Skúsenosti s voňou do sušičky

tina_tar
6. mar 2021

Ahojte, prosím vás o radu. Pred nedávnom sme si kúpili sušičku na prádlo a dočítala som sa, že do nej nemôže ísť prádlo ktoré sa pralo s avivážou. Keď ho však vyperiem bez avivaze, vôbec nevonia ako vyprate. Pozerala som teda rôzne alternatívy a našla som nejaké guličky do sušičky, obrúsky do sušičky. Chcem vás však poprosiť o vaše skúsenosti, čo používate aby vám prádlo pekne voňalo. Ďakujem 😊

veronika_1991
6. mar 2021

@tina_tar ahoj, ja používam obrúsky a prádlo vonia. Teraz mám cocolino, predtým som mala DM, tie boli úplne lacné a prádlo voňalo veľmi pekne aj pri nich ☺️

s_a
6. mar 2021

Ja som z obruskov necítila nič a to dávam aj aviváž do prania 🤷‍♀️ jedine čo bolo cítiť keď som dávala parfém do prania ale to sa mi zdá dosť drahé :/

tina_tar
autor
6. mar 2021

@veronika_1991 ďakujem, skúsim teda DM a coccolino 😊

@s_a a vieš prosím odporučiť nejaky parfém do prania? Ešte som o tom nepočula 😊

lubka261
6. mar 2021

ja mam priamo do susicky take pevne kapsle (zn.beko) ktore sa pripevnia pri filter a vydrzia cca 50 sus.cyklov vonia to krasne, jedna kapsla tusim 8eur, ale neviem ci to maju vsetky susicky

s_a
6. mar 2021
adriana1980
6. mar 2021

Ja mám sušíčku a normalne používam aviváž. T9 že sa nemôže používať, je povera. V papieroch to nikde nie je uvedené.

moniquer
6. mar 2021

@adriana1980 Mne bolo povedané a mám aj napísané v papieroch, že aviváž sa v sušičke postupne uvoľňuje a upcháva otvory filtra, nemusí to byť hneď, ale po čase.

ayanamirei
6. mar 2021

gulicky Lenor, Silan alebo DMkove 🙂 staci si len vybrat vonu, gulicky das do pracky normalne do bubna, pradlo vonia a moze ist aj do susicky.

kristina.jo
6. mar 2021

Ja som najnovsie objavila toto v DM-ke: https://www.mojadm.sk/denkmit-osviezovac-bieliz...
Maju dve vone. Vyskusala som a naozaj pradlo vonia. Len odporucam dat len polovicnu davku (1/2 vrchnacika) lebo pri celej to pradlo vonalo az moc... 😊

alzbeta369
6. mar 2021

@tina_tar dobre prevonaju aj gulicky vonave co sa davaju do pracky to je ako namiesto avivaze

saxana000
12. jan 2022

@lubka261 ahoj prosim ta.ktoru kapsulu mas?lebo su tri na vyber ocean floral a fresh..tiez mam novu susicku s touto funkciou akurat cakam na ten birly drziacik na kapsulku ten mi nedodali a rozmyslam ktoru vonu z tych 3 objednat

lubka261
12. jan 2022

@saxana000 ahoj, to som pisala este v marci ked som mala susicku novu a este som len skusala, to mi hovoril ocino co ma tu istu ze to vydrzi 50 cyklov, no vydrzi asi 30, podla dlzky doby susenia aj menej... skusila som zatial fresh a floral, ta floral je taka jemnejsia, trosku slabsia ale uplne staci. ta fresh ked je v susicke to vonia az moc silno, je to citit na cely dom. ocean mam kupenu no este som neskusala.

saxana000
12. jan 2022

@lubka261 dakujem.