Poraďte výkonný vysávač, ktorý vysáva aj psie chlpy a zvládne 200 m2

sofistikovana123
18. jan 2020

Ahojte,
Vedeli by ste mi poradit vykonny vysavac, ktory by povysaval psie chlpy a zvladol by 200m2 bez toho, aby zacal drhnut a piskat? Idealne by bolo, pokial by bol na kamennu podlahu, nejake koliecka na hlavici. Aktualne mame Rowenta 750W, bez sacku s cyklonovym nasavanim a som velmi sklamana. Vysavac ani nie po roku piska a vysava hrozne. Filtre som cistila a upchaty nie je.
Dakujem

supucka
18. jan 2020

@sofistikovana123 ak môžem doporučiť... My máme Miele... Úplne obyčajný vysávač ale nedám na neho dopustiť.... Za mňa najlepší vysávač aký som mala

supucka
18. jan 2020

@sofistikovana123 tento mam

malinka158
18. jan 2020

Presne miele alebo dyson. Vydrzia niekolko rokov.

jeanne14
18. jan 2020

Dyson

kakakina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik87
18. jan 2020

Pripájam sa máme cyklónovy dyson už roky rokúce. Vysoká investícia ale na dlho ;) mám aj Zelmer aquawelt vodný s hepa filtrom ale raz vypenil po tepovano a odvtedy zle ťahá a nedá.sa dať na najvyšší výkon ináč bol super a.cenovo tiež.nie najlacnejší ....

kakakina
19. jan 2020

Aj ja mám miele c3 a za mna naj vysávač.

kaktusik1
11. feb 2020

my sme sa dlllho nevedeli rozhodnúť, či si kúpiť vreckový alebo bezvreckový vysávač a ešte k tomu, aby aj tepoval a mal veľa nástavcov. Po dlhšom hľadaní sme pred polrokom natrafili na tento vysávač od Boschu: https://www.okay.sk/viacucelovy-vysavac-bosch-b... a nevieme si ho vynachváliť 👍

slaste
26. okt 2021

@kaktusik1 Ako si s ním spokojná teraz, s odstupom času? Tiež mi padol do oka.