Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zbavenie dlhov

Peniaze a úrady
bipron
25. sep 2019

Ahoj chcem sa opytat ci ma niekto podobnu skusenost neviem co sa to deje a som z toho vydeseny. Minuly mesiac som 30.8 som poziadal o pozicku na pozickomate bola schvalena a dnes som si ju chcel predlzit ked som sa prihlasil ukazalo mi ze pozicka bola uhradena,v ten isty den (dnes) som sa pozrel na moj ucet v uni credit bank a pamatam si ze som tam mal minus ale ked som sa prihlasil uz tam bola nula co sa tu kua deje o ziadny osobny bankrot ani nic ine som nikdy nepoziadal mozete mi poradit co sa to deje dakujem.

joja101
25. sep 2019

No to znamena, ze uz ti poslali peniaze nie?

bipron
autor
25. sep 2019

@joja101 asi sme sa nepochopili tu pozicku som dostal ihned ale ked som si chcel predlzit splatnost a prihlasil som sa uz mi prisiel mail ze prijali moju platbu na zaplatenie celej pozicky a bola uhradena ja som ale nic neplatil tak tiez mi strhli minus na mojom bankovom ucte neviem co sa deje

bipron
autor
25. sep 2019

Niekto nieco aspon vie poradit co sa to moze diat alebo asi ani nie?

zdenka11081983
25. sep 2019

@bipron a co si nevies pozriet na ucet co ti prislo??? Prichadzajuce platby??

veronikaszabova
25. sep 2019

@bipron ved si na IB skontroluj platby. Nie?
Co je na tom zlozite

ola101
26. sep 2019

Musíš mať na IB v odchádzajúcich platbách to stiahnutie a bude tam napísané aj akou formou to šlo... Poriadne si tiež prečítaj podmienky ohľadom tej pôžičky, či ti tam nedali náhodou aj trvalý príkaz a mohli si platbu stiahnuť takto aj sami

fokuska
26. sep 2019

@joja101
@ola101
Citanie s porozumenim 0 bodov.
Vzal si pozicku a praveze chcel predlzit dobu splacania a zistil, ze je uz splatena.
Na ucte bol v minuse a je na nule.
Cize "niekto" za neho vyplatil pozicku (dlznu sumu) a aj dorovnal minus na ucte.
Nie pozickou splatil minus na ucte.

Divne, no ale tvrdi, ze je to tak.

mogaa
26. sep 2019

@bipron treba si zavolať do firmy kde si si bral pôžičku(pôžičkomat) alebo si tam zájsť a vykomunikovať si to.....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli