Vôňa do susičky prádla

ivkamatko24
7. feb 2021

Ahojte, poradte vonu do susicky, mam vonne obrusky lenor a vobec to neprevonia pradlo. Dakujem

andreal1
7. feb 2021

Tieto papieriky absolutne nevonaju, ja pouzivam vonave perlicky do práčky, ale iba parfumovane bez pridanej avivaze a voni mi krasn epradlo. Do susicky este su take gulicky tusim z dmky ale tie som este neskusala uplne staci ked dam tekuty prasok a tie parfumovane fulicky do pracky

syslik81
8. feb 2021

ja mam v susicke tie vlnene gule na lepsie susenie a raz za cas na ne kapnem vonny olejcek

simca06022011
8. feb 2021

gula do susicky beckman, dava sa na nu beckman "avivaz"... pri tychto vonach ci perlickach, netreba zabudnut, ze mozu zalepit susicku. "Olejceky" su zase horlave, na niektorych forach to spominali, lebo odporucali tam zienky utierky, spongie a co ja viem co nakvapkane. Plus je to mastne. A mne teda vonia aj obrusok (coccolino som mala) v susicke, mozno zalezi aj od velkosti susicky/mnozstva pradla. Ale teda najviac citim ten beckman... ale nebude to vonat (samozrejme) ako ked sa perie v avivazi a susi na susiaku, lebo ten "prostriedok" sa vyfuka...

jarinka33
8. feb 2021

vies co ja pouzivam tie dm-kove, priamo tie ich a mozem povedat, ze pradlo po nich krasne vonia a vona aj vydrzi

flavinka1
22. jún 2023

@syslik81 Mala by som otázočku, chcela by som si ich kúpiť aj ja 😊 čítala som recenziu že miesto ktoré pokapala olejčekom stvrdlo ako kameň je to tak?
Ďakujem krásne za odpoveď, pekný dníček 😃

syslik81
22. jún 2023

@flavinka1 moje nestvrdli ... teraz som kontrolovala 😀

flavinka1
23. jún 2023

@syslik81 Ďakujem krásne za odpoveď 😃