Aký je postup liečby rakoviny močového mechúra?

monca0021
12. jún 2019

Ahojte. Chcela by som sa spytat či máte niekto skúsenosť stymto druhom rakoviny. V podstate ani neviem čo sa opýtať človek ktorý v rodine ochorel ma 75 rokov. Doteraz veľmi vitálny človek. Pracuje na dvore stále si vymýšľa nejaké aktivity proste neobsedi nevie oddychovať čo sme aj radi pretože to mu dodáva elán do života je to veľmi pozitívny človek chorobu prijal pretože je silne veriaci a sám povedal že každý si musí uniesť ten svoj kríz. No ale k veci. Najprv začali s liečbou imunoterapie doktori dávali veľkú nadej vraj je to veľmi účinná liečba no po skončení liečby sa zistilo že sú výsledky opäť horsie. Tento týždeň ma asi druhý krát už na operáciu na odobratie vzorky ktorú posielajú do BA znova. Všetko sa len naťahuje a nemá momentálne žiadnu liečbu. Čo tomu vôbec nerozumiem robili to prví krát poslali záver bol že je to zhubné a potom bola ta liečba imuno. Teraz znova odoberať vzorku? Je tu niekto kto sa tomu rozumie? Aký by mal byt další postup liečenia? Myslite že by som sa mala poradiť aj s inými lekármi? Ako píšem tento človek je veľmi životaschopný keby bol zdravý sa dožije aj stovky podľa mna 😂😂😂 chcem vás poprosiť o rady, skúsenosti a všetky info ktoré máte 🙂 ďakujem krásne

monca0021
autor
12. jún 2019

*tento týždeň ma ísť druhý krát na operáciu

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carimari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz