Tvrdá voda a robotický vysávač

iwanka222
12. aug 2021

Ahojte baby prosim o radu. Mam roboticky vysavac Roborock S5 Max mam ho polroka a momentalne je v oprave lebo prestal zmyvat a volali mi ze su upchate nejake trysky na nadrzke na vodu ze musim mat tvrdu vodu. Myslite ze staci pouzivat prevarenu vodu ci radsej destilovanu? Dakujem 😊

tncka
12. aug 2021

@iwanka222 najlepsie by bolo spytat sa v servise,jaka je vhodna,ja by som davala Lucku🤣🙈 a nepouzivas nejake cistiace do vody? Lebo aj z toho sa upchavaju trysky.

lubka261
12. aug 2021

tiez mame tvrdu vodu, tak som si upchala aj zehlicku, odvtedy davam len destilovanu, na roboticky vysavac by som tiez dala destilku alebo vodu z filtracnej kanvice, resp. mozes aj nejaku lacnejsiu kupovanu, napr. drobcek... ale to ci mas tvrdu vodu vidis napr. na rychlovarnej kanvici

avanka
12. aug 2021

mame ten isty a pouzivame len destilovanu vodu...teda na obcasne umytie...ja radsej rucne umyvam

iwanka222
autor
12. aug 2021

Ano kanvicu vyvaram casto lebo mame tvrdu vodu. Dakujem za rady budem kupovat destilovanu radsej. 😊

monika_k
12. aug 2021

Kde to opravuju prosim ta?

iwanka222
autor
12. aug 2021

@monika_k Ja ho mam este v zaruke. Mam ho len polroka takze v ramci reklamacie. V Digitall som ho kupila. Takze ja som ho len odniesla a oni ho dali do svojho servisu.

monika_k
12. aug 2021

@iwanka222 Dakujem