Robotický vysávač s mopom.

simooona
12. júl 2019

Ahojte nevien ci to sem tu patri, ale opýtam sa... Máte niekto skúsenosť s robotickým vysávačom s mopom? Chcela by som si kúpiť, no chcela by som aj vedieť nejaké skúsenosti, recenzie, tipy atď, ďakujem veľmi pekne

7nikusik7
14. aug 2020

@pupavocka101 to presne to istee aj u nas🤣🤣🤣🤣🤣dakujeme😘❤️

pupavocka101
17. aug 2020

@7nikusik7 ale my toto mame s bratom asi v krvi ten tiez tri roky maju na bazen filtraciu a kazdy rok mu nejako strajkovala a nechapal preco a az toto leto sa dokopal aby si navod precital a on nejako zle mal hadice a mu vypustalo piesok do vody 😀 takze ja sa este utesujem, ze som nic nepokazila 😀

7nikusik7
18. aug 2020

@pupavocka101 🤣🤣🤣🤣tak teraz som sa dobre pobavila🤣🤣🤣🤣bracho musel byt inak nastvany😅

pupavocka101
4. sep 2020

@7nikusik7 vsetky nadavky sveta vypustil 😀 ale ako sa to hovori, ze komu neni rady tomu neni pomoci 😀 😀

7nikusik7
6. sep 2020

@pupavocka101 🤣🤣🤣🤣🤣takyyych poznaaaam🤣🤣🤣

vondolina
11. okt 2020

@evinea s vlasmi je aj u nás problém, cez týždeň vysáva našťastie môj pomocník a cez víkend sa o to starám sama 😀 ale aj tak robotický mi teraz o dosť uľahčuje život a prichádzam na to, že naše staré mamy to veru jednoduché nemali 🙂

zmp
13. nov 2020

@lenadka dobry den, viem, ze je to starsia diskusia ale prave sa rozhodujem aky roboticky vysavac kupit a Symbo laserbot je jedna z moznosti a je nan malo recenzii, tak sa chcem spytat, ci ho este mate a ako ste spokojna. Dakujem

lenadka
13. nov 2020

@zmp ten má moja mama a je úplne super. Je lepší ako ten môj. Má silný motor, silnejší ako môj symbo a nemá rotacnu kefu ktorú treba stále čistiť od vlasov a chlpov. Mama vraví, že je to jej miláčik a nedaka by ho za nič na svete 😉 ak by som si mala ešte raz kupovať vyberiem ten, alebo nejaký xiaomi.

lenadka
13. nov 2020

@zmp teraz je v akcii som pozerala práve za 333€😛 no tak to je fakt super cena za tento vysávač! Však to je viac ako polovica ceny dolu 👍

zmp
14. nov 2020

@lenadka super, velmi dakujem za info 🙂 ja sa prave rozhodujem medzi nim a xiaomi roborock s5 ale aj v eshopoch mi radili radsej symbo lebo vraj xiaomi nie su opravitelne, vraj u nas na ne nie su suciastky co ma dost prekvapilo 🤷

lenadka
14. nov 2020

@zmp preto som si vybrala tento vysávač, lebo majú aj servis. A už bol pokazený, jedno koliesko sa nekrutilo. Neviem čo sa stalo, ale pristihla som syna ako vysávač schválne blokuje keď vysával. Síce potom normálne dovysaval ale možno tomu poriadbe dopomohol.
Poslala som ho na adresu ako uvádzajú na reklamáciu a opravili mi ho, do mesiaca bol nazad doma a fičí ďalej.

certica22
14. nov 2020

@zmp my sme kúpili nedávno xiaomi roborock S5 Max a som veľmi spokojná dokonca bol vo veľmi dobre cene v alze a tam som si priplatila okamžitú výmenu tak ak nastane nejaký problém vymenia za nový kus a opäť sa záruka predĺzi....takže som neváhala ale inak som veľmi spokojná je to obrovský pomocník či čo sa týka vysávania alebo mopovania 🙂

vondolina
14. dec 2020

@certica22 keď si človek zaplatí predĺženú záruku, tak myslím, že by nemal byť žiadny problém, keby sa niečo stane, ja som si aj v Planeu tak platila, aj pri kávovare, aj pri vysávači, lebo to nie sú lacné záležitosti a takto som aspoň taká pokojnejšia 🙂

certica22
15. dec 2020

@vondolina presne tak aj pokojnejšia ale ak sa už niečo stane nemusíme riesit a čakať na nejakú reklamáciu.🙂

elementissa
15. dec 2020

My máme už 4 roky roombu a teraz sme k nej prikupili braavu (mop). Vie to aj pozmetat, ale je to špeciálne na mopovanie určené. Do dvojkombi by som nešla, lebo to obe funkcie splní len tak na polovicu. Roomba, ktorú máme my (keďže už má 4 roky) je už starý model, ešte stále sa predáva, teraz stojí okolo 180€ a braavu sme kúpili za 260. Sú aj drahšie modely, ale my nemáme schody, prekážky, nepotrebujeme robiť virtuálne steny, takže nám stačia aj tie obyčajne modely. Za mňa je iRobot úžasná značka a do napodobenim Samsung, Xiaomi by som nešla. V jednom mechanicky orientovanom magazíne (nespomeniem si na meno kurnik) som videla pred par mesiacmi porovnanie robotických vysávačov a mopov, porovnavali 7 značiek, vrátane Tesly a iRobot vyšiel v teste ako overall najlepší 🙂 ja by som roombu za nič na svete nevymenila. Je to must have do každej domácnosti, kde chcú ľudia žiť, nie otrocit