Koľko vás mesačne výjde vaša osobná starostlivosť?

shopoholocka
27. máj 2013

Ahojte,zaujima ma koľko tak mesačne miniete na vlastnu udržbu😀
Myslim tym kaderničku,fitku,kozmetika atď
Ja som si to vyratala a trebalo by mi (čo momentalne nemam) okolo 8Oeur,v tom mam:fitko tak 40eur,nechty 15-20eur,nejaka kozmetika,farba na vlasy,nič špecialne..
Neratam ani,kaderničku ani oblečko.......
Ako ste na tom Vy?
P.S Nikoho nenutim odpovedať,len ma to zaujima🙂ĎAKUJEM.

hajajanka
27. máj 2013

Jaaaaj, keby som si ja mohla dovolit vyhodit 80 ecok len tak do luftu, to by mi bolo hej 😀 😀 😀 A aj keby som ich mala, tak pri tych mojich detvakoch ani nemam kedy ist na nejake slachtenie. Moje slachtenie ma mesacne vyjde tak na 10 eur a do toho ratam aj sprchove gely, krem a priemerny obcasny ulet napr. za maskaru alebo ceruzu na oci. Vlasy si nechavam momentalne podrast, takze kadernicka 0, na nechty mam moju milu sestru - tiez 0, kozmeticka 0, pedikura a manikura - 0. Momentalne si velmi dore rozmyslim, ci si kupim krem za 25 ecok alebo decku sandalky. Takze tak.

bbarboraa
27. máj 2013

ja max 15 e

pancake
27. máj 2013

ja kaderníčka raz za pol roka 10e /strihanie a umývanie/ farbím sama doma, kozmetika nechodím, mani a pedikúry nechodím, obočko si robím sama. špirála mi vydrží aj pol roka, BB krém tak 3mesiace. večer sa krémujem niveou. raz za dva mesiace kúpim šampon a kondicionér.takže asi tak minimum. nechty si nelakujem. suma sumárum tak 10e

pancake
27. máj 2013

a viac ani nepotrebujem. nerada experimentujem. stále používam to isté. ten istý šampon, kondicionér,krém, špirálu a to je asi tak všetko. a tiene mi vydržia asi až do smrti 😀 😀 😀

cajova_lienka
27. máj 2013

raz za 3-4 mesiace 10€ na strihanie a kde tu tak 2-3€za kozmetiku - v priemere za rok to vyjde aj so sprch. gelmi samponom a tak cca 8 max 10€ na mesiac

ritusuk
27. máj 2013

kozmetika 10libier mesacne,to su zakl.veci ako telove maslo,sampon,sprchac,deodorant.ku kozmeticke nechodim,nemam preco,do fitka nechodim,mam 3 deti do 2 rokov,to je moje fitko;) ak kupujem aj deko kozmetiku,tak je to plus 15libier k zakl.veciam,5 libier na farbu(farbim len raz za 6mesiacov),striha ma kamaratka-kadernicka,za cigarety.najviac miniem na oblecko a bizu,okolo 20-30libier mesacne,materska nematerska,radost musi mat aj maminka

wena
29. máj 2013

Našťastie nie som na tom tak zle a nejakú extra údržbu nepotrebujem 😉
To čo chcem si viem urobiť aj sama (nechty, obočie, vlasy)...takže keď to zrátam kozmetika + oblečenie, tak čo ja viem, možno 20€ mesačne max.

amouramour
29. máj 2013

@wena myslim, ze aj zeny ktore sa udrzuju nie su na tom az tak zle🙂)niekto sa proste rad o seba stara, niekto menej...

k teme🙂mesacne kozmetika, plati mi ju firma takze 0 eur🙂obcas nejaka dekorativka🙂kadernicka tak raz za pol roka, manzel mi skvele farbi sam🙂

wena
29. máj 2013

@amouramour Ale ja som to nemyslela v zlom 🙂 Len proste zatial nemam na sebe nic take, co by si vyzadovalo nejake drahsie zasahy (vrasky, celulitida atd.) 🙂

stardust
29. máj 2013

@amouramour kde robis, ze ti firma preplaca kozmetiku?

stardust
29. máj 2013

Ked si zratam spotrebu cisto za mna, tak miniem mesacne do 10 eur.

amouramour
29. máj 2013

@stardust to mame v ramci benefitov🙂)

zuzana76
29. máj 2013

ja tiez asi 10-20 eur mesacne, kadernicka je raz za 4 mesiace priblizne, davam si len hennu pripadne farebny sampon na vlasy a to mi napatle mama, pedikuru si robim doma, aj manikuru , pouzivam prirodnu kozmetiku, ktoru nakupujem asi 2x do roka v sume asi 50 eur a to tym natieram aj deti a aj muz to pouziva - su to rozne balzamy, bambucke maslo, oleje - kokosovy, mandlovy atd... takze kebyze to rozratam na mesiac asi do tych 20 eur

kpn
29. máj 2013

kaderníčka ...30eur
kozmetika ... 0 (robím si ju sama)
fitnes ... 0 (mame doma stroj)

alexanotbad
29. máj 2013

@loxa clarins kozmetika je celkom draha 😉

sirinka
29. máj 2013

@wena haha ale si nam dala...no ja na tom tiez zatial nie som az tak zle, aj ked rocky uz sa pomaly prejavuju, ta starostlivost je skor o tom, aby to este aspon nejaku dobu takto vydrzalo 😀

katka0905
29. máj 2013

zubna pasta - cca 6 eur mesacne, ale to pouzivame s mojim drahym spolocnu, takze 3 eura... no a tak raz za tyzden sa natriem dcerkinym telovym mliekom - tvar a miesta, kde sa holim - a to je tazko spocitat, par centov mesacne. Sampon a sprchac mi vydrzi dlho, ale to su temer vzdy darceky od mamy, takze to nepocitam 🙂 Kadernicka, kozmetika nic, striham sa sama, fitko a taketo podobne veci nehrozia. Ale necitim sa zanedbane - ani keby som tie prasule mala, tak ich asi na taketo veci neminam.

loxa
29. máj 2013

@alexanotbad..kozmetiku mi kupuje mama😀DDD

alexandrasebianova
29. máj 2013

Kadernicka ma ostriha do ucesu raz za 3 mesiace 10€, vlasy si farbim sama doma 3€, sampon,krem a detske mydlo 5-7€ raz za 3 mesiace, kozmetiku,pedikuru a manikuru si robim sama doma,a dekorativnu kozmetiku dostavam 🙂 takze cca. 10€ mesacne 🙂

venija
29. máj 2013

som na tom podobne ako vacsina mamiciek na MD. Ku kadernicke uz nechodim pravidelne ako predtym, farbit som si zacala sama. Ku kozmeticke chodim iba na upravu obocia, tiez nepravidelne. Nastasie nemam problematicku plet, takze si vystacim aj s marynou. Pedikuru si robim sama, manikuru tiez. Dekorativnu kozmetiku nepouzivam, na pieskovisko je to aj tak jedno, pripadne si "poziciam" od starsej dcery. Fitko nepotrebujem, s postavou som spokojna. Takze suma sumarum-malo.

inull5
29. máj 2013

ja som na tom teraz tak že ..oblečko nekupujem žiadne, skôr by som sa toho potrebovala zbaviť lebo puzdrové šaty a saká mi k materskej akosi už nejdú.. 🙂 vystačím si s riflami, tričkami. kaderníčku veľmi neriešim, vlasy si dlhé roky farbím sama, mám ich po pás takže dosť často sú len v cope, neviem to odhadnúť na eurá, ale veľa to asi nebude, akurát len mihalnice si dávam robiť, čiže tých 10 eur, plus telové mlieko, pasta, balzam na vlasy

dominikabartlova
22. feb 2014

Ja si robim vsetko sama, obocko aj vlasy si farbim, jedine na riedenie vlasov chodim raz za dva mesiace... pedikuru sama doma prip.pred leto poriadnu idem k pedikerke... pouzivam krem na tvar nejaku spuralu a hotovo ale som vyzrata mala by som minat na cvicenie.... 172/95kg ☹ ☹ ale nechce sami.,,,,

Pardon ze sa ozyvam pekne neskoro...

nanulik
22. feb 2014

strihanie cca 20€ trikrat do roka, manikura pedikura doma, obocie si upravujem sama, dekorativku nekupujem ( mam zasoby hadam aj pre vnucku 😀 ) sprchac kupujum v lidli alebo balea takze cca 1€, sampon a kondis cca 5€ , krem z lidlu alebo balea takze asi tak 3€. na oblecenie si vystacim s riflami a trickami, doma klasika teplaky,
a do fitka nechodim lebo som z roboty dost vystavena a nejako po tom ani netuzim (172/67)