Spálňa s postieľkou

2. okt 2021

Ahojte 😊 chcem sa opýtať, ako máte riešenú spálňu v detskou postielkou?
Mame 3 izbový byt a čakám prvé dieťatko. Stále rozmýšľam ako to zariadiť pretože som chcela aby od začiatku mala svoju izbičku kde budeme malú zatiaľ kúpať, obliekať, prebalovat a postieľku bude mat s nami v spálni pri manželskej posteli. Len rozmýšľam ako to máte riešené s prebaľovaním a vecami okolo toho?
Pôvodný plán bol že prebalovat budeme v izbicke a prebalovací pult som nechcela. Mame 2 komody do ktorých jej chcem dať veci na oblečenie a v jednej budú hygienické potreby a navrchu bude položená podložka na prebalovanie to je celé. Len určite sa mi nebude chcieť v noci pri kojení behať z izby do izby aby som ju tam prebalila.
Dochádza mi všetka inšpirácia a nápady. Pripadne môžte aj poslať fotku ako to máte riešené vy ❤️ Ďakujem Vám veľmi moc

denden77
2. okt 2021

v noci som prebalovala asi prvy tyzden, potom som zistila, ze netreba.. akurat co malu vzdy "rozbabrem".. od zaciatku bola vo svojej izbe v postielke a ja pol roka s nou vo velkej posteli 😊

domka222
2. okt 2021

Nikdy som prebalovací nemala. V noci normálne rýchlovka na posteli, aby sa čo najmenej prebral. A postieľku som mala pri posteli, aby som nemusela ani vstať z postele

jazula
2. okt 2021

Prebaľovaciu podložku mám na práčke v kúpeľni a tam prebaľujem aj v noci aj cez deň. Mám tam tlmené svetlo a 99% krát sa mi malá ani nezobudí. Je to pre mňa pohodlnejšie, ako uprostred noci vyťahovať podložku a dávať si ju na posteľ, takto fungujem na autopilota 😁. Niekedy nakojím bez prebaľovania. Postieľku máme v spálni pri posteli (ale nie prirazenú, malá má tichý reflux, tak ju má značne naklonenú). Vlastnú izbičku bude mať, až keď sa presťahujeme do väčšieho bytu 😊.

petamich
2. okt 2021

my mame babybay postielku a je na mojej strane postele a cas ti ukaze ako to mat najpohodlnejsie - ja som najskor chodila kojit a prebalovat do obyvacky a prebalovacia podlozka bola na stole jedalenskom a napokon sme zistili, ze tieto presuny dieta akurat rusia, tak vsetko robime v spalni a podlozku sme dali na pisaci stol a k tomu "kosik" kde mam plienky, utierky a kremik a dalsie potreby

a teda prebalujem uz iba, ked pocujem, ze sa pokakal a odkedy splnal vahu pouzivame kolorky night a vydrzi do rana 🤷‍♀️ inak sa pri prebalovani prebral a myslel si, ze je rano a ideme sa hrat

dzejsik
2. okt 2021

v noci som prebalovala iba ak sa pokakal (co sa dialo max prvy mesiac, potom uz v noci nezvykol), inak az rano pocikane, Pampers Premium Care nikdy neprecikal

nikuska625
2. okt 2021

Prebalujeme v posteli v noci a cez deň kľudne po celom dome. Z postieľky sme dali preč jednu stranu a kvôli rámu postele vznikla medzera medzi postieľkou a posteľou do ktorej som zrolovala deku.

zuvelyn
2. okt 2021

Síce sme v dome ale to je jedno, syn mal vždy všetko vo svojej izbe, od oblečenia, mlieka, plienok prebaľovacieho pultu etc, postieľku v spálni a behala som hire dole. Ci spravím 5 krokov ku postieľke alebo 7 do izby kde som nerusila manžela alebo on mňa, už rozdiel nevidim. Od 3 mesicov bola uz aj postieľka v detskej izbe.

eternity24
2. okt 2021

V noci, pokial sa Vám babatko nepokaka prebalovat netreba.alebo môžete babatko prebaliť u vás na manželskej posteli. Na noc si zoberte do izby jednu, dve plienky a pod babatko môžete počas prebaľovania prestriet uterák alebo su take skladacie prebalovacie podlozky. Alebo osusku. A je po probléme.

maryetta
2. okt 2021

Tri deti. Vsetky tri spali do 2rokov pri nas v spalni. Teda vzdy postupne. V dvoch rokoch isli do svojej izby.
Prebalovala som vzdy v spalni na posteli. Ci v noci alebo cez den.
Aj komodu s oblecenim mam v spalni 🙂