Ahojte, aké máte skúsenosti s gynekologičkou Mudr. Michaelou Grossovou v Dúbravke?

x_mery_x
23. máj 2019

Aké sú u nej poplatky? Zoberie ma? Celkom sa mi pozdáva, len sa bojím tých poplatkov, že ako to vôbec funguje alebo to všetko preplatí banka?
Čítala som niekde, že je súkromníčka, chcela som niekoho kto nebude drahý, alebo ak máte nejaký typ na dobrého gynekológa v BA, tak dajte, ale takého, ktorý berie aj pacientky bez trvalého pobytu v BA. Ďakujem Vám pekne. 🙂

babyfrog
23. máj 2019

@x_mery_x Ja k nej chodím do centra ISCARE..ja som snou veľmi spokojná..veľmi milá, ľudská doktorka... Normálne sa tesim keď k nej idem..vždy viem.poradit, podporiť.. ona má tuším ordináciu v Dúbravke ak sa nemýlim... Nemá aj stránku a tam cenník?

babyfrog
23. máj 2019

@x_mery_x tu je jej stránka má zmluvy aj s poisťovňou https://gynekologia-dubravka.sk/cennik/

x_mery_x
autor
23. máj 2019

@babyfrog ano to som videla o tom iscare, a ona je ako aj normalna gynekologicka? Dost ma to s tym iscarom mily kedze taky problem nemam. 🙂 dakujem 🙂)

babyfrog
24. máj 2019

@x_mery_x no mala by ordinovat v tej Dúbravke čo som ti dala link... viem na 100% že v utorok neordinuje v ISCARE takže určite bude v ordinácii v Dúbravke... A ani poobede neordinuje v ISCARE