Vstavané spotrebiče bielej farby

wierocka1
3. jan 2021

Ahojte, chcem sa opytat ci niekto ma vstavane spotrebice bielej farby? Ruru, mikrovlnku, chladnicku a indukcnu dosku a ci sa Vam nestalo ze casom ozltli? Lebo ja chcem biele spotrebice do bielej kuchyne a manzel ma odhovara, ze ozltnu alebo zmenia farbu tak som ostala taka neista. Dakujem za kazdu radu

lellla
3. jan 2021

@wierocka1 mám biele všetky spotrebiče zatiaľ nič neozltlo..nemá prečo lebo indukcie je sklo a rúra je tiež sklo...takže mi nemá prečo ozltnut...

zuzanka.zuzu
3. jan 2021

ono to nežltlo niekedy v 90tych rokoch? to je ako "neprepínaj tak rýchlo lebo pokazíš televízor" 😉
PS: aj tak sa to skôr pokazí než stihne ožltnúť 😂

andreatytler
3. jan 2021

@wierocka1 Este som nepocula ze by ozltli. Skor sa mi zda ze manzelovi sa viac pacia stainless sleel spotrebice (ako skoro kazdemu chlapovi) ale ide na teba takto oklukou akoby to otvorene povedal.

janka_266
3. jan 2021

@wierocka1 my mame mikrovlnku bielu, zatiaľ na nej nič nevidno, len tam je otázka či vôbec biele predávajú, nakoľko keď sme kupovali my v roku 2019, tak bola až jedna biela v ponuke 😃 ale do bielej kuchyni by som dala určite biele spotrebiče.

4stanka4
3. jan 2021

@janka_266 sú... síce veľmi obmedzený výber ale niečo sa nájde... My mame komplet spotrebiče biele a ešte aj drez sme dali biely z tvrdeného skla. Som zvedava ako to bude vyzerať v reáli-zajtra majú prísť stolári tak sa teším na novú kuchyňu.

kubkovamama
3. jan 2021

@wierocka1 my máme vstavané retro v bielom,nič neozltlo ani sa neposkriabalo. Cca 7r

janka_266
3. jan 2021

@4stanka4 jasne, nájdu sa, aj my mame všetko biele, ale teda vstavanu mame len mikrovlnku, nakoľko mini kuchyňa viac nedovolila 😂 určite to bude super, ja som z našej stále unesená 😃 hlavne ako to tam biela presvetlila a aspoň na oko zväčšila priestor.....predtým tam mali tmavohnedu až skoro čiernu kuchyňu aj podlahu, čistá tma.

4stanka4
3. jan 2021

@janka_266 my budeme mat linku bielu + drevený dekor... Nechceli sme nerezové spotrebiče tak sme si vymysleli biele. My mame aj rúru aj mikrovlnku+ varnú dosku. Akurát chladnička bude v spajzi inak som videla nádhernú ktorá mala dvierka z bieleho skla no úžasná bola. Ale keďže bude schovata tak nám to je jedno.

dinda1
9. jan 2021

@4stanka4 Prosím Vás, akú značku bielych spotrebičov ste vybrali?

4stanka4
9. jan 2021

@dinda1 ahoj. My sme dali Gorenje Simplycity. Varnú dosku sme dali Electrolux ta sa manželovi viac pozdávala.Už máme aj osadené tak zatiaľ to vyzerá takto.

essenceee
19. sep 2021

mne sa osobne biele velmi nepačia. Mame bielu kuchynsku linku, ale spotrebiče mame čierne a nerezove

didi2102
19. sep 2021

@wierocka1 my sme mali varnu dosku a teda katastrofa za mňa,už máme čiernu,rúra bola tiež z vonku biela to bolo ok

krstn003
24. apr 2022

veľmi sa mi páčia biele spotrebiče, vyzerá to tak nadčasovo

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ascotka
28. feb 2024

@4stanka4 ďakujem za inšpiráciu na biele spotrebiče 💛 V čom sa manželovi zdala lepšia varná doska Electrolux ako Gorenje ? Ako si so spotrebičmi spokojná po 3 rokoch ?

4stanka4
28. feb 2024

@ascotka ak si dobre spominam tak myslim ze na doske Gorenje sa nedali zlúčiť varné zóny a bolo tam aj iné ovládanie a stupnica teplôt.
Spokojná som veľmi, nevidno na tom každý capanec a keď už niečo na tom je tak len prebehnem s clinom a mäkkou handričkou a je to čisté 🙂

ascotka
28. feb 2024

@4stanka4 tak to je paráda 👍 ďakujem pekne za odpoveď 💛