Výber matraca do spálne

palodr
11. jan 2022

Ahojte, chcel by som sa s Vami poradiť, resp. dostať nejaké odporúčania na matrace pre mňa a manželku. Doteraz sme mali Dormeo Aloe Vera, viacmenej sme boli spokojní, ale ja ho mám po cca. 5 rokoch už vyležaný. Preferujeme skôr tvrdšie matrace a máme pevné rošty. Ja osobne mám 120kg , takže by som potreboval s väčšou nosnosťou resp. aby nebol za krátku dobu znovu vyležaný. Cenovo by sme sa chceli zmestiť do 500€/ks. Bola nám odporúčaná f. Materasso, ale proste tých modelov je tam toľko, že človek nevie čo vybrať. Doterajšie matrace boli penové. Tak či ísť tiež znovu do penových alebo taštičkových, či pružinových... Vďaka za rady

aalt
11. jan 2022

Fuu ... no kazdy ma ine preferencie. Ja som teraz kupoval materasso prezident polargel. Pruzinove som nechcel, tastickove ma nejak nepresvedcili. Tiez sme chceli tvrde. Stare matrace (nieco podobne) som mal tiez materasso a bol som spokojny. Maju uz skoro 20 rokov. Za 500 euro urcite vyberies.

barbie1981
11. jan 2022

Aj za mňa materasso

betulienka79
11. jan 2022

pripojím sa do diskusie, pretože aj my uvažujeme o nových matracoch a nevieme si vybrať..... ..... my máme teraz Materasso - penové, kupované v Decodome majú 6,5 roka, ale otáčame ich každé 2-3 týždne na inú stranu, pretože sa vyležia a to manžel má 85 kg

mima1
11. jan 2022

Tiez mame materasso. Asi naj je vyskusat. My mame sice jeden ale do 500€ vyberies isto. My sme nechceli tastickove take sme mali a nic moc pre mna.