Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je detská neulogička v Žiline MUDr. Alena Nemcová?

dzio2
7. dec 2012

Ahojte , aka je ako lekarka , lebo teraz chodime inam a to je asi najarogantnejsia lekarka pod slnkom , je k nam drza a uraza nas a preto chcem prejst do ziliny , len nic otej doktorke neviem v ziline dakujem za info

alena0305
7. dec 2012

Neviem aká je táto lekárka - lebo nie sme zo Žiliny a nechcela nás zobrať,že má veľa pacientov alebo termín až za 4 mesiace. My sme potrebovali hneď a zobrala nás Mudr. Orvanová - v Žiline na Hálkovej pri tržnici a tam som spokojná.

barbierik
28. dec 2012

Je to spickova lekarka, uznavana neurologicka, ja som s jej pristupom bola velmi spokojna. Urcite odporucam

montinka
28. dec 2012

super zlatá doktorka,urcite odpurucam

mircalla
28. dec 2012

Trochu mimo temy, mozno by tvojej lekarke prospelo jej pohrozit, ze za taketo spravanie na nu podas staznost. To je absolutne nepripustne, niektori lekari su neskutocni, urcite vymenit. Ja ked som nebola spokojna, som vzdy zmenila, dokonca som aj danej lekarke povedala, ze mi vadi jej pristup a spravanie, ludia su ludske bytosti, mnhi lekari jednaju otrasne. Je to tvoje zdravie, ci zdravie tvojej rodiny a to je len jedno, clovek sa musi u lekara citit dobre a nie v strese

lstudentka
26. júl 2013

je to naj horsia pediatricka v ziline.je sice mila,ale nicomu asi nerozumie.zanedbala mi dceru,uz ma 7 rokov a ma vazne problemy.to ,ze je mila mi momentalne nepomoze.vysetrenia ,ktore ma robit,robi len znamym pacientom,na ostatnych kasle.chodte do martina a pochopite ,aky maju byt lekari.a nie,ze pani dotorka nemcova nechce ani pred operaciami zobrat krv a este aj prehovara primara?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

danka1303
30. okt 2013

nemam snou problem,len ma toho vela objednanie trva dlhšie,tu čo sme mali pred nou bola hrozna,už je dufam na dochodku

laura2811
7. mar 2018

Pani nemcova je najhoršia lekárka akú poznám. Mojej dcére určila zlu diagnózu. Povedala ze ma epilepsiu( dála jej nevhodné lieky ktoré nemôžu bábätka.) a mala reflux.
A ešte je neochotna liečila nás a potom nás nechcela zobrať späť, ďakujem pánu Bohu že nás nezobrala. Išli sme k inej pani neurologicke pani Orvanovej ta je super hneď jej lieky vysadila dala správnu diagnózu.

sandy16
4. apr 2018

Prosím vás, kde presne mám Dr. Nemcová ordináciu? Malo by to byť v areáli nemocnice ale ktorá budova presne? Ďakujem.

petruldo
4. apr 2018

@sandy16 v detskej poliklinike, tuším na poschodí a na úplnom konci jednej chodby

miminka74
4. apr 2018

Moja osobna skusenost: Syn mal febrilne krce, hospitalizovali nas v zilinskej nemocnici a dostali u dr. Nemcovej diagnozu epilepsia. Zacali u neho s liecbou po prepusteni z nemocnice sme sa mali hlasit u neurologicky tak som zavolala dr. Nemcovej a ta nas objednala za 3 mesiace a lieky mu navysila po telefone 3nasobne. Nakolko som nebola spokojna tak som zavolala dr. Orvanovej, ktora nas objednala o 2 tyzdne sice za poplatok 10€ ale objednala. Dala nam urobit EEG a liecbu nam nechala na rovnakom davkovani ziadne nezmyselne navysovanie. Nakoniec sa potvrdilo, ze moj syn mal len febrilne krce a lieky nam pomaly vysadila. Nechcem vediet ako by to dopadlo u dr. Nemcovej.

sandy16
4. apr 2018

@petruldo Ďakujem.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli