Poplatok za vklad hotovosti v Tatra banke

katarinka24
24. máj 2018

Ahojte. Viete mi povedat aky je poplatok za vklad hotovosti na ucet na pobocke v Tatra banke? Dakujem

janulicka24
24. máj 2018

To je par eur, mozno aj menej 🙂 Ja chodim takto kazdy mesiac, nikdy som si nevsimla, ze by mi potom nejaku ohromnu sumu stiahli 🙂

nadabula
24. máj 2018

1,50 Eur ak to už nezdvihli

sasava3
24. máj 2018

na svoj účet zadarmo, na iný myslim že 1,5..platí sa priamo tam. Je to pekný poplatok,ale vždy lepšie ako v uni, tam berú 4 eurá

bodka13
24. máj 2018

Vkladali sme v robote na účet firmy a poplatok bol 3€

ema234
24. máj 2018

@katarinka24 na iny je to dost (na svoj zadarmo), ono sa to oplati ked vkladas takym piatim 🙂 radsej cez internet banking

akarinka
24. máj 2018

Na svoj ucet alebo na ktorý máš oprávnenie zadarmo. Na ucet súkromnej osoby 1,50€ a na ucet firmy/podnikatelskej osoby 3€ 🙂

jankastraskova
24. máj 2018

No neviem, ja som vkladala priamo v tatrabanke na účet tiez vedený v tatrabanke a poplatok bol 3 eura, aj v Slsp je 3 eura aj vo vúb 😶

jankastraskova
24. máj 2018

A to v tb co som vkladala mojej sestre, ma bežný účet a poplatok bol 3 eura

livia32
24. máj 2018

@sasava3 to nemyslíš vážne! 4eurá mám platiť za to, že si chcem vložiť peniaze na vlastný účet?
wau

solinkarka
24. máj 2018

@livia32 na vlastny ucet mas zadarmo

sasava3
24. máj 2018

@livia32
nie na vlastny..to som vkladala na iny,ale vedeny unicredit a bola som priamo tam na pobocke a som si to aj chcela rozmysliet ked mi zahlasila poplatok,ale som to potrebovala mat rychlo,tak som obetovala..
tymto nas chcu naucit vyuzivat viac internetbanking, ale nie vzdy sa to dá :(

livia32
25. máj 2018

@sasava3 presne, nie vždy sa to dá, v čšob som mala vklady tuším za 1 euro, ale to som mala do 26tky ten výhodnejší balíček služieb,. A som si vravela, že OK tak to 1 euro dám akože za tú prácu tomu človiečikovi za prepážkou, ale 4 eurá mi príde dosť. Je to zdieranie. Na druhej strane, Mbank sa dá dať bez poplatkov, ale nevyhovovali mi práv ekvôli tomu, že nerobia z hotovosťou.