Tyčový vysávač s mopom

lucia_99
31. mar 2022

Ahojte zienky.
Chcela by som si kupit taky ten tycovy vysavac co aj vysava aj umyva naraz. Mate skusenosti a nejake postrehy? Nie je to ako klasicky mop,ze tu spinu len roztieram dalej po celej podlahe?
Dakujem 🙂

denden77
31. mar 2022

@lucia_99 nie je, kedze ti tu spinu zaroven vysava, uz nema co rozotierat 😊

nemethovam
31. mar 2022

@lucia_99
Ahoj, ja som si kupila philip aqua pro... no musim povedat, ze to nie je ziadna vyhra a hlavne nie za tie peniaze... ano, ono sa to tvari, ze to vysava a hned aj poumyva, no skutocnost je taka, ze teda ides, vysavas prvy pas, ale akonahle sa vracias spat uz nie po tom istom umytom pase, tak vsetko co je mimo neho (zatial nepovysavane) tahas spat a nalepuje sa to na tu cistu handru na mope. Dufam ze rozumies ako som to myslela 😅. Takze bud s tym idem len kolom dokola okolo miestnosti iba stale vpred, alebo si musis davat velky pozor kadial si uz sla,kadial este nie... mozno na velkej ploche je to fajn, ja v malom byte s tym biem len tazko manipulovat.....jedine,ze najprv povysavas a potom poumyvas, co ale nema zmysel kupovat, nato ti staci vysavac a obyc. mop.
Toto je zatial moja skusenost, ak maju baby nejake ine postrehy ako nato, rada sa priucim. 🙂

kris_y
31. mar 2022

@lucia_99 tiež nad niečím podobným rozmýšľam, že by mi to ušetrilo čas... ale na druhej strane výkonovo bude asi lepší zvlášť tycovy vysavac a zvlášť parný mop 🤔

palicka
31. mar 2022

@lucia_99 karcher

tryinka1234
31. mar 2022

@lucia_99 my máme rowntu Clean&Steam Multi RY8561WH a je to bomba, ale tak ako píše @nemethovam mali sme tiež predtým Philips a používať tento vysavacs mopom pohybom tam a naspäť bola katastrofa, mala som úplne mastnu podlahu ako keby, ale ta rowenta, pri nej môžem aj dvakrát prejsť tým istým smerom, keďže umýva to len parou a zároveň vysáva 🙂 a ako bonus môžeš použiť aj esenciálny olej 🙂

tryinka1234
31. mar 2022

@lucia_99 ešte dodám, ma to jedno negatívum a to je fakt, že nie je bezkablovy, ale inak je ako píšem bomba 🙂

janka_266
31. mar 2022

@nemethovam tiež mame tento a tiež sme s ním umývali asi raz 😃 človek za to da toľko peňazí a nakoniec to môže používať len ako obyčajný vysávač 🙈

lucia_99
autor
31. mar 2022

@nemethovam ano presne toto som si myslela

lucia_99
autor
31. mar 2022

@tryinka1234 tento ma zaujal, aj kvoli dalsim nastavcom na cistenie,no ten kabel ma odradza 🙂 a prosim vas ako je to s tou parou? Lebo je tam tiez ta mopova handra a ja si stale predstavujem,nemozem si pomost,ze ked uz raz nieco rozliate s tym prejdem tak to roztieram potom dalej. A ako to funguje na koberci? Ten iba vysava necisti ho ze?

nemethovam
31. mar 2022

@janka_266
ja som sa s nim snazila umyvat asi dvakrat 🤭... presne, tolko penazi clovek vyhodi doslova do luftu....myslela som si aka to bude skvela pomoc pri dvoch detoch, ze budem dve cinnosti robit sucasne, no a zial, nepomozem si s tym nijako ☹️

nemethovam
31. mar 2022

@lucia_99
kiezby som mala lepsiu skusenost 😏

weronka31
31. mar 2022

Ja mam CONCEPT VP6200 ICONIC Aqua Flex. Je to super pomocka, ale ako uz spominali baby, ak vysavas a umyvas zaroven, mozes ist len dopredu. Klasicky mop ti to nenahradi, ale urcite oddiali potrebu vytiahnut vedro s mopom. Okrem toho baterka nevydrzi dostatocne dlho aby som povysavala poriadne cely dom.
Ja som s tym spokojna, vzdy po vareni si v kuchyni povysavam poumyvam zaroven, to iste pod jedalenskym stolom a v predsieni kde sa obuvame, je to sup - sup a dlhsi cas mi vydrzi cisto 🙂

verka1818
31. mar 2022

@lucia_99 ahoj, mam ten Aqua pro 3v1 a za mna vyhodenych 200 e. Uuuplne Ti postaci 2v1, to je super, pouzivam denne aj tycovy aj rucny. Klasicky vysavac uz takmer nevytahujem. Cize ak mozem poradit, kup urcite 2v1, sestra kupila Electrolux a teda zda sa mi aj sil ejsi vykon a cena bola 99 €.

sono2
31. mar 2022

@nemethovam a plus to umyje akoby bez namočenia, výmeny akoby handry celú izbu, či to v priebehu meníš.