Exekúcia od zdravotnej poisťovne Dôvera

Dobry den, maminky.prosim vas o radu a pouzbudenie ,som velmi vycerpana rozmyslanim nad tym ako je mozne aby poistovna vymahala dlh ktory neni.vec sa ma takto,tri roky zijem v uk som poistena nhs,poistovnu na slovensku som zrusila v januari,predlozila som im doklad o poisteni,to mi uznali,ale kedze som si neprebrala upomienku ze mam dlh,doslo to az exekutorovi,lenze ja som im vsetky doklady dala aj ked neskoro.vsetky tie roky som bola na rodicovskej dovolenke,takze to bolo hradene statom.ako mozu ma vlacit po sudoch,ked vlastne dlh nemam,chyba bola len v tom ze som to neskoro oznamila.a teraz chcu odo mna 688 eur.neviem co mam robit,zijem mimo slovenska s manzelom a nepracujem.. 😞 poradte prosim.dakujem
zuzi21
1. feb 2016
Ahojte, rada by som sa poradila, v auguste som skoncila Mgr. a do oktobra som bola na UP, vtedy som sla do UK hladat pracu s tym ze poslem pracovnu zmluvu hned ako budem mat a odhlasim sa zo ZP. Ale po 2 mesiacoch som sa vratila a teraz som zas na UP. Dostala som list ze chcu po mne 200€ plus nedoplatok spred 3 rokov ked som mala prerusene studium (100€). Ja som si ista ze som to zaplatila ale nemam to ako dokazat a oni tvrdia ze taky zaznam nemaju. Teraz sa zas chystam do UK. Samozrejme ze tolko penazi nemam a tu na SK stale byvam s rodicmi. Co mam robit prosim? Su nejake moznosti? Nechcem aby mali nasi problemy kvoli mne... moja chyba, zle som to poriesila 😞 dakujem za kazdu radu!
olivs
4. nov 2017
No moj brat ma este vacsi problem-co sa tyka objemu financii-3000eur tvrdi poistovna ze dlzi,dlhodobo zije v zahranici a je tam poisteny..nechapem preco ma platit take peniaze za nieco co nevyuziva.. akoze chapem,ak sa neodhlasil,je to jeho chyba,ale doslaka,e aj tak su to peniaze za nic.da sa s tym nieco robit,obratit sa na sud aj v takomto pripade??vdaka moc

Začni písať odpoveď...

Odošli