Poraďte úrazové poistenie pre dieťa

lius
29. nov 2019

Zdravim, kde ste si dali poistit svoje dieta v pripade urazov? Idealne produkt aj so sporenim dakujem

danicaz
29. nov 2019

Keď mala dcéra niečo cez 2 roky, keď už začala riadne vymýšľať. V Allianz, je to aj so sporením,mesačne 33€

draik
29. nov 2019

Sporenie v poistke sú vyhodené peniaze. Vo svojej podstate aj úrazové pre dieťa. Podstatné je, aby boli poistení poriadne rodičia.

lius
autor
30. nov 2019

@draik preco si to myslis? U malych deti je o dost vacsia pravdepodobnost urazu

belllinka
30. nov 2019

@lius no tak si zrataj, aka je pravdepodobnost, ze kolkokrat bude mat tvoje dieta uraz, kolko im tam rocne natlacis penazi a kolko ti vyplatia po uraze. To si tie peniaze radsej odkladaj doma.

veppa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka2710
30. nov 2019

@lius ja mám tiež od narodenia malej v Alianz, ma to do 18 rokov aj so sporenim! Už nám aj vyplatili, ako 4ročná si rozbila hlavu a bola hospitalizovaná! Platím 25€ mesačne

danicaz
30. nov 2019

@belllinka
Koľko vložíš,toľko vyberieš,je to presne vyobrazené v tabuľke,podľa rokov. A vybrať sa môže kedykoľvek

liz_lemon
30. nov 2019

@lenka2710 no a teraz si pekne zrataj 25x12x18=5400, a porovnaj si to s poistnou sumou

lenka2710
30. nov 2019

@liz_lemon keby som toto riešila, tak mám všetky peniaze pod vankusom

liz_lemon
30. nov 2019

@lenka2710 je pekne od teba, ze ti nejde o svoj zisk, ale radsej podporis poistovne 👏😂
zial, taketo zmyslanie ma vacsina ludi, a preto je Slovensko tam, kde je

lenka2710
30. nov 2019

@liz_lemon toto si vyprosim! Autorka sa pýtala kde mame poistené dieťa ak máme, napísala som jej a ostatné názory ma nezaujímajú! Každý si robí podľa svojho uváženia

liz_lemon
30. nov 2019

@lenka2710 dakujem ti, za rozveselenie 😂
ano, kazdy podla svojho uvazenia, a niekto aj bez neho

southbay
1. jan 2020

@liz_lemon neries, niektori ludia radsej poistia zlomeny prstek aby dostali na decko 50€ ako by mali riesit realne dlhotrvajuce nasledky vaznych diagnoz

jantato
1. jan 2020

urazove mame Allianz ale bez setrenia, setrenie v poistke sa nikdy neoplati...

e1i
1. jan 2020

Urazove uvazujem dat union 48€ rocne a sporenie ma popri detskom ucte v prime

barrilla
16. jan 2020

Môj muž je poistovak, tak nielen preto viem, že sporiť netreba v poisťovni. Kto má záujem, môže si o tom co-to poštudovať, na nete je plno odborných článkov.