Používame cookies. Viac informácií tu. OK
eliska13
14. sep 2019

@misel714 Keď je to človek, ktorý vie v
tom chodiť ma to pozichrovane.ano robí to každý robí to kaderníčka, ktorá nedá blok, robí to každý čo stavia dom, že kúpi niečo bez faktúry a lacnejšie.
Dá sa anonymne poslať kontrola, ale čudujem sa Ti, že sa Ti chce tým zapodievat

laurica1232
14. sep 2019

@misel714 ty musíš mat strašne nudný život..

evinkakub
14. sep 2019

zavist je strasna vec.. boze,.,, zacni radsej so svojim zivotom nieco robit, inak skolabujes.

veronikaszabova
14. sep 2019

Musis sa strasne nudit...

masenkamedvedova
14. sep 2019

Taka je to debilna osoba a predsa ti nedá spávať?

misel714
autor
14. sep 2019

@laurica1232 @evinkakub @veronikaszabova @masenkamedvedova nie je to o nude či závisti . Ide o to, že VŠETCI TU IDU POCHODOVAŤ ZA SLUŠNE SLOVENSKO a potom odrbavajú s úsmevom na perách a chvália sa tým .
Vy máte tiež nudné životy, keď vás hnevá, že Kiska, Kočner, Fico a podobní si kradnú šťastne peniaze a chcete to zmeniť? Nemajú sa rozdeľovať na väčších a menších podvodníkov. Stále sú to podvodnici a je to len o tom, že vyššie spomínaní majú šancu kradnúť v miliónoch a tento pán v desaťtisícoch. Keby bol na ich mieste, je tam 100% pravdepodobnosť, že by kradol, keď už teraz podvádza.
Uvedomte si, že nie sme v škôlke, kde ukazujeme prstom, kto to robí tiež, ale začnime od seba. Ja nepodvadzam a nikdy som to nemala za potrebu. No keď viem, že sa kradne a berie sa to ešte ako frajerina, tak je moja povinnosť to nahlásiť.
Presne kvôli Vám, čo len mávnete rukov nad tým to tak vyzerá. Lebo sa im to všetkým odpúšťa a potom tu každý podvádza, lebo však nič z toho nemajú. Potom sa sťažujete na vysoké odvody a zlé zdravotníctvo či školstvo, no pri vašom postoji k tomu to zmeniť a zachrániť štátu peniaze nič neurobíte.
Gratulujem ženy.

janne318
14. sep 2019

To myslíš akože vážne? Okráda snáď teba? Prepáč, ale fakt by som rada vedela, akou sumou tebe osobne tento štát prispel do tvojho rodinného rozpočtu, že máš takú snahu si ho chrániť práve týmto spôsobom...? Netvrdím, že to čo dotyčný robí, je správne. No takisto si nemyslím, že je správne tvoje počínanie. Ži a nechaj žiť.

misel714
autor
14. sep 2019

@janne318 ty si tiez prečítaj to vyššie...

janne318
14. sep 2019

@misel714 Ty musíš mať ale strašne zidealizované predstavy o spoločnosti...

mihula
14. sep 2019

@misel714 a preco anonimne?Ked ti to tak strasne vadí,vies,že mas pravdu tak šup sem svoje meno a meno zlodejíka

janne318
14. sep 2019

@misel714 skús zmeniť svet. Skús zmeniť spôsob zmýšľania iných. Zmeň osobnosť každého jedinca. Pokús presvedčiť všetkých zástupcov štátu, že okrádať sa nemá. Zastav lobbing. A keď to dokážeš, pokračuj chudákmi, ktorí si neprilepšujú miliardami ani miliónmi, ale pár tisíckami. Ryba smrdí od hlavy. Len do toho, držím palce.

eliska13
14. sep 2019

@misel714 Aj ty, keby si bola na mieste tých politikov berieš😉nepoznám jedného podnikateľa, ktory priznáva všetko.Tak, ako sa voľakedy vymyslela bločková lotéria a teraz saskuju s E kasou.Ale, ak máš takú občiansku povinnosť, tak konaj😉

evinkakub
14. sep 2019

keby som bola podnikatel, tak tiez okradam tento stat ako najviac viem.. a vies preco??? lebo mi tento skur-eny stat nikdy nic nedal.. jedine co mi dal je paradnacke odvody na daniach a ked si pozriem vyplatnu pasku s hrubou mzdou a nasledne s cistou tak iba drzim palce vsetkym sikovnym a tym, co vedia co najviac odr-at tento stat o co najviac prachov... amen a aleluja...

misel714
autor
14. sep 2019

@evinkakub ty si jednoducho zmýšľajúca žena... netreba viac komentovať

misel714
autor
14. sep 2019

@eliska13 ja napríklad reálne poznám čestného podnikateľa. 🙂 je to len o ludoch, ktorých poznáš.

janapeterjana
14. sep 2019

@misel714 ak sa tym este chvali, chapem, ze ta to stve...

janne318
14. sep 2019

@evinkakub ...a to si vezmi, koľko ešte za Teba tomuto štátu odvádza Tvoj zamestnávateľ! Pochybujem, že niekoho zaujíma, či máš z čoho žiť a ako sa darí na trhu Tvojmu zamestnávateľovi... Ale hlavné, že mega-podniky á la "investori" dostávajú daňové prázdniny, príspevok na každého zamestnanca, a investičné výnosy putujú do ich domovských krajín! 👍👍👍

misel714
autor
14. sep 2019

@janne318 minimálne to, čo dokážem urobiť, tak to spravím. 🙂 podvodnici sa nemajú deliť na väčších a menších. Kedysi sa každému usekli ruky. A bolo jedno, či okradol kráľa o zlato, alebo pekára o chlieb.
Každý rovným dielom.
ZLODEJ KRIČÍ CHYŤTE ZLODEJA.

dilino
14. sep 2019

nikto ho nekontroluje a ani nebude ako pišeš roky takže asi niekde bude mať na vysokych miesta svojich ľudi samotný fakt LSNS jasne už len naňho pôjde kontrola a ked aj pridu tak sa otočia a pôjdu preč toto je tanec na tenkom ľade aby sa to neotočilo proti tebe je to iba rada ale aby si si nenarobila kvôli tomu problémy za každou akciou pride reakcia radšej daj od toho ruky preč nevieš čoho sú taky ľudia schopný ešte aby ti niekto niečo neurobil ako pišem je to rada ale taký to ľudia môžu byť aj veľmi nebezpečný a prečo ho chceš anonymné udať tak ho nahlas normálne ked sa nebojiš si posmelena a rozhodnuta to urobiť urob to normálne ale asi sa niečoho bojiš ked to chceš urobiť anonymné taký človek ma všade znamosti a zisti si všetko to mi ver a potom môžeš očakavať problémy z jeho strany na svoju osobu.

evinkakub
14. sep 2019

@misel714 jednoducho zmyslajuca zena si ty...inak by si nemohla vytvorit takuto primitivnu temu. primitivna tema pre primitivneho cloveka. chod, a nahlas vsetkych okolo seba,,,, aj tvoju mamu za to ze kupi na trznici mrkvu bez blocku,,, aj seba nahlas ked das doktorovi peniaze do kapse a on ti neda doklad.... chod a nahlas svojho manzela, ked ti kupi kvety po ceste z prace od pocestneho predavajuceho.... alebo ak si po ceste z Tatier kupis cucoriedky pri ceste v stanku, lebo urcite tam maju kasu.... och zena!!!!! zobud sa!!!!
chod a nahlas vsetky casnicky na svete ked im das trinkgelt, lebo ho nenatukaju do kasy..... sa ZOBUD!!!

natalienka12
14. sep 2019

@misel714 a preco anonymne? Kludne podaj trestne oznamenie a konaj podla svojho svedomia. Skratenie dane ma svoju definiciu v Trestnom zakone a su organy cinne v trestnom konani opravnene to preverit. Ak si o niecom presvedcena treba sa podpisat. Anonymy pisu len uboziaci.

veronikaszabova
14. sep 2019

Preboha, mas 20r a vyjadrujes sa tu ako stara zena, co uz ma nieco odzite.
Staraj sa o seba a hotovo.

ŽI A NECHAJ ŽIŤ!

janne318
14. sep 2019

@misel714 ...hej, no... Akurát tomu kráľovi ich neusekli. Hádaj, prečo asi? 😂

lenulka_14
14. sep 2019

@misel714 a ty nie si ta debilnejsia osoba ? 😂😂 uz len podla tohto prispevku sudim a strasne sa smejem 😂😂😂🤦🏻‍♀️

eliska13
14. sep 2019

@misel714 To si môžeš iba myslieť😉
Pozri sa včera som sa rozprávala s kuchárom, ktorý dostal mozgovú porážku 40 r chlap.Bojuje o každé percento, aby dostal invalidný dôchodok primár neurológie mu povedal, že za 40 r práce nezažil také veci, že pomaly na pol tela ochrnutemu nedajú celkový ID, že príde šašo zo sociálnej poisťovne a všetko poskrta a neberie do úvahy, takže asi tak....asi tak sa štat postará o chorých ľudí a to nehovorím o malých podnikateľoch.Nehovoriac o deťoch, ktoré potrebujú asistentov do školy a zrušili sa prečítaj si v plus 7 dní aké problémy má Belanyiova Palffiova s dcérou a potom vyskakuj

katlak
14. sep 2019

Sme hlúpy národ, “kradnú hore, budem aj ja”.... a tak skoro sa tu nič nezmení. Je mi smutno z toho...
A ak ti to urobí radosť nahlas ho, ale je to len veľmi mala rybka v mori, aby si si ešte nespôsobila nepríjemnosti, ak sa tým aj verejne chváli asi ma aj kontakty na správnych miestach.
Ale páči sa mi že ti zo nieje ľahostajne

eva112014
14. sep 2019

My žijeme vo Švajčiarsku. Takú pedatnosť, čestnosť a čistotu som videla málokde ako tu v tejto krajine. Čudujem sa na prechádzke po krásnej zelenej lúke, na umiestnených odpadkových košoch so sáčkami. Psíčkari sa prechádzajú a krásne zahadzujú "kakanice" po svojich psoch.
Cestujeme na Slovensko. Hurrááá! Prejdeme hranice. Víta nás krásna 0,5 metrová burina. Asi pozemok bez majiteľa. Či? Ale je tu veľa takýchto pozemkov teda. Sem - tam sú smeti. Unavení prídeme domov. Cítim, ako sa na nás niekto pozerá. Otočím sa. Suseda na balkóne fajčí cigaretu. Pozdravím sa, prehodíme si pár slov. A medzitým spomenie, že ako máme túto Obec neschopnú. Nech sa pozriem na ich "záhradku" za chodníkom. Veľká burina..., im to nepatrí. To tá obec, neschopná .... Je to jedno, či obec, politika, krajina. Vždy tvrdím tu v zahraničí, že náš národ je šikovný. Máme vzdelaných ľudí. Kde je problém? Problém sa volá Chamtivosť a Sebeckosť! A to mi je fakt ľúto v tomto mojom národe a v mojej krajine.
P.S. Moja polovička kosila trávu pred naším domom. Suseda na balkóne si fajčí cigaretu. Pýtal sa jej, či pokosí aj jej trávu. Ona nie, vraj netreba.

@misel714 Rob podľa svojho svedomia. A máš pravdu, len keby nás bolo viacej takto uvažujúcich, mohlo by sa tu čosi na Slovensku aj zmeniť. Držím palce!

evittam
14. sep 2019

@misel714 Takže ak niekto napise pravdu je "jednoducho zmýšľajúci"?😂😂😂😂 Tomuto štátu nedam ani cent navyse ak nemusim. A vies preco? Lebo dostanem holy prd a nie dochodok -napriklad za takých 20rokov. Radsej tie peniaze investujem aby som mala potom z coho zit. A ty len "tlac" do tohoto štátu. Vela stastia.

via88
14. sep 2019

No ked tu hovoris o skolke, take poznas, ze zalobaba zaluje...

janne318
14. sep 2019

@evittam ..keby len za 20 rokov! Už dnešní dôchodcovia živoria! Keby som rodičom finančne nepomáhala, neviem, ako by prežili. Celý život pracovali, platili dane a odvody, a dokonca - ako tu autorka píše - otec bol posledné roky poctivý podnikateľ! Dôchodok má 410,-€ a štát na neho s...!!! Fakt netuším, ako to zvládajú seniori, ktorí nemajú deti, alebo ktorým deti nemôžu pomôcť. 😞

Tu začni písať odpoveď...

Odošli