V ktorej banke je najlacnejší účet bez podmienok?

bonnie2
6. mar 2018

Ahojte. Viete mi poradit v ktorej banke, nie internetovej, ake takej, ktora ma bezne dostupne pobocky, je najlacnejsi najvyhodnejsi ucet s najnizsimi poplatkami bez kadejakych podmienok ako je napr.povinny min.obrat, minimalny prijem na mesiac, min.obrat kartou apod.? Ucet pre jedneho cloveka nad 30 rokov. Dakujem





intDakujem

bonnie2
autor
7. mar 2018

@jenny257 diky

rainee
7. mar 2018

Ja mám primabanku,mes.poplatok 3,90 ale každý mesiac mi vrátia za platby kartou cca 1,50 takže dá sa. Manžel má UniCredit a má zdarma,ale treba tuším min.400€ prijem

bonnie2
autor
7. mar 2018

@rainee rozhodla som sa pre prima banku teda aj ja.
Dakujem vsetkym za rady

manzanillaa
7. mar 2018

@bonnie2 ahoj,radi ta privitame na Mostovej😉

bonnie2
autor
7. mar 2018

@manzanillaa 🙂 dakujem 🙂

zuzanka.zuzu
7. mar 2018

@bonnie2 áno. sú tam požiadavky, ktoré spĺňam... nie som si istá ale zdá sa mi že mesačný príjem nad 1000e, na účte nad 10 000e v hotovosti, mesačné sporenie tuším nad 50e a pravidelný IB alebo trvalé príkazy alebo niečo s obratom na karte, ja už neviem. pozri si ich cenník.

manzanillaa
7. mar 2018

@bonnie2 kym pride karta cca 7 pracovnych dni, na pobocke vyberiete😉

mirkaaa80
8. mar 2018

@ibrunova ide o legislativny ucet- je to zo zakona ucet zadarmo a preto su tie limity na prijem- tiez urcene zakonom. Banka to rocne komtroluje a ak presiahnes limit, moze ti ucet zatvorit.

vroni
10. mar 2018

@bonnie2, uprimnu sustrast. Primabanka nie je banka, je to nocna mora o banke. Mozno najlacnejsia, ale aj najmizernejsia s akou som mala v zivote tu cest....

bonnie2
autor
10. mar 2018

@vroni preco myslis? Ved ja zas nic take nepotrebujem riesit.akurat nech mi tam pride vyplata, spravit par prevodov alebo trvaly prikaz a vybrat z bankomatu. Ved prestupit sa da vzdy...

vroni
10. mar 2018

@bonnie2, cim mam zacat? Prevodmi, ktore trvaju vecnost (aj vramci banky), idiotskym ebankingom, platobnou kartou, ktoru nie je problem hacknut cez net a to vsetko za ani nie rok existecie uctu? A este by som nebola hotova...

janaemmka
10. mar 2018

Ja mám mBank a som nadmieru spokojná. Poplatok za účet 0 eur, mesačná platba kartou 70 eur.

bonnie2
autor
10. mar 2018

@vroni no uvidim ako to bude fungovat...

minnie55
10. mar 2018

@vroni ja mam tiez ucet v Prima banke a nikdy som nemala problem s dlhymi prevodmi. V ramci banky je to okamzite, do inej banky max. 24 hodin. IB maju podla mna prehladny. Bankomaty na kazdom rohu. Manzel ma ucet vo VUB a ked chce mat ucet bez poplatku, musi splnit milion podmienok...v zivote by som si tam ucet neotvorila.

vierkadominik1
10. mar 2018

A co hovorite na raiffaizen?

bonnie2
autor
10. mar 2018

@minnie55 prave ze mne v prima b. Nabehli teraz peniaze hned po priamom ade. Hmes sms. Ib sa mi tiez l prehladny. Zas ja tam mebudem nechavat velke ciastky tak snad sa nemam coho .

minnie55
10. mar 2018

@bonnie2 urcite nie 🙂 Prima banka je v pohode, budes spokojna.

ave_eva
10. mar 2018

Určite Prima, bez problémov a ešte aj peniaze späť za platbu kartou

jenny257
10. mar 2018

@bonnie2 mne ked niekto s inou bankou posle prachy v nedelu tak v pondelok ich uz mam . A ked mi posle s tou inou bankou tak otazka par minut kym nabehnu takze ziadne dlhe prevody som este nezazila .

vroni
11. mar 2018

No zaujimave. Mne peniaze z uctu na ucet idu hodiny a nie par minut, cez vikend peniaze neposlu ani vnutrobankovo, takze v piatok poobede poslane peniaze sa objavia az v pondelok (vsetko vramci PB), peniaze z inej banky pridu principialne o den neskor do PB ako do inej banky a ich maniakalne, nevypnutelne posielanie miliona sms mi priserne lezie na nervy a to clovek musi mat nutne slovenske cislo, lebo inak s nim banka nekomunikuje (dobre, toto vacsine asi nevadi, mne ano). Mam aktivne ucty aj v Tatra banke (ano, je draha, ale ma aj moznost uctu zadarmo. Len treba dost penazi alebo vysoky plat) aj v sporitelni (tiez je moznost zadarmo) a obojo je uplne neporovnatelne, uz cakam ako kura na sopel, kedy mi skonci v Prime sporenie a som prec.

dapo
11. mar 2018

@vroni mozno si nejaky VIP klient 😂

vroni
11. mar 2018

@dapo, 😀 😀 😀 , no, ze vdaka!!!! Esteze inde VIP nie som 😀

prevenar
11. mar 2018

@bonnie2 FIO banka

anka32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz