Čo sa oplatí kúpiť v Lídli?

sisinka88888
5. nov 2015

ZAUJIMA MA PODLA VASHO NAZORU SA CO OPLATI KUPIT V LIDLI...DAKUJEM! 🙂

jeennyv
5. nov 2015

Ja chodim do Lidlu na rozne tematicke akcie, helloween, Vianoce, Velka noc, vtedy tam maju pekne dekoracie, ci potraviny k teme alebo ked ma zaujme nejake oblecenie z letaku, jedine co mi vadi, ze na to, aby sa cloveku nieco uslo tam musi stepovat uz od rana pri otvoreni, lebo ludia su ako kobylky a ked z niecoho takeho dostanu tak len par kusov ci par velkosti.....a mame ho aj od ruky

jana_eyre
5. nov 2015

@maly_konik tak o tom neviem, to som asi necitala.. ale viem ze to kupuje moja sestra, tak jej poviem.. ja balenu vodu nekupujem vobec, len ked ina nieje a minule som si kupila aj tuto, ked som bola na nakupoch.. mne celkom chutila 😅

jana_eyre
5. nov 2015

inak, lidl mam tak rada, ze ma dokonca donutil znova sadnut za volant.. nesoferujem uz 4roky, ale minule som tam chcela ist na nakup.. ale dcera chora, muz by nenakupil vsetko potrebne a tak ma to donutilo 😀 a som na seba hrda, az na to, ze sa bojim stale..

liz_lemon
6. nov 2015

tiez som Lidl objavila az na MD, dovtedy som sa mu skor vyhybala, brala som ho ako obchod s nekvalitnymi potravinami, ale som velmi rada, ze som tam zacala chodit, a zmenila som nazor, maju tam dobre veci, kupujem hlavne nepotravinovy tovar (oblecenie, obuv a pod.), ale aj potraviny, aj ked zatial som neobjavila vsetko, kupujem hlavne 74% cokoladu za bezkonkurencnu cenu 0,69 EUR, instantne ovsene kase, ovocie/zelenina, sladke pecivo, hubky na riad, odlakovac, vlhcene utierky do domacnosti, odlicovacie tampony, dobre boli aj 100% dzusy (maju ich medzi mliecnymi vyrobkami), mozzarella (male gulicky), trstinovy cukor
nechutili mi zavarane uhorky

horana
6. nov 2015

Este ma napadlo doplnenie ku vcerajsku co kupujeme v Lidli: struhany parmezan vakuovo baleny,najlepsia cena, na spagety vyborny (btw tusim 2t dozadu mali taliansky tyzden a vyborne cestoviny take so susenym spenatom v tvare listkov alebo take ferbene zavitky so semoliny to sa bezne neda zohnat v obchodoch a urcite nie v takej cene), potom platky lososa 100g za 1,99 nevidela som lacnejsie inde pre deti obcas ako spestrenie na chlebicky ci do pomazanky a aj ten byva este obcas v akcii, Schwardvalsku sunku (teraz je v akcii prave), rybie prsty mrazene nemlete ktore sa nemusia vyprazat ale do rury cize bez tuku, detto male obalovane vyprazane syriky tiez len na ohriatie v rure tie byvaju tiez casto v akcii su fakt chutne, potom natierky Budapestianska (tvaroh kapia), tuniakova tu deti miluju mala je taka jemna, ja mam rada aj rozne rybie sledove salaty - s kuskami cervenej repy alebo koprom je to vsetko vyrabane v Nemecku, alebo Toppo zeleninovy salat so zemiakmi...mrazena zeleninova panvica ked je v akcii take 750g pakle, Orientalna je mnam ale aj ine...alebo tie male pakliky prazenych slnecnicovych semienok California co maju pri pokladni, vlhcene obrusky na okuliare po jendom balene tiez pri pokladni, teraz vramci sladkosti ku vianociam maju take ze sudky z horkej cokolady plene vajecnym likerom, ..ono ja somtiez Lidl volakedy nemusela, nerada som tam chodila ked zacinali pripadal mi taky divny diskont a atmoskou predajni nic moc, ale podla mna sa vysvihol a ma teraz kopu kvalitnych a pritom lacnych veci, co je nevyhoda ze nie vsetky klasicke vyrobky v nom maju a teda neda sa don chodit vyhradne ale chodim tam rada

0silvia0
6. nov 2015

ja som mala tiež kedysi Lidl zafixovaný ako obchod pre dôchodcov 🙂 Dnes je to náš hlavný obchod, kde robíme veľké nákupy. My tam nakupujeme všetko, potraviny, drogériu, oblečenie...

nercia
6. nov 2015

lidl je super... kupujem tam spustu oblecenia hlavne pre deti, ale aj pre nas... pyžama, natelniky... len velkost detska je vacsia ako inde ... škoda že ten tovar nemaju celorocne tak ako napr. v tescu, lebo to je až hanba ako sa ľudia spravaju o siedmej rano... a niekedy sa nestihne ist ani v dany tyzden...
kupijem kompletku do umyvacky riadu, odlicovacie tampony, chopped tomato, baked beans, 200 g coko tyčinkove, pečiv, plnene cerealie, džemy, čoko na var., chladeny losos, sem tam salamku či syry, sem tam jogurty... a vela zo spotrebneho tovaru, či už hračky, dekoracie a tak... najlepsie tyzdne su taliansky a britsky, uz sme tam minuly snad 2000 eur za ten čas čo som objavila Lidl

mia18112
16. nov 2015

Na Lidl nadavaju len tí ludia, ktorí tam nechodia a nevyskušali. 🙂 🙂 🙂 Ked si len zoberieme oblecenie - vsetky veci maju ECO TESTY a ISO testy kvality. Ked su v letaku lyziarske veci, softsheelove veci, jesenne a zimne veci - vsak ludia sa tam doslovne biju o tovar. My tam kupujeme vsetko, od potravin, drogerie, oblecenia - fakt vsetko. A sme maximalne spokojní. Najdem tam vsetko co potrebujem a stravim tam o polovicu menej casu ako napriklad v Hyper Tescu . A maximalna vychytavka moja od nich su krasne farebne natahovacie plachty (tie 100 % bavlna), vhodne aj na vysoke matrace , mame ich asi v 12 farbach - to je moja uchylka, periem ich uz 5 rokov a su ako nove !!!!

reni1512
16. nov 2015

strasne vela...milujem lidl fakt..u nas na sidlisku maju stale cerstve ovocie, velky vyber zeleniny (tesco sa moze skryt, tam je polovica veci zelena, alebo zhnita fuj...) pečivo skvele, hlavne sladke, mliecne vyrobky, vody, knedlik je skvely a potom hracky a oblecko kupujeme tiez, detske ponozky a pancuchy nie,tie sa roztiahnu, alebo body som kupovala len ak mali na pleci cvok, inac sa zvyknu roztahat, ale softshelove oblecko, teplaky, obcas nejaka mikina, tricka panske su fajn, zalezi od materialu ako vsade...vankuse periny.. Treba odhadnut, alebo skusit a ak nesadne, viac nekupovat.

jankastubka
16. nov 2015

Ja nakupujem tiez v lidli vsetko. Zimna lyziarska bunda nepremokava za 20 eur,neni sanca inde taku lacnu kupit. Zvacsa vsetko, co chcem kupit inde napr zo spotrebneho tovaru, jaju v lidli ovela lacnejsie a pritom to nie su smejdy. Kedysi som mala voci tomu predsudky, ale zistila som ze niektore veci tam maju velmi kvalitne.

baskaj
17. nov 2015

Len čo sa týka spotrebného tovaru, niektoré veci sa rýchlo vychytajú. Nám sa napr. teraz neušla drevená prevliekačka za 6e. Nechce náhodou niekto posunúť?

michi200
23. nov 2015

lidl je fajn, tiež tam kupujem kopec vecí... len neviem prečo dosť často píšete, že detské pančuchy nie sú dobré... Dcérka 1,5r ich nosila min rok aj tento a max spokojnosť, nič sa im nestalo, majú stále pôvodný stav, detto ponožky 🙂

tajka1986
23. nov 2015

Ja tam nakupujem hlavne oblecko pre malu,donedavna aj obuv ale zistila som ze plakava ze ju nozicka boli a nakoniec to bolo z gumenych ciziem takze obuv uz tam radsej kupovat nebudem. Inak syry,sunku,ovocie zeleninu,sisky si kupuje moj muz inak pecivo tam nekupujeme,sladkosti ahlavne gumene cukriky su moja uchylka 🙂,rozne ozdoby a naradie-uz x krat ma zachranil lidl ked som nevedela co otcovi kupit k sviatku 🙂 a aby som nezabudla vzdy si prihodim k nakupu kyticku cerstvych kvetov len tak pre radost 🙂)

paris3
23. nov 2015

kedysi som sa Lidlu vyhybala, ale uznavam, ze to boli len nejake predsudky 🙂
teraz tak nakupujem vacsinu veci, len pre niektore veci chodim inde (co tam nemavaju).
v Lidli nakupujem:
- detske oblecenie (naozaj kvalitne veci porovnatelne so znackovymi obchodmi, a za ovela lepsiu cenu). dospelacke veci len vynimocne, detskym sa zdaleka nevyrovnaju
- z potravin - zelenina, ovocie, niektore mliecne vyrobky, syry, 100% ovocne stavy a dzusy, zakladne potraviny - muka, cukor, cestoviny, ryza atd.
nekupujem pecivo, chlieb - nie som zastanca rozpekanych pekarenskych vyrobkov
sledujem aj vyrobcu, tym polskym sa vyhybam, ale daju sa kupit aj ine - treba sledovat
- tiez mam v oblube kozmetiku - kupovali sme aj plienky, vlhcene obrusky, vreckovky, kupujem prostriedky na umyvanie W5, sacky na smeti, je toho dost.
- oplatia sa aj akciove veci - uz som kupovala knizky pre deti, potreby na pecenie, hracky, naradie do domacnosti, zatial na sklamalo len par veci (pancusky, vysokotlaky cistic - slaby vykon)

fuska
24. nov 2015

Aj my gro nakupov robime v Lidli. Smutne je to, ze takto si v konecnom dosledku pod sebou pilime konar a nepodporujeme slovenske vyrobky (ja viem, kvalita, cena...).

siska53
24. nov 2015

@fuska ale zas tych slove skych vyrobkov nie je vela ani v inych retazcoch..

bibistec
24. nov 2015

@michi200 ono tie pančuchy sú rôznej kvality toto sa stalo aj mne jeden rok super nezničiteľné a na ďalší také že po dvoch praniach sa rozpadli takže tu im tá kvalita kolíše

bibistec
24. nov 2015

ono okrem jedla sa tam oplatí chodť ale potraviny sú mizernej kvality, lebo ak si prečítate čo obsahujú tak tie určite nie ( šunka s maltodextrínom čo je cukor, syry s chemickými konzervantvmi, mlečne výrobky s kadeakými farbivami...) ovocie totál umelohmotné aj zelenina, áno vyzerá pekne ale aj o týždeň tak isto no z čoho asi. ale zas ostatné veci sú super aj kcvalitné hlavne tie nemecké. takže myslím že každý si tam nájde niečo. a teraz hračky drevené a pod. dobrá cena a aj kvalita

jankastubka
24. nov 2015

@bibistec ja sa teda tomu moc nerozumiem, ani som to nejak nestudovala v inych retazcoch. Ale otazne je, ci su kvalitnejsie masove vyrobky z pultoveho predaja v takom tescu, ktore nedosahuju kolko krat ani 50 % masa. Co je ten zvysok obsahu...? O tom, ze som kolko krat kupila skysnutu sunku a pod pomlcim.
A o konzervantoch a farbivach v inach retazcoch... hmm to tiez asi nebude take ruzove.
Samozrejme ked ma niekto moznost kupit z dvora/farmy a pod to je o inom.

bibistec
24. nov 2015

@jankastubka no ved preto tieto veci v lidli ani inych retazcoch jednoducho nekupim ak sa da samozrejme narychlo ak clovek potrebuje...ale cielene urcite nie radsej si zabezpecim dopredu aby som to kupila inde a nejedla tieto chemikalie preto upozornujem.

cucu2
30. nov 2015

Ja- slnecnicove semienka, alkalicke tuzkove baterky( v d-teste najlepsie), zemiakovy skrob( super cena), sem-tam detske oblecenie,toaletny papier, pletove tonikum, kondomy😊, plienky, cokolady, penu a gel na holenie.

duplessis
9. feb 2016

ahojte len by som chcela doplniť, že v Lidli rada kupujem uhorky Freshona - su ako domáce, vyborne nakorenené a bez konzervantov
a tiež že aj ich horčica (taká v plastovom kelímku) je taktiež myslím na druhom mieste v D- teste, na prvom je česká horčica, ktorú u nás nemajú. Ono keď si človek pozrie aj zloženie tých výrobkov, tak zistí, že nie sú riedené a pod. ako od niektorých iných značiek.
Taktiiež je výborná majonéza Mikado a je lacnejšia než Hellmans.

ali223
9. feb 2016
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

v lidli skoro vsetko nakupujem

simca06022011
9. feb 2016

zavarane visne :D

domibeyoutiful
22. jún 2016

Ja osobne mám Lidl veľmi rada a nakupujem tam často. Nakupujem čo príde, oblečenie majú fakt väčšinou veľmi kvalitné a za bezkonkurenčné ceny, mám odtiaľ mnoho kúskov ja aj partner. Topánky nejaké tiež mám, ale asi dvoje troje, takže tam moc neviem porovnať. Stravu nekupujem výhradne v určitom obchode, väčšinou siaham po akciách prípadne ak potrebujem konkrétny výrobok tak mi je jedno v akom reťazci ho kúpim. Aviváž napr ešte kupujem v Lidli a som veľmi spokojná. Do kozmetiky som maniak a bola som k tej lidláckej veľmi skeptická, no po rôznych ohlasoch som sa dala aj do toho a tiež nemôžem haniť, chystám na túto tému aj príspevok na svoj blog čoskoro, takže za mňa Lidl jednoznačne palec hore 🙂