Ako ušiť oblečenie pre plyšáka?

ehja129
7. júl 2019

Moja neter bude mať o týždeň narodky a nevedela som čo jej dať. Sestra na všetko povie, ze toho má už dosť,... a že ak jej chcem silou mocou niečo dať postačí kvetina.
Ja som sa malej ale spýtala, že čo by chcela a ona, že nejaké šaty pre jej lamu (obľúbená hračka).
Tak mi napadlo, že by to nebolo zlé skúsiť.
Niesom ale najlepšia v šití a tak mi napadlo sa spýtať.. nemáte niekto nejaké tipi? Pravdepodobne použijem ako material staré deravé tričko.

ovaaa
7. júl 2019

@ehja129 môžeš použiť aj ponožku - nepára sa ... našiješ pár gombíkov, flitrov, krajku , stužku....v galantérii nájdeš veľa dekoračných vecí.

lucka12399
7. júl 2019

@ehja129 ta ponozka je dobry napad .. alebo obycajnu nejaku sukienku na zapinanie na suchy zip napriklad .. nejako ozdobit gombikom alebo čipkou ..

ehja129
autor
7. júl 2019

@ovaaa vďaka za radu

ehja129
autor
7. júl 2019

@lucka12399 vďaka za radu

ehja129
autor
7. júl 2019

@ovaaa ehm update podla mojich merani sa do ponožky nevlezie. Leda, že by zhodila

aleshka_supermama
7. júl 2019

@ehja129 skús najväčšie číslo ponožky 46 😅😉

simca06022011
7. júl 2019

Šál by nestačil? 🙂 Alebo nejaká mašľa na krk, obojok trblietavý... Tak by sa dal urobiť ľahko aj nejaký plášť ( na štýl Superman), na nejakú stužku nasijes látku a urobíš zapínanie okolo krku. Lebo toto je taká nešťastná "postavička" lama 🙂

lucka12399
7. júl 2019

Alebo ponozky take tie chlpatee velke .. viem ze ked som mala psa este steniatko ked bol tak som mu robila oblecko z tej hrubej ponozky a miloval ju😀 myslim si ze ta sa natiahne ..

b3e3l
8. júl 2019

@ehja129 jeeej to je mile 😃 dajte potom vediet ako to dopadlo ci sa vam nieco podarilo alebo poslite foto. Netertka bude mat isto radost. Drzim palce👍

ovaaa
9. júl 2019

@aleshka_supermama frote ponozky sy flexi...pripadne taja panska najvacsia...

antoniatonka
10. júl 2019
antoniatonka
10. júl 2019
romiada
10. júl 2019

@ehja129 teraz maju v kik vselijake dekoračne brmbolce a take nalepovacie hovadinky....presne skus taky akože plašť (na patentku) ......alebo niečo z rifloviny starej, hm?