Spotreba vody a elektriny práčkou

evica17
23. aug 2022

Ahojte,ako zistím spotrebu vody a elektriny prackou n jeden cyklus, ak mám napísané na štítku len ročne spotreby. A ak mám funkciu Eco bubble to znamená že práčky pri cykle minie menej vody alebo ako to mám chápať že je to eko,keď ten cyklus je dlhší ?

alenah31
23. aug 2022

@evica17 to je samsung? Aj ja ju mám. Funkcia Eco Bubble v práčke obohacuje zmes vody a saponátu vzduchom, čo robí zmes aktívnejšou, čo znamená, že lepšie čistí nečistoty. Technológia Eco Bubble šetrí vodu a energiu. Po prvé, na vytvorenie zmesi obohatenej kyslíkom je potrebné o 30% menej vody ako v konvenčnej práčke s nádržou a bubnom rovnakej veľkosti. A za druhé, vodu nemusíte príliš zohrievať, oblečenie Eco Bubble sa pranie vypráva pri 30 ° st. rovnako ako v bežnom programe na 60 st..

evica17
autor
23. aug 2022

@alenah31 áno Samsung. A používaš ten rogram super Eco alebo len obyčajné programy a tam stalvis to Eco ?

alenah31
23. aug 2022

@evica17 používam obyčajné, v konečnom dôsledku ten super Eco keď dáš ten dlhší program tak tá spotreba je rovnaká. A čo som čítala recenzie - časom to "bublinkovanie" nefunguje tak ako má

duratlicka
23. aug 2022

@evica17 Neviem presne, ale okolo 48l vody.