Univerzálny prací prostriedok

18. mar 2022

prosím poradte máte s niektorým z týchto skúsenosti? chcela by som hlavne gel alebo kapsuly, ktoré sa dajú použiť aj na biele a farebné prádlo aj tmavé
doteraz som používala zvlášť prací gél a kapsuly na biele, zvlášť na farebné a zvlášť na tmavé prádlo ale chcela by som to zmeniť a mať už len jeden produkt na všetko dakujem

vevulik18
18. mar 2022

Za mna top Ariel kapsule 🙂

autor
18. mar 2022

@vevulik18 a sú teda vhodné aj na tmavé a farebné prádlo?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
18. mar 2022

Hociktorý, pokiaľ na ňom nie je napísané že je na biele prádlo. Ja striedam gel Savo, Persil a Ariel

autor
18. mar 2022

@viestta a môžem v tom prať biele aj tmavé? nerobí nejaké flaky alebo nie je to tmavé potom vyblednutejšie?

babulkomale
18. mar 2022

Mozem sa spytat preco chces univerzalny produkt? Lebo prostriedky na biele obsahuju optické zjasnovace, gely na cierne zas zvyraznovace sytosti tnavych farieb.
Podla mna budes mat biele nie uplne ziarive a tmave vyprašivené. Ale ak ti to nevadi tak v poho, len som zvedava.
Kamoska mi raz ponukla plachty do postielky a ja ze super budem bio eko a vyuzijem este a ked som ich uvidela tak sli do kosa. Ona perie v mydlovom slize ci v com a tie plachty co mali byt biele boli ako ovracane. Zadubene pradlo.

autor
18. mar 2022

@babulkomale chcela som vyskúšať pretože ma už velmi nebaví mať doma 3 rôzne gély aj to vyše miesta zaberie v kúpelni

babulkomale
18. mar 2022

Tak v podstate zalezi co ti je prednejsie. Mne oblecko vydrzi dost dlho, nerada nakupujem tak si ho chranim a mam ho vela lebo striedam. Ak ti nevadi ze po kratsej dobe uz nebude pekne tak skus.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cajomila
18. mar 2022

@babulkomale Mohli ste ešte vyčariť, vybieliť.

cajomila
18. mar 2022

Keď chcem mať iba jeden práci prostriedok tak preferujem na farebnú bielizeň, ten nebieli...ale biele oblečenie je po ňom dostatočne čisté.
Nechápem prečo by malo zájsť s to väčšinou periem všetko na 40.
Prípadne ku bielemu ešte prisypeme trochu sypkeho pracie prášky.