Asi ďalšia podvodníčka na Marketplatz na FB predala dcére Avent parný hrniec.

bodana
6. sep 2019

Moja dcéra objednala (aj vyplatila) cez Marketplatz na FB pre sestru, resp. jej bábätko parný hrniec Avent.
Istá p. Petronela Nesvodová jej ho vraj odoslala, potom sa vyhovárala na poštu, po reklamácii na pošte sľúbila vrátiť peniaze, tie nechodia. Všetky kontakty na ňu zmizli, konto má zmazané, meno je falošné. Máme jej číslo účtu a písmo.
Predpokladám, že mohla skúšať "šťastie" aj na tejto, alebo iných stránkach. Ak by ste mali s touto osobou podobnú skúsenosť kontaktujte na prosím na adrese: bodana010@gmail.com za účelom spoločného postupu.

jana_vaj
6. sep 2019

Toto fakt nepochopím, takéto osoby vsádzajú na dobrotu ľudí. Potom sa zase nájdu baby, ktoré nepreberú balíček keď je na dobierku a potom už nechce nikto nič posielať. A je to dokola, jedna nechce poslať peniaze dopredu aby o ne neprišla, ďalšia nechce posielať na dobierku aby zbytočne neprišla o poštovné keď to daná osoba nevyzdvihne a nič z toho. Nechápem ako sme sa k tomu dostali

tasticka59
6. sep 2019

Nechapem k comu to je tym ludom dobre. Aj tak musia ratat s tym, ze si to podvedeny/a nenecha len tak pre seba

77daniela77
6. sep 2019

To je hrozne tato doba.....tolko podvodnikov.....

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fokuska
6. sep 2019

Ja zas nerozumiem tomu kupovat vacsie polozky (a oblecenie a kabelky a pod) cez facebook, instagram a ine bazarove stranky. Bud je to mala suma a nebude ma mrziet ak ma oklamu, alebo robim osobny odber ak ide o vacsie hodnotnejsie veci.