Skúsenosť s Kristínou - kikusik13

zajkomajko
2. jún 2019

Prosím Vás má niekto skúsenosť s profilom kikusik13? Môže mať aj iné profily, tak napíšem aj jej meno Kristína Malikova. Poslala som peniažky a už 2mesiace ani obraz ani zvuk. Ak máte s touto osobou skúsenosť píšte. Mám aj jej číslo účtu a adresu ak ste poslali peniažky a nič neprišlo, predpokladám, že ide o podnodníčku. Ďakujem.

rik01lulaka
10. jún 2019

@lulujam v diskusii môže veľa príspevkov znieť ako stúpanie, ale keď je príspevok napísaný s faktom, ktorý je možné si overiť tak to rypanie nie je...a teda nechápem len preto, ze je muž z DT máme držať spolu...Ja mám bratov atď.ale ak tliacha sprostosti a útočí na niekoho len za iný názor tak s ním držať veru nebudem len preto, ze však brat...

zajkomajko
autor
10. jún 2019

@lulujam a @v_alika12 ďakujem za podporu aspoň niekto ma pochopil...

zajkomajko
autor
10. jún 2019

Ide presne o to, že je tu veľa serióznych a férových mamičiek a tie čo okrádajú tu nemajú čo robiť a vôbec nejde o to o aké poštovné si kupujúca vyberie... aspoň niekto to pochopil

sasa1983
10. jún 2019

@zajkomajko ale tak snáď takú predavajucu netreba zapáliť na pomyselnej hranici. Life goes on.

zajkomajko
autor
11. jún 2019

@sasa1983 a ja niekoho zapaľujem cez mobilnú komunikáciu? Asi si chcela prispieť do inej diskusie... lebo je to akosi mimo

simca06022011
11. jún 2019

@zajkomajko žiadny takýto systém ako spomínaš nie je 🙏 obyčajná pošta sa vezme, úhradi a hodí medzi obyčajné zásielky. Kto by to zaevidoval a ako? "Balík" áno, ale list určite nie..

simca06022011
11. jún 2019

@nunik25 balík je balík, list je list. Treba teda vedie čo presne... Listové zásielky v rozmere do schránky sa nosia, mne bolo napísané že ak na poštárka "veľa", resp. Podľa nej sa nezmestí, iba ho oznámi... Ale s tým sa nestotožňujem. Potom je balík a ten sa nosí podľa toho ci je na poštu/na adresu. Skúsila si s ňou hodiť reč? U nás pomohlo iba to 😁

lulujam
13. jún 2019

@rik01lulaka to bol iba vtip ale v poho nie každý všetko pochopí...