Vôňa do sušičky

kika1603
1. jan 2022

Ahojte,viete mi poradiť vôňu do sušičky? Namiesto aviváže v práčke 😊

lilly2303
1. jan 2022

@kika1603 ja používam esenciálny olej DoTerra levandulovy, vždy kvapnem pár kvapiek medzi prádlo

nic_ol
1. jan 2022

Ja dávam oleje z voňavýdomov.eu

kika1603
autor
1. jan 2022

@nic_ol a to kvapkate do prádla do sušičky alebo do práčky? Viete mi odporučit nejakú peknu jemnu vôňu?

miselar
1. jan 2022

Tu sa pripnem

nic_ol
2. jan 2022

@kika1603 do práčky miesto aviváže.. nemám ich veľa vyskusanych ale zatiaľ z tých jemných za mňa najkrajšia dolce a ešte celkom rosa a smeraldo... Ylang a Perla sú tiež krásne ale skôr také výraznejšie kvetinové a chlapsky gio gio je tiež úžasný

lilly2303
2. jan 2022

@kika1603 ja kvapkam do sušičky, mám takú handricku zo starého trička ( aby som nekvapkala medzi prádlo, aby mi neurobil olej fľaky) a na to kvapnem 4 kvapky a dám do sušičky s prádlo a krásne mi to prevonia

lilly2303
2. jan 2022

@kika1603 ja dávam levanduľu, ale skús si na nete kuknúť stránku DoTerra a popozeraj čo by sa ti páčilo. Ja som pred tým používala aj iné značky, táto mi prišla príliš dráha, ale fakt je cítiť rozdiel. Tie lacnejšie oleje mi väčšina vonala tak umelo a chemický a keď že mám deti a často u nás ide difúzer tak som radšej investovala do týchto. A raz mi sama pani v kvetinarstve povedala keď som si ich chcela u nej kúpiť že radšej mám investovať do drahších, ale čisto prírodných znaciek.

madaleya
2. jan 2022

my mame Eco egg z DM vona bavlna a je to zatial super. susila som zatial asi len 3x s vajickami, ale prijemna nevtierava vona a pradlo -uteraky boli o dost makksie.

julka29
2. jan 2022

Cocolino 🙂

kika1603
autor
4. jan 2022

Chcela by som vyskúšať tieto oleje, kupovali ste si aj vzorky? Nakvapkam to do nádobky v práčke kde by bola aviváž?

zuzuliennka1
4. jan 2022

@kika1603 ja pouzivam toto, do prania - ono to ale vydrzi aj susicku a pekne to vonia. Nasypem to vzdy do bubna pracky, ked uz tam mam vsetko pradlo. Do susicky nedavam nic, zanasa to filtre