkova vida vyparuje zo siat..tiez radim kupit oddelene ja som kupila pred 2m electrolux a v super cene iba za 290e,tiez som ju nemala kam dat,ale nakoniec som ju bachla do kuchyne a je to ta najlepsia vec aka moze byt,vodu zachytava do nafobky,ktoru vzdy treba vyliat..a do giltra zachyti tolko prachu,co sa ti bezne dostava do vzduchu,ktory samozrejme dychas,ak susis vo vnutri na susiaku.susenie trva od 50minut do cca 3h,podla toho,ktory das program,ja boli zvacsa ten ,ktory ide 1h,45min

netlee
5. dec 2018

@bibyke mozem sa vas spytat na vase skusenosti? Mame ju rok a este ani raz mi nevysusilo pradlo poriadne. Minimalne jeden krat po odsúdení zapinam opäť sušenie na pol hodinu. Priznám sa ze tam hádžem vsetko (prinajhoršom mi veci zmenšilo)... Vecer mi doprala pracka, mohlo byt 23 hodin, zapla som sušenie bavlny.. o pol tretej som kŕmila malu a susicka stale sušila, ukazovala este skoro hodinu, co som bola prekvapená. Rano otvorim pracku a pradlo total mokre ako keby som ani nezapla susicku, bol tam zupan, tak som si povedala ze asi preto, zupan som vybrala a zapla sušenie (ostalo tam len toto-posielam foto, nemyslim si ze je to vela pradla... susicka si nastavila svoj cas, a sušila... ked odsúdila pradlo samozrejme vlhké... tak som zapla opäť na pol hodinu... bolo to trochu lepsie no stale vlhké... uz aom z toho zufala, jednu pracku periem a suším tristvrte dna 😪... je to bezne alebo mozem mat chybný kus? Asi dva mesiace po kupe nam hned menili nieco lebo sa pokazilo...

netlee
5. dec 2018

@bibyke davate susit vsetko alebo nejak delíte oblecenie? Ja nedavam akurat detske, lebo to mi dost zmenšovalo

netlee
5. dec 2018

@bibyke davate susit vsetko alebo nejak delíte oblecenie? Ja nedavam akurat detske, lebo to mi dost zmenšovalo

bibyke
5. dec 2018

@netlee juj no ja poklopem,uteraky stale susim a zapinam susenie zvlast na hodinku a za hodinku su krasne suche.. inak susicku nepouzivam,ja som preto ani nechxela osobitne pracku a susicku,lebo radsej mam veci vysusene na susiaku.. ale teda ak nieco potrebujem akutne vysusit tak mi to vysusi vzdy dosucha.. uz som prisla na to,ze ledy co na kolko mam nastavit. Nenechavam to susit podla vahy,ale dam bud na hodinku alebo 1,5hod..

bibyke
5. dec 2018

@netlee nesusim vsetko,iba uteraky alebo bundy,ale vzdy si nastavim cas susenia,lebo ked si ho pracka sama nastavi tak to dlho susi zbytocne..raz som dala topanky vysusit a znicili sa tak to uz viac nedavam😁

netlee
5. dec 2018

@bibyke Ou, topánky som aj ja raz dala bratovi susit, tiez uz to nerobim 😬 ale teda s tym pradlom ma to hneva... ja bundy nesusim, to som sa bala...

bibyke
5. dec 2018

@netlee bundu na syntetiku som dala susit a iba po pol hodinke stale zapla susenie..

fadalka
22. máj 2019

Keď si vyberáš práčku so sušičkou, tak je dobré sa taky zamerať aj na ekonomickú stránku, pretože niektoré modely na tom môžu byť dosť biedne. Napríklad tu majú dobré modely s dobrou spotrebou https://www.testovo.sk/pracky-so-susickou

misa1709
21. okt 2019

Viete mi niekto poradiť ohľadom práčky so susickou candy? Ako prať 🙄 dvakrát som už prala a prádlo vôbec nevonia, čo som mala staršiu tak krásne vonalo teraz som s toho dosť sklamala. Aj tá sušička to sa nedá prať a zároveň vysušiť!? Minule som zapla program perfekt mix na nie celé 2 h.. Plus sušenie no som myslela že ma slah trafí ako dopralo susickou zaplo a na displeji ukázalo 4:55 ako susilo mala som dosť. 😏

mrsava
3. mar 2020

@renatka100 dobry den viete prosim napisat aky typ presne mate?Dakujem.

renatka100
3. mar 2020

@mrsava tu Candy uz nemaju, ale mame 45 cm hlbku a 8 kg pradla pranie a 5 kg susenie - su uz novsie modely aj na 10 kg

mrsava
3. mar 2020

@renatka100 dakujem skusim pohladat a ste spokojna?lebo kazdy len preferuje znacky bosch aeg atd a o tejto vela neviem,nemali ste nedoplatky za vodu a elektriku?budem Vam vdacna za kazde info dakujem😀

renatka100
3. mar 2020

@mrsava nie a ide non stop perie a susi cely den pri malom dietati, stoji polovicu ceny inych praciek so susickou a koho poznam je s nou spokojny

28jajka
2. dec 2020

@renatka100 ahoj vidím ze už 2r starý príspevok ale ešte stále pekne funguje aký to máš prosím konkrétny typ aj ja chcem candy ale vôbec neviem ktoru

renatka100
2. dec 2020

@28jajka no funguje😀pri kazdodennom pouzivani malych detoch. - ten typ uz nemaju ale podla mna je akykolvek rovnako dobry - maju ich za super ceny, v porovnani s inymi znackami,