Aká je pediatrička MUDr. Eva Dzurillová v Ružinove?

kermitka
13. aug 2012

Pediaterka Ruzinov Mudr.Eva Dzurillova

palinkovamaminka
13. aug 2012

My sme zatial spokojni, aj ked je fakt, ze zatial sme nemali vaznejsie zdravotne problemy, takze ani nebolo co riesit.
Takze mame skusenosti hlavne co sa tyka preventivok, co prebehlo v poriadku. Pani Doktorka stiha popri vysetreni ochotne odpovedat na milion mojich otazok 😀 Sestricku ma takisto velmi milu. Parkrat sme museli dlhsie cakat, ale to len preto, ze ako prve boli objednane male miminka, co je asi normalne 😉
A co je pre mna plus, da sa s nou komunikovat aj mailom 😉

klimt
14. aug 2012

Dr. Dzurillovú poznám, keďže robím sestričku v Ružinove už pár rokov a je to jedna skvelá, profesionálna lekárka, ktorá myslí na všetko, je jemná, nežná, ochotná, ak raz budem mať dieťa, tak by som k nej veľmi rada chodila, čiže naozaj odporúčam 😎

permanentka
17. júl 2016

a je sukromna ci statna? nerada by som zaplatila aj za cakanie v cakarni 😀

nalia
4. máj 2017

@palinkovamaminka
@kermitka
@permanentka
Ahojte, prosim Vas ake su Vase skusenosti s Dr. Dzurillovou teraz s odstupom casu? Ste u nej spokojne? Riesi pripady chorych deti adekvatne, t.j. spravi CRP test, vyter atd ked je to potrebne alebo na poziadanie?

celinej
9. máj 2017

@nalia ahoj my k nej chodíme uz 3 roky malinká naštastie nebola vážne chorá ale je to veľmi ústretová, príjemná a profesionálna pediatrička. Len ma naozaj veľa pacientov pokial k nej nepatrís podľa bydliska tak je to problém sa k nej dostať. Určite sa chod spýtať čím skôr nech vieš na com si - pripadne si zavolaj ale tým ze ma toho veľa nie vždy sa dovolas. Cca 30 min po skončení ordinacnych hodín sa da dovolať 😀 Veľa šťastia a krásne tehulkovanie 😍

palinkovamaminka
11. máj 2017

@nalia ma crp. my sme sa odstahovali a menili sme aj Dr, ale mozem povedat, ze bola super. ona mava vela, lebo sa dost venuje tym detom, urobi vytery setko co treba, aj ockovala nas na 2x nie naraz, taka je opatrnejsia, odporucam

vrbik
14. jún 2020

ahojte, prosím, dr. dzurillová berie iba podľa trvalého bydliska? 🙂

nalia
15. jún 2020

@vrbik ja myslim že áno, má veľa pacientov, ale za zavolanie nič nedáte.

laci9
2. feb 2022

@kermitka Dobrý deň prajem. Kde nájdeme pre dcéru v Ružinove doktora prosím vás veľmi pekne?