Prášok na pranie pre celú rodinu

6. nov 2022

Prosím, syn má atopický ekzém, neprišla som na to, z čoho sa vyhadzuje. Zatiaľ som používala detský prášok na pranie a prala mu zvlášť. Skúšala som lovelu. Už je starší, takže chcem začať prať celej rodine spolu. Poraďte mi, dajaky prášok, pre citlivú pokožku. Môže byť detský ale niečo iné. A nech mi nezruinuje peňaženku

doriiis
6. nov 2022

Persil sensitive

doriiis
6. nov 2022

A neviem presne ako to chodí s atopickym ekzémom ale používaj sušičku.... prádlo je mäkšie a vyfuka z neho prach,vlasy atd

saraxyz
6. nov 2022

Ja som pouzivala sensitive a zistila som, ze je jedno v com periem. Dvojite plakanie som davala.

sandra19901990
6. nov 2022

Syn je tiez atopik a manžel ma citlivú pokožku. Cela rodina uz používame lovelu alebo nieco podobne. (Hypoalergenne)

zuzanaete
6. nov 2022

Pouzivame na pranie z dm. Maju aj jeden prasok uplne neparfumovany. Potom maju tekute, ktore su jemne parfumovane, ale stale s malo chemie.

caroline_
6. nov 2022

Yellow and blue, praci gel z mydlovych orechov. Je to nez chemie, vyperie vsetko, periem v tom vsetko uz roky a som spokojna.

saxana000
6. nov 2022

Persil alebo Ariel sensitive.aj dobre perie a nic ma po nom nehryzie.ak mas na pracke program pre alergikov davaj ten je tam dvojite plachanie..

autor
6. nov 2022

Díky za tipy, pozriem
@zuzanaete a čo konkrétne z DM? Zajtra tam idem ,tak pozriem

zorkahorka
6. nov 2022

Syn je atopik po mabzelovi. Periem vsetko spolocne v persil sensitiv a bielou cocolino aivazou

liloastitch
6. nov 2022

Používam jelínek mimi. Na priateľove používam jelen . Toto jediné mne nedráždi pokožku

autor
6. nov 2022

@zorkahorka a akú formu? Tekutý či prášok?

zuzanaete
6. nov 2022

Striedam tie pod znackou denk mit.

yanni
6. nov 2022

Najstarsi bol atopik, nastastie mu po rokmi zmizlo. Pouzivala som Sodasan prasok. Dvakrat plakat, ziadna avivaz. A susila v susicke. V ziadnom pripade ariel, persil a podobne, to je sama chemia a velmi drazdive.

zorkahorka
6. nov 2022

Tekuty

petulda333
6. nov 2022

Moj muz je atopik. Prala som v bupi prasku,rozne ine sensitive pracky a vzdy sa vyhadzal. Jediny prasok z ktoreho sa nevyhadzal je z lidla,ich obycajny

alexka89
6. nov 2022

Ták si spravte svoj vlastný bez chémie....z mydla na pranie a kryštalickej sódy

anicka176
7. nov 2022

Tierra Verde - majú aj neparfumované, a miesto aviváže sa dá použiť aj neparfumované máchadlo

kulumulu123
7. nov 2022

Dvojite plachanie robim to roky a bola som v soku kolko prasku este vyplacha 😱

mamusa123456789
7. nov 2022

Dcéra je atopicka a pletiem všetkým v persil sensitive a aviváž nepoužívam

chiara25
7. nov 2022

Ja som prala v Lovele, teraz mám Jelena a s tým som veľmi spokojná. Inak, k tomu ekzému, nerobili mu testy na alergiu na mlieko? Moja mala strašne škaredý atopický ekzém, kožná nám len dávala mastičky, trápili sme sa s tým, prášky menili a nič nepomohlo. Nakoniec doktor zistil, že má alergiu na mlieko. Keď mlieko a všetko mliečne vysadila, do dvoch týždňov mala kožu čistú a doteraz po ekzéme ani stopy.

autor
7. nov 2022

@chiara25 áno. My sme si prešli uz vsetkou možnou diagnostikou

kiki234
7. nov 2022

Pouzivam mydlove orechy. Samozrejme ak je nieco uuuplne spinave pridam aj trosku prasku a zvykbem dat jeden preplach navyse

yvett78
3. feb 2023

ja nepouzivam nic z drogerie, iba 100% prirodne platky.Chceli sme sa vyvarovat v buducnosti roznym ochoreniam, ved to nosime denne, tak som zvolila tuto cestu a super.Pradlo je makke a ciste.

dddominikaa125
5. apr 2023

@alexka89 zdravim mate prosim typ na aspon trosku vonave mydlo vhodne pre novorodencov(vyroba domaceho prasku na pranie)? Dakujem 🙂