Robotický vysávač Xiaomi

janus141
8. máj 2021

Mamicky chcela by som vas poprosit o recenzie roboticky vysavac xiaomi cenovo su od 140eur vyssie ja ma hranicu do 250eur ci radsej priplatit dakujeeeeem pekne

petamich
8. máj 2021

ja by som cca. 100E priplatila a kupila napr. Xiaomi Roborock S5 max - my ho mame doma asi pol roka a je fakt sikovny, vysava aj mopuje, prelezie nejake veci typu nohy susica na pradlo, vies si nastavit "no mop" zony, aby na kobercoch nemopoval (to tie pred nim nemali), za nas spokojnost a tiez sme hodne premyslali kolko penazi investovat

janus141
autor
8. máj 2021

@petamich dakujem za reakciu 😍

vandica
8. máj 2021

@janus141 my máme Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro a spokojnosť, práve maká 😃

77daniela77
8. máj 2021

Tiez ma toto zaujima.

panelacikova
8. máj 2021

@petamich a čo plávajúce podlahy, neumyje ich tak, že "napuchnú"? nenecháva na podlahách vodu? dík

petamich
8. máj 2021

@panelacikova my mame vsade plavacky, len pri posteli a okolo gauca kusovy koberec - velmi jemne vypusta tu vodu, zostane skor akoby jemne vlhka podlaha, ze vies, ze mopoval ale o chvilu je to suche, napr. ze vyrazne uspinenu dlazku typu blato by podla mna ani neumyl

panelacikova
8. máj 2021

@petamich chápem. stále (už pár mesiacov) bojujem s tým, či kúpiť iba vysávač alebo aj mop... práve preto, že zažratú špinu nezotrie, možno zbytočne nechá viac vody, ako by som chcela a aj preto, že ja osobne hlavne vysávam, umývam tak raz za 1-2 mesiace, lebo už mám veľkú babu a my tu nejak nepolepíme podlahy, ani múka a tak, chápeš... proste hlavne prach vysávam.. tak neviem. tú nádobku musí, samozrejme, plniť človek, však? ako to funguje, dáš tam studenú vodu a on si to nejak predhreje? ako často tú vodu potom meníš? nádobku je potrebné umyť? dík

nttnnt
8. máj 2021

roborock s5 je to moja laska najvacsia :D ale nie fakt vdaka bohu ze ho mam nema ziadnu chybu je fakt spolahlivy..mopuje, vysava na roznych stupnoch satia, super si vytvori mapu bytu kam ho posles tam ide nic nevynecha...

kammik
8. máj 2021

túto značku síce nemám, ale mám tento https://www.planeo.sk/katalog/1300465-rowenta-r... keď chceš do takejto sumy, mne vyhovuje, aj sa mi zdá, že pomer ceny a kvality je dobrý, ja nemôžem nič povedať, mne vyhovuje, cez týždeň hrá hlavnú rolu v našej domácnosti, čo sa upratovania týka 🙂

petamich
8. máj 2021

@panelacikova my sme tiez len dvaja dospeli, cize nejako extra spinave podlahy nie su, ta nadobka je taka mensia ale celkom dlho vydrzi, my mame myslim nastavene, ze vysava 3x do tyzdna a mopuje len 2x alebo tak (to ako kazdy chce/potrebuje) a ano nadobku naplna clovek, my sme ju myslim nikdy nejako neumyvali/necistili, v zasade ju naplnime a zije si svojim zivotom a ked appka vyhodi notifikaciu, ze treba doplnit/skontrolovat, lebo dlho nebola vybrata, tak vtedy doplnime a mopuje studenou, nijak si to nepredhrieva

panelacikova
8. máj 2021

@petamich no a on nestiera tú podlahu? teda nádobka neostane špinavá? ja som si myslela, že on to nejak stiera a "preplachuje" si tie štetiny, či čím to robí 😀

petamich
8. máj 2021

@panelacikova na nadobke je normalne akoby handra alebo ako to povedat (taky kryt s handrou) a ten vies dat dole a to treba vycistit, lebo jasne to zostava spinave ako aj bezna handra na beznom mope, to som zabudla povedat 😃

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
8. máj 2021

@tanisha kvalita je taka akoze prebehla som vlhkym mopom bez saponatu 🙂 zazraky by som neocakavala ale aspon este co to zmyje po vysavani, na poriadne umytie podlahy to raz za cas chce "cloveka" 🙂 cmuhy nezostavaju, aspon som so doteraz nevsimla

evinea
15. máj 2021

@tanisha oplati sa aj s mopom aj ked len na take rychle bezne umytie. Ja co mame tak ten som kupovala v Planeu, okolo 300 eciek vysiel, ale nelutujem tie peniaze. Lebo ozaj cez tyzden nemam ziadne starosti s umyvanim ani vysavanim 🙂

pupavocka101
16. máj 2021

@evinea jasne, ze sa to oplati, ja tak aj do tycoveho som viacej zainvestovala, lebo to viem, ze je to vec, ktoru budem mat roky rokuce, ze to nevyberam na rok, na dva, ale na dlhsie obdobie