Kde si mám zobrať úver 5000 eur?

maribell
13. máj 2014

ahojte baby .. s manzelom sme uvazovali ze by sme si zobrali bezucelovy uver ..este sme ziadnu pozicku nemali a ani nemame .. boli sme sa pytat v UniCreditBank, Slovenskej Sporitelni, CSOB, rozmyslali sme aj nad ZUNO alebo mBANK ..vsade by nam uver dali .. rozdiel je len u urokoch .. moja otazka ale znie s ktorymi bankami mate najlepsie skusenosti? ..chceli by sme uver bez komplikacii teda co najjednoduchsi, aby sme tam nemuseli lietat s 300 papiermi a aby schvalovanie netrvalo pol roka.. pytam sa preto lebo si najskor v konkretnej banke musime zalozit ucet ..a nechcem si tam zakladat ucet ked ho od zurivosti budem musiet o 2 mesiace zrusit ... jednoducho sa pytam na vase skusenosti s bankami dakujem 🙂

angelina86
14. máj 2014

@maribell s tymi uctami teraz to je fakt svinstvo ☹ a v Tatrabanke teraz dokonca pytaju az 8€ za bezny ucet !!!

shania31
14. máj 2014

@maribell
V Zuno si to vopred prever, ci ti vôbec daju uver- viem, ze niektore maminky na RD alebo MD mali problem- zamietli im ziadost- skor manzel/partner, ak si moze zobrat uver.

maribell
autor
14. máj 2014

@shania31 uver si bude brat manzel ..mne by isto nedali na RD 🙂 to uz sme mali ujasnene predtym 🙂

@angelina86 neskutocne 😠 🙄

borisfinanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielita18
14. máj 2014

@sheila72 ja som s poštovou spokojná a por oku splaácania mi znížili úverovu splátku a aj každý mesiac mi pripisujú úrok na účat a aj rýchle vybavenie ja s ateda stazovat nemozem

irin12
14. máj 2014

@borisfinanc aka banka ma teraz najlepsi urok? momentalne? podla mna SLSP ma iba dobre reklamy ale treba splnat urcite kriteria aby znizili urok o par stotin..... Tatrabanka ma drahe poplatky za vedenie uctu........ Vub nepoznam, nemam skusenosti.

irin12
14. máj 2014

mam otazocku kto ma ucet v Tatrabanke? zakladny poplatok za vedenie uctu je 5 eur? boli sme v banke a toto nam povedali, neriesili sme to.......... ale zaujima ma to.......... tu v UK je vedenie uctu, vklady, atd zadarmo 😠

ukulela
14. máj 2014

@irin12 no ja mam pocit, ze to v TB dvihali a uz je to 7 € za zakladny balik.

sheila72
15. máj 2014

@danielita18 my sme mali naopak negatívnu skúsenosť. Zobrali sme pôžičku, splácali sme poctivo a zrazu nám došla upomienka že vraj sme neplatili, že musíme vyplatiť naraz zvyšné peniaze. Tak sme vyplatili naraz asi 700 € a zrazu nám začali chodiť pravidelne každý mesiac preplatky, okolo 70 eu, takže evidentne to doplietli a chyba bola na ich strane. Lenže potom sme si chceli zobrať pôžičku z inej banky a tam nám povedali, že budeme mať väčší úrok, pretože sme klesli do tej ich "nižšej kategórie" a boli sme registrovaní ako neplatiči, pritom to tak vôbec nebolo. Takže poštová banka nám pokazila povesť a v banke nám vraveli, že nie sme jediní, že poštová banka robí všetkým bankám len problémy, pretože všetko dopletú a sú nezodpovední. Ja už by som si tam ani len peniaze nevložila. To je moja skúsenosť.

danielita18
15. máj 2014

@sheila72 ved hej ked je zlá skusenost tak ani ja by som ich viac nechcela ja mam zase zlé skusenosti s VUB

adam1810
15. máj 2014

A
čo tak PRVA STAVEBNA SPORITELNA?

20050126
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkacik
24. máj 2014

dobry vecer.viete mi prosim niekto poradit?ak mam v banke predschvaleny uver 5000€,da sa vziat iba napr.1500€ a nie cela predschvalena suma?dakujem

ammellia
25. máj 2014

@mirkacik Kazda banka to ma inak. Ale vacsinou sa da. O ktoru banku ide?

mirkacik
25. máj 2014

@ammellia tatra banka

ammellia
25. máj 2014

@mirkacik tak tam si urcite mozes zobrat aj nizsiu sumu.

angelika_farkasova
20. nov 2014

@shania31 - V Poštovej banke majú úver, ktorý môžu využiť aj mamičky na MD (viď „Dobrá pôžička“ - https://www.postovabanka.sk/uvery-a-pozicky/poz...), treba spoludlžníka (napr. priateľ/manžel), občiansky preukaz a posudzuje sa bonita spoludlžníka.

aduuus
2. mar 2015

Ahojte, ak potrebujete vybaviť úver, hypotéku, poistku, stavebko, sporenie...čokoľvek, poprípade už niečo z toho máte a bodlo by Vám ušetriť na mesačných splátkach, ozvite sa KOŠICE a OKOLIE, nakoľko sídlime v Košiciach. Vieme vybaviť pre klientov výhodnejšie ponuky, ako keď si idete za okienko vybavovať samy, nakoľko my spolupracujeme priamo s riaditeľmi inštitúcií.

obrist
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonhson
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slecnamarplova
9. máj 2016

@jonhson chcem od vás úver 😁

jonhson
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonhson
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonhson
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisko39
10. máj 2016

@maribell ak si chcete zobrat bezúčelák tak by som to riešil bud Slsp alebo UniCredit, schvalovanie trvá velmi rýchlo a nepotrebujete k tomu nič extra (2 dokl. totožnosti, potvrdenie o príjme, výpisy z účtu a podpísať žiadosť).