Sms od VUB banky o dohodnutom stretnutí

alexandra909
19. jún 2018

Baby co mate vubku, prisla vam z nicoho nic sms ze mate zajtra u nich naplanovane stretnutie v danu hodinu na pobocke vo vasom meste? Volam tam spat neviem sa dovolat. Je to zas daka ponuka produktov?dik

danajahotkova
19. jún 2018

Možno sa tam niekto len pomýlil.... Neviem veru, že by tak volávali na stretnutia :/

cokololadka
19. jún 2018

Ano mne písali. Pozvali na stretnutie,že tam mám predschválený úver,treba to len podpísať . Tlačili na mňa že to je taaak výhodný úver. Tak som sa spýtala či to za mňa budú aj splácať , keďže som ich o nič nežiadala .

alexandra909
autor
19. jún 2018

@cokololadka ved prave toto, som na materskej a stale vyvolavaju s ponukami na uver a pozicky. Pritom aj keby tak na materskej isto nedaju. Uz mi lezu na nervy.

cukricek4
19. jún 2018

mam ucet vo vub ale ziadna takato sms mi neprisla. ale byt tebou tam pre istotu idem

canany
19. jún 2018

Podobne ponuky mi vyvolavali z inej banky, od kedy som im povedala, ze som na materskej, uz sa neozvali, budem tuto fintu pouzivat aj ked nebudem na materskej 😅

alexandra909
autor
19. jún 2018

@cukricek4 neda sa mi maleho mam choreho to je za 1 a za druhe dali tam cislo nie na pobocku ale na infolinku kde som skusala volat 5x a zakazdym ziadny volny operator.
Keby to malo byt nieco dolezite hadam by volali z pobocky. A nie sms v zneni : Dobry den, zajtra mate naplanovane stretnutie o 9:30 v pobocke tej a tej. V pripade nejasnosti volajte.

cukricek4
19. jún 2018

@alexandra909 jaaj tak to je jasne, ze sa kasli na to ked mas maleho choreho. myslela som iba tak, ze ak by si mala cas tak aby si sa tam zastavila. ale tak oni ta aj tak chceli nahovarat iba na nejake novinky, ktore istotne maju

korunka1
19. jún 2018

No ja by som sa im na to vy... Snáď Ti nebudú oni určovať, kedy a kde máš prísť. Asi by si s tým mala aj ty súhlasiť....kašli na to

mikaelita
19. jún 2018

Dobry den. Zavolajte na infolinku do VUB 0850123000 a operator Vam poradi.

johanna_b
19. jún 2018

@mikaelita tak toto je sila. uz len kvoli degesom budem infolinku vytacat. ignorovat!!!!! co si to vobec dovoluju?! vynadala by som im ako psom

janinka007
19. jún 2018

prosím ťa, že vôbec uvažuješ niekam chodiť...to fakt ste ešte neni imúnne voči týmto fintám? Kašlať na nich, nech oblbujú niekoho iného a netreba vôbec reagovať.

penelope11
19. jún 2018

Kamaratke tiez tak prisla z nicoho nic niekedy minuly tyzden akurat som bola s nou tak mi to hned povedala a tiez sa nevedela ani nazad dovolat ani nic. Tak tam potom pre istotu isla ved co ak to je nieco dolezite a presne tiez sa ju strasne snazili nahovorit na uver, ze uz ho ma prakticky isty, ze vyhodnejsi nikde inde nedostane a ze sa im tam skoro pol hodinu stacila vysvetlit, ze ona o nic neziadala a ziadny uver nechce ale stale si isli tak potom normalne povedala, ze dakuje ale musi ist a zobrala sa a odisla

olive777
19. jún 2018

@alexandra909 Ignoruj

alexandra909
autor
19. jún 2018

@mikaelita 5x som volala a zakazdym nebol volny ziaden operator. Na taku linku im zvysoka . . .

alexandra909
autor
19. jún 2018

@janinka007
@penelope11
@olive777 dik baby myslela som si len som sa chcela uistit. Poslala som im teply meil a seriem na to 😊

katulienkax
19. jún 2018

Kašlite na nich . Mne ked vola z banky ani nedviham, naštastie vola vzdy z toho istého.

aknajgirl
21. jún 2018

Podľa mňa by každý mal mať svojho osobného finančného poradcu a spoliehať sa na neho, že čo je pre mňa to najlepšie, a čo nie... a nie že mi bude niekto volať, že nech si vezmem podľa nich ten najvýhodnejší úver, kde inde nedostanem, aby som sa zastavila zajtra, lebo potom už to také výhodné nebude....

katulienkax
21. jún 2018

Lenže vačšinou ani ti finančni poradcovia neradia co je najlepsie pre teba ale pre neho provízia ...

annamivo
7. júl 2018

@katulienkax záleží od spoločnosti... Keď máš poradcu ktorý má zmluvu len s 1 spoločnosťou tak je to jasné... To akoby si šla rovno do "banky" a ošklbu ťa tak či tak...