Ideálne nakupovanie – aké by malo byť?

daska_tesco
2. jún 2016

Trošku snívania počas týždňa nezaškodí! Dámy, napíšte nám, ako by malo vyzerať podľa vás ideálne nakupovanie potravín – možno sa vám sny splnia 🙂
Jednu z vás za zaujímavý príspevok zajtra odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby.

muffinka8
2. jún 2016

To by bol taký, že potravina z regála by skočila rovno doma do chladničky alebo skrinky 😀 Lebo inak ju treba dať najprv do košíka, potom na pás pri pokladni, potom zas do košíka a naukladať do tašiek či krabíc, zavliecť do auta (v lepšom prípade), vyvliecť do bytu/domu a zas všetko povykladať doma 😝 uff a to je niekedy dosť otravné keď toľko dlhých minút len premiestňujeme nákup.

erikaemkina
2. jún 2016

Napadlo má to že na čo by sme pozreli a povedali áno to kupim , to by nám skončilo v košíku , na pokladni by to povyskakovalo , kufor by sa otvoril potraviny by sa samé poukladali a doma by sme si už vyložili , nohy na nauč a po náročnom dni načo by sme luskli prstom to by k nám prišlo 😀 😀 😀 😀

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@muffinka8 Myslím, že také nakpovanie by ocenili viaceré 🙂

karolinka2010
2. jún 2016

Idealne nakupovanie pre mna je,ked mozem kupit vsetko,co potrebujem doma (nie hluposti,normalne potraviny),a nemusim pozerat,ci na to mam. To je bohuzial malokedy...

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@erikaemkina 😀 kráááásne !!!

ewelyn3
2. jún 2016

Suhlasim s tym, ze by som rada aspon raz nakupovala tak, aby som nemusela pozerat na cenu. A tiez, kedze mam dve male deti, by som rada isla do obchodu aspon raz sama, bez toho aby som musela riesit dve mrndziace deti, ktore stale nieco chcu, nieco strasne potrebuju a skoro stale su urazene, ze som im to nemohla kupit. Kedze ich ale nemam kde dat, musim ich brat zo sebou a do teda vobec nie je idealne nakupovanie. Pre mna idealne by bolo ist sama, popozerat si co maju nove, co je v akcii a za kolko, v klude si vypocitat ci sa to oplati alebo nie. Prejst si vsetky oddelenia, v obleceni si v pokoji poskusat co sa mi paci, bez toho aby sa jednemu dietatu chcelo cikat a museli sme vybiehat von, a druhe sa medzitym stihne pokakat do plienky a ja potom ten smrad musim prebalovat uprostred obchodu, to myslim ked sme v hypermarkete 😉

strukova
2. jún 2016

Pre mňa by bolo ideálne nakupovanie také, že by som si priebežne mohla písať do aplikácie tovar, ktorý mi chýba v domácnosti a raz do týždňa by sa to automaticky poslalo vždy v tom istom čase domov... Niekedy je naozaj ťažké zorganizovať nákupy pri dnešnom pracovnom tempe...

stardust
2. jún 2016

idealne nakupovanie je pre mna, ked zozeniem vsetko, co potrebujem v jednom obchode s najvyhodnejsimi cenami na trhu. A ziadne cakanie v sorach najlepsie.

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@ewelyn3 Ako sa hovorí - luxusné nakupovanie .-)

henikav
2. jún 2016

Idealne nakupovanie je pre mna dost casu, dost penazi a deti doma opatrene. Inac rada pozeram a sama vyberam, vzdy nakupim ovela viac nez som planovala ale potom je doma aspon vyber. No a doma otvorim kufor, zavelim a deti to ponosia dnu, kde si to zase len ja poukladam po svojom

daska_tesco
autor
2. jún 2016

Milé mamičky a budúce mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala, využite špeciálnu zľavu pre členky Modrého koníka na prvý nákup 😉
Link na službu: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/?_ga...

zoizoi
2. jún 2016

Ja si pod pojmom ideálne nakupovanie predstavujem to, že v obchode nájdem všetko čo treba za super ceny, nikto by ma nesúril (takže partner a dcérka by ostali doma 😄) milý a ochotný personál, ktorý by mi poradil. Príjemná hudba, veľa peňazí v peňaženke a pri pokladni žiadny rad. 😄 Ako bonus by mi niekto odniesol tovar až domov. Nieje to až také nereálne, tak verím, že sa mi to raz splní. 😊 pekný večer prajem

slavaf
2. jún 2016

Pre mňa by bolo najideálnejšie, keby som si pomyslela na potravinu, a tá by sa objavila rovno v chladničke, najlepšie už vo forme navareného obeda alebo večere. 🙂

eeffka
2. jún 2016

idealne nakupovanie by bolo take ze by som ukazovala prstom a nosici by nalozili, vylozili a hlavne zaplatili za mna 🙂

ciusinka
2. jún 2016

Idealny nakup potravin by pre mna bol,keby som bola v celom obchode len ja sama,nikde by mi nikto nezavadzal,nemusela by som sa ponahlat domov,vsetky veci,ktore by som chcela kupit by boli v nejakej super akcii,k dispozicii by som dostala nosica tasiek,ktory by mi nakup nielen vyniesol,ale aj povykladal 😀

irenaliza
2. jún 2016

Pekný večer ako by som si predstavovala ideálny nákup?
1.-Tak v obchode, keby som prišla privítali by ma tam iba milý ľudia, nikomu by nevadilo, že trochu preberám a vyberám, všetko by bolo čerstvé a práve vybrané z pece rožky, chlieb, všade by rozvoniavala vôňa čerstvého pečiva, ľudia by sa neponáhľali a pri odchode by sme si milo pozdravili a popriali pekný deň
2.- ON LINE- tak síce veľmi neviem s technológiami, preto by som potrebovala taký počítač a apku, ktorej poviem načítaj stránku TESCA, nájdi potraviny a ideme na to, ja bude hovoriť a počítač hneď bude zadávať do košíka a ja si pritom v kľude vypijem kávu a zjem nejakú super maškrtu a potom už len počkám na super krásneho, usmievavého mladého muža, ktorý mi prinesie nákup k dverám na trete poschodie bez výťahu a zaželáme si pekný deň.
No uvidíme niekedy sa hovorí, že syn sa plnia, tak snívajte a niekedy to vyjde. Krásny ˇvečer a sladké sny.

ivetkab.
2. jún 2016

@daska_tesco Pre mňa by bolo ideálne nakupovanie ak by som prišla do predajne, sadla by som si, dala by som si kávu a predo mnou by bol pás, ktorý by sa pohyboval. Na tom páse, by boli rôzne potraviny. Ako by sa pás hýbal, tak potravina, ktorá by ma zaujala a teda ja by som mala o ňu záujem, tak by šla do môjho košíka. Bola by možnosť zadať si napríklad "cukor" a na páse by boli všetky cukre rôznych značiek a cien. Ja by som si dopila kávičku, zaplatila nákup a takto zrelaxovaná by som sa vrátila domov k rodinke ... ďakujem Vám za možnosť snívať ... 😀

helenanovakova
2. jún 2016

pre mňa je ideálne, keď je obchod poloprázdny, kasa úplne prázdna a v obchode majú aj iný výber konkrétnych potravín, ako vlastnú značku. nemám rada, ked prídem do marketu a majú, napr. mlieko len svojej značky. žiadne iné

dreamer8
2. jún 2016

- vyberiem si tovar cez internet
- zaplatim vopred kartou
- nalozia ho na dron s GPS
- na internete mozem sledovat kde sa nachadza
- prip. by mal aj kameru a mohol by som sledovat cely let
- zobrazoval by sa odhadovany cas priletu
- tak o 5-10 minut by mi nakup doslova priletel az domov
- dron by sa vratil, nabil sa zo solarnych panelov na zakladni, takze by setril zivotne prostredie aj financie

gabriela93
2. jún 2016

Podla mna je Tesco domov idealne nakupovanie!!!Nemusim nikam chodit,staci internet,objednat a donaska mi zazvoni pri dverach 😀

dreamer8
2. jún 2016

Niekolko tipov, ktore su vsetky realizovatelne bez vacsej namahy...

- FILTER na stranke potraviny domov, napr. ma niekto alergiu na mliecnu bielkovinu, vyberie si ju a budu sa zobrazovat iba vyrobky bez nej, alebo vegetarian si zvoli maso a nebudu sa mu zobrazovat masove vyrobky, diabetik cukor a pod., toto mi velmi chyba a kedze su alergeny aj zlozenie pri kazdom produkte, nie je to nic nemozne, nesmierne by to setrilo cas

- APLIKACIA - moznost na internete zadat konkretne polozky ktore chcem kupit, aj pocet, export do mobilnej aplikacie, zvolenie obchodu, po prichode by sa polozky zoradili podla umiestnenia v obchode (ulicky by boli ocislovane), chladene a mrazene polozky by sa presunuli na koniec zoznamu, vedla kazdej polozky by bolo cislo ulicky kde sa nachadza, prip. aj mala ikona v ktorej sekcii

- WISHLIST - na internete by mohli ludia pridavat polozky tovaru ktory im chyba, napr. sushi, nasledne by sa polozky usporiadali podla poctu a vsetci by mohli hlasovat - tie s najvyssim poctom hlasov by boli zaradene do predaja

- BLOCKOVA LOTERIA, tusim je mozne zaradenie iba za poplatok, na poziadanie, no konkurencia ktora ma vlastne karty umoznuje automaticke zapojenie aj bez poplatku, kedze clubcard obsahuje vsetky potrebne udaje, mohli by sa nakupy s clubcard zaradovat do blockovej loterie automaticky

- specialne voziky s citackami, ktore zobrazia cenu, jednotkovu cenu, mozno datum min. trvanlivosti, zlozenie a vsetky alergeny (idealne hlavne pre alergikov, ci ludi s horsim zrakom)
- farebne oznacene regaly pre alergikov, napr. regal bez mlieka (nielen bez laktozy!), bez vajec, vegan, regal bez lepku a pod.
- farebne pasiky na vsetkych cenovkach, oznacujuce napr. modra=bez mliecnej bielkoviny, zlta=bez vajec, zelena=vegan, hneda=bez lepku, ak splna viac kriterii, tak by bol pasik rozdeleny napr. na 3 casti a kazda by mala prislusnu farbu

atka27
3. jún 2016

Pre mňa by bolo ideálne, keby som v obchode našla všetko čo treba za nízke ceny, mala by som kopec času, ochotný personál, veľa peňazí v peňaženke a pri pokladni žiadny rad. A potom by mi celý nákup odniesli až domov 🙂

trubi
3. jún 2016

Tie košíky s čítačkami, čo spomína @dreamer8 sa mi páčia 🙂 aspoň by sa mi nestalo, čo predvčerom, že kupujeme s mamou maslo veľká akcia a nakoniec nám nauctovali normálnu cenu. Ešteže si to mama všimla, lebo ja teda nie a na informáciach to napravili.

Ešte by potom tie čítačky mohli rátať celkovú cenu 😀 prípadne by sa tam mohol cez aplikáciu nahrať nákupný zoznam. A ak by som sa blížila k pokladni upozornil by ma, že som niečo zabudla 😀

sonaja
3. jún 2016

ideálne nakupovanie.hm chladnička (a asi aj sriňa so suchými potravinami ako muka olej.....) by bola prepojená nejakým systémov z obchodom. to čo beriem posledné alebo chcem nahádzať do "košíka " si pipnem snímačom alebo nejakým takým takýmto ľahkým systémom . a ked chem odoslať objednávku tak ju odošlem a buď si pre ňu za nejaku hodinku prídem alebo mi prinesú domov.no a v neposlednom rade nakupvať bez ohladu na rozpočet.

lucypaba
3. jún 2016

Idealne nakupovanie by bolo vlastnit maleho kuchynskeho škriatka ktory by sa postaral o to aby bolo stale v kuchyni hojno. (Prosim pismeno J v tomto slove je velmi dolezite, inak by bol tento škriatok prekliatím🙂 ). Vždy by bola plna chladnička, aj špajza a nikdy by sa nestalo ze mamina nenájde žiadnu čokoládu ked na nu pride mlsna.

olivka26
3. jún 2016

Idealne nakupovanie?
skusim v skraatke
-RYCHLE
-LACNE
-ROZUMNE
-VYHODNE 😀
-BEZ DETI 😝

daska_tesco
autor
3. jún 2016

Milé dámy, vidím, že pri snívaní používate nielen fantáziu, ale aj zmysel pre realitu 🙂 Ďakujeme za zdieľanie vašich snov a výhru 15€ e-kupón na nákup cez Tesco Potraviny domov pošlem:
@ewelyn3
Balíček so 4 ks vlhčených obrúskov pre deti Tesco Loves baby získa:
@henikav
@muffinka8
@ivetkab.
Výherkyne, prosím, pošlite nám svoj e-mail a adresu do správy. Gratulujeme!

ivetkab.
3. jún 2016

@daska_tesco Ďakujem, píšem správu 😀

muffinka8
3. jún 2016

jééj 🙂 Ďakujem

daska_tesco
autor
5. jún 2016

Mamičky, ďakujeme vám, že ste sa celý týždeň zapájali do diskusií na fóre Tesco Potraviny domov 🙂
Ak chcete službu vyskúšať, využite zľavový e-kupón na prvý nákup cez Tesco Potraviny domov pre členky Modrého koníka.
Ak už službu používate, využite zľavu 4€ do konca júna 2016 na nákup nad 90€.
Krásny víkendík a dovidenia niekedy nabudúce na Modrom koníku! 🙂