Dostali ste za marec peniaze zo sociálky za maródku?

dicinka1
17. apr 2009

ahojte...potrebujem vediet,ci ste dostali uz za marec korunky zo socialky za marodku...kto maroduje...dnes je 17-teho..a mne este nedosli korunky na ucet... ☹ a stahuju mi z uctu nieco..no nema z coho stiahnut..tak preto potrebujem vediet tuto info..dakujem 😉

perla200
22. apr 2009

a materská sa počíta 70% z priemernej ročnej hrubej mzdy nie?

ajka30
22. apr 2009

dicinka: ano, socialka by mala poslat papier o priznani materskej..... tak ako posielali papier o priznani soc davok pocas PN. Neviem kedy to maju poslat, ja som ten papier zaniesla do roboty 3.4. Najlpesie na tom je, ze ak chces aby ti pocas materskej prispievalo do druheho piliera treba do 30 od nasupu na MD na socialku poslat tlacivo oznamenie sporiteľa o účasti na starobnom dôchodkovom sporení a vraj k tomu treba prilozit aj kopiu o priznani materskej 😠
Co myslis tym, ze ci sme dostali danove ?

ajka30
22. apr 2009

no, takze volala som na socialku a tymto sa im ospravedlnujem. Peniaze za marec dostanem az 15. maja!!!!!! A nie je to chyba socialky, ale moj zamestnavatel poslal papiere do socialky len vcera!!!!!

dicinka1
autor
22. apr 2009

ajka 😀 😀 😀 mas super zamestnavatela..ze ho pozdravujem 😉

danove priznanie co ste davali..kto dal..ci ste uz dostali..niekto 😉

ajka30
22. apr 2009

ja tiez nemam slov.... co uz...
ja som preplatok na dani nemala ☹

babullka1
22. apr 2009

Ajka mne zamestnavatelka poslala papiere na socialku az dva mesiace po zacati marodky!!!A to som bola dva mesiace uplne bez penazi,vraj na to akosi pozabudla 😠 ....Mne uz preplatok z dani dosiel.

poleva
23. apr 2009

dicinka a dobrovolne si neplatis ? aj vy ostatne ? oplati sa to
a peniazky treba kazdemu bez nich sa to neda

gabrielkabj
23. apr 2009

ja si platím ano oplatí sa to jasan 😉

dicinka1
autor
23. apr 2009

ake dobrovolne?iba to co sa odvadza..+ dochodkove a doplnkove 😉

jeanette77
24. apr 2009

aj ja som dostala peniaze..okolo 18ho.....ale už som nastupila na matersku..

gabrielkabj
25. apr 2009

Prečítaj si niečo o tom v rubrike paragrafy. Alebo si pozri str. Soc. poisťovne. Musíš si to platiť každý mesiac minimálne 270 dni a potom ti vzniká nárok na poberanie dávok od nich to len tak v skratke.

icejane
25. apr 2009

No ja som na PN od 28.2. za ten jeden den mi peniaze prisli ale za marec zatial nic. Asi zabehnem mrknut do bankomatu. 😖

raona
27. apr 2009

no ja som este peniaze za marec nedostala a to je uz 27.4.... co tam s tym tolko robia???!!! vzdy mi to chodilo na cas...

svetlankat
20. apr 2010

Baby dostali ste uz matersku od socialnej poistovne za marec 2010?

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenicka280
26. feb 2014

ahojte babulky ak som na PN rizikovom a zabudla som zaniest papier na peniaze na socialnu poistovnu a zanesiem ich v piatok ked v stvrtok maju strankove dni doplatia mi ich?

obcansr
27. feb 2014

@lenicka280 ja som tiež prechodku ešte neodniesla zajtra mm odnesie , neboj zaplatia ti

cardova
20. mar 2014

no ja nemám peniažky od januárovej Pn.už tam vyvolávam pravidelne ale pani my slubila že koncom mesiaca dostanem.tak asi aj ty ževraj za mesiac posielajú dva krát na začiatku a na konci mesiaca

lenkabacova
20. mar 2014

aj ja som uz dostala ale tak to je za mesiac februar hm?