Ktoré detské sporenie je najvýhodnejšie?

lucia309
31. máj 2012

Dobry den,
ake je najlepsie sporenie pre deti? Mam 5 rocneho syna, ktoremu chcem zacat sporit len neviem v ktorej banke. Poradite?
Dakujem

mar005
20. nov 2015

@frapper praveze ty zavadzas...To akoze naj produkt pre deti je Farbicka a nic ine???? Hmm...Potom mi nejde do hlavy ako je mozne ze aj ine poistovne tu vobec su..

evittam
20. nov 2015

@mar005 No iné poisťovne tu sú ako konkurencia - to je normálne v každom obchode a okrem iného tu sú aj na to aby od dôverčivých ľudí ťahali a vytiahli peniaze. Som zvedavá kedy konečne všetci prídu na to, že im to ja na nič......akurát tak na to aby prišli o svoje peniaze. "Toď" môj názor.

mar005
20. nov 2015

@evittam - chapem Vase rozhorcenie, mali ste negativnu skusenost?

evittam
20. nov 2015

@mar005 Áno už dávnejšie a nielen kvôli tomu a ako som už napísala- nemienim pchať peniaze do podobných inštitúcii, nakoľko tieto peniaze v živote neuvidím a ak áno tak nijak zhodnotené a za tých napr.20 rokov nebudú mať minimálne takú hodnotu ako teraz ak teda budú mať vôbec nejakú. 😉 A tie garancie - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je výsmech do tváre obyčajným ľuďom, ktorí sa nechajú len nachytať.

mar005
20. nov 2015

@evittam - rozumiem Vam. Ale trochu budem oponovat- rizikove zivotne poistenie ma kryt situacie tie ktore sama financne nezvladnete.
To ze nepokryju na 100 % vsetky, to zial sa neda. Na druhej strane, kedze si platite dopredu za nejake ,,riziko" , ktore moze nastat, nemozete ocakavat ze sa Vam vratia peniaze, ktore za to platite.

Z jednoducheho dovodu- poistovna je povinna Vam vyplatit dohodnutu ciastku ked nastane zivotna situacia ktoru ste poistili...Ak sa Vam nepaci spravanie poistovne mozete sa stazovat v NBS.

Ak predsa len nieco chcete na konci poistnej doby. SKuste Wustenrot -rizikovej zivotne poistenie Variabil.

evittam
20. nov 2015

@mar005 Ďakujem, ale ja nepotrebuje "agenta s teplou vodou" a potom sa nebudem ani potrebovať niekde sťažovať. Ja radšej investujem svoje peniaze do niečoho rozumnejšieho 😉
Hľadajte si klientov niekde inde. 😉

frapper
20. nov 2015

@mar005 Ja som napísala môj názor na poistenie Farbička od Allianz,myslím si,že je aj tu veľa spokojných klientov s týmto poistením.Jasné,že sú aj konkurenčné poisťovne aj tu.Každý máme svoju predstavu o poistení a každý sa rozhoduje podľa svojich potrieb.Č vyhovuje jednému,nemusí vyhovovať druhému.

mar005
20. nov 2015

@frapper -ok ja som tiez napisal moj skromny nazor..

mar005
20. nov 2015

@evittam -prepacte ja som Vam nic neponukal, asi sme sa nerozumeli. 🙂.

martinka2212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katikamo
15. feb 2016

@dobracka
inflacia za rok 2013: 1,5%, za rok 2014: -0,1%, rok 2015 este nie je info, no plan je 1,2%

renarik
25. feb 2016

ako tak citam tuto diskusiu - je tu viac financnych agentov cakajucich na prilezitost 🙂)) ako mamiciek

diana70
9. mar 2016

Výhodou Allianz-SP je, že sa pri poistnej udalosti nemusíte doprosovať o plnenie. Ak to má klient v poistke, plnia. Bohužiaľ, nezriedka si niektorí klienti myslia že majú všetko, pritom si poistia iba vybrané riziká a potom sa divia že nemajú nárok na plnenie. Rovnaké je to aj pri škodách na bytoch, veľa klientov má stále poistenú iba domácnosť, pritom byt, ktorý nadobudli za veľké peniaze, poistený nemajú. Aj preto ja odmietam robiť zlé poistky, vráti sa to ako bumerang. Moja Farbička je fajn, za detské ceny máte poistené dieťa bez skúmania zdravotného stavu do 25 rokov, bez ohľadu na to, či aktívne športuje.

ivusa3
2. jan 2017

ahojte,

viete mi prosim odporucit ktore sporenie, prip. aj s poistenim je aktualne na trhu najvyhodnejsie pre dieta? nas maly ma 4 mesiace a rada by som mu zriadila nieco vyhodne 🙂

vopred dakujem za info

katkaan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
9. sep 2017

@katkaan Viaznu ti obchody? Ked si v každej podobnej diskusii.😉