Poplatky v banke

silesias
1. dec 2017

Len tak by ma zaujímalo koľko mesačne platíte za vedenie účtu? Dnes nám stiahli 14€ vo VÚB a príde mi to trošku moc. Je pravda že všetko riešime cez internet banking a platíme kartou, ale príde mi to prehnane. Ďakujem.

evuskam
1. dec 2017

Ja platim 6 eur,tiez mam vo Vub.Ucet mam spolocny s partnerom.Na zaciatku mesiaca mi vracaju 3 eura z poplatku,ako odmenu za vernost,mam tam aj sporenie aj uver.V ramci toho poplatku mam zahrnuty neobmedzený počet výberov a platieb kartou.Nemala si niečo nad rámec?

sisulkask
1. dec 2017

Aj ja mam okolo 8e. Vub mi pride najdrahsia tam si uctuju aj za platby kartou aj za vsetko.z toho ale este ak mam vklad mesacne asi 400e tak mi cosi vracaju..aj tak je to dost, po materskej ked nastupim do prace chcem si vyplatit povolene precerpanie a nevyhodny uver na auto a banku chcem urcite zmenit

rooskoliv
1. dec 2017

tatrabanka ja 0e a manzelka 3,50

korunka1
1. dec 2017

@evuskam
By som sa na tvojom mieste pozrela na výpis...pri 6€ učte máš len 6platieb kartou zadara, potom sú spoplatnené tuším 0,2€. Pri magnifiku 9€ je neobmedzený počet platieb. VUbka je zlodej banda..ako aj ostatné banky, len tam musím mať účet.

maria1678
1. dec 2017

@silesias no to máš teda hodne prehnané, ja mám vub a mesačne 3 €, mohlo by to byť aj 0 €, treba len splniť určité podmienky

unctadorg
1. dec 2017

Postovka 1€ lebo mam do 26r. Mbank maju uplne bez poplatku ucty alebo unicredit tiez ak splnis tych 400€

maria1678
1. dec 2017

@evuskam ja mám to isté

sissy27
1. dec 2017

@silesias unicredit, 0€, aj výbery z cudzieho bankomatu na SK aj vo svete bez poplatku neobmedzene, jediná podmienka je, že mesačne musí prísť na účet 400€

klaudiaden
1. dec 2017

My platíme vo Vubke 9€ a za to, že využívame banking a platby kartami, tak nám tých 9€ aj na konci mesiaca následne vracajú naspäť na účet :(

simsalabim
1. dec 2017

0€ Mbank, toto je hlavny ucet, vsetko platim odtial, aj vyberam. Tatrabanka 0€ ( lebo som tam presla zo Zuno). Tam viac menej sporime, je to zalozny ucet, ale z toho internetbankingu som chora. S ibankingom Mbank sa neda porovnat.

fednaja
1. dec 2017

Tak čo pozerám tak vo vubke majú asi najdrahšie účty lebo čo som ja doteraz počula tak vo všetkých bankách mali tak 4, 5, 6 euro alebo napríklad aj zadarmo keď splníš nejaké podmienky.

korunka1
1. dec 2017

No Vubka je vychcaná..ona ti dá aj zadarmo, ale musíš splniť toooooooľko podmienok, že sa na to nakoniec vykašleš. Ale myslím, že takmer v každej banke bude nejaké to zadarmo,ale..

lucy125
1. dec 2017

5€ poštová banka,inak výbery,platby kartou,IB ,prevody zadarmo.

lasina
1. dec 2017

Tatrabanku máme obaja s manželom a platíme 0€ale musíš spĺňať nejaké podmienky,inak tiež platíš

brusnatanecnica
1. dec 2017

m bank. 0€/mesiac. platim kartou a vyberam z hociktoreho bankomatu.
volajake sumy treba splnit, ale to bezny clovek da lavou zadnou.
nikdy som nemala poplatky.

silverrko
1. dec 2017

@silesias odomna chceli za vyber,,,mojich penazi,,,z mojho uctu,,,ktory si pravidelne platim mesacne poplatok 3e? co je hodinova mzda co?????

silverrko
1. dec 2017

lebo som zabudla pin moc ju nepouzivam mam ju na setrenie zlodejina co ti poviem😠🙄

0silvia0
1. dec 2017

@silesias ja mám vo vúb zadarmo, využívam od nich 3 produkty, takže neplatím nič za vedenie účtu.

mihula
1. dec 2017

ja mam VUbku dva ucty a kazdy bez polatku

niekto2hy
1. dec 2017

CSOB bez poplatku a Tatrabanka tiez.

17alisha
2. dec 2017

Ja mam slsp a platim 6 eur mesacne...tiez zhanam nejaku banku, ktora ma vedenie uctu zdarma, ale zatial som taku nenasla, vsade je podmienka aspon 400 eur mesacne prijem, co momentalne splnit, ked som na rodicaku, je nerealne.

niekto2hy
2. dec 2017
niekto2hy
2. dec 2017

A aj FIO.

erikavesela
3. dec 2017

Aj fio aj mBank su bez poplatky uz roky