Alergologička MUDr. Olga Reháková. Poznáte ju niekto?

dorotaw
18. júl 2008

Pani Dr.je detska alergologicka,v Cadci.Poznate ju niekto?Aka je?! 🙂

pacna
18. júl 2008

som z cadce ale nastastie ju nepotrebujeme, len som počula že je tam koooopec ludi.

emyly
18. júl 2008

pacna, asi si ju mýliš s tou druhou...práveže od Rehákovej odchádzajú k tej druhej...

dorotaw
autor
18. júl 2008

Ona objednava na hodiny,ale chcela som vediet ci je dobra Dr.

dorotaw
autor
18. júl 2008

Nevola sa nahodou Liskova?

emyly
18. júl 2008

hej ona je to...od Rehakovej prechádzajú k Liskovej, ja osobne som nebola u Rehakovej, ale všetci hovoria že väčší odborník je Lisková...nechcem jej krivdiť, ale aj moja doktorka mňa poslala radšej k Liskovej, aj ked obvodovo patrím k Rehákovej...ked si už objednaná tak si tam zájdi a ak sa ti dačo nebude zdať, odíď k tej druhej...ak ťa ovšem zoberie, ku ktorej pediatričke chodíte?

dorotaw
autor
18. júl 2008

Ja som z Kysuce,ku Dr.Sevcikovej.Dr.Liskova pochadza z Kysuce teraz ma male babo a je na materskej,ale pracuje.Pocula som ze je dobra odbornicka,ale ked jej ochoreju deti tak je doma pri nich.Kamoska mi vravela ze je to dost casto.No uvidim aka je Dr. Rehakova.

hruskaskiku
25. aug 2010

Táto p. Mudr. Reháková nám osobne odhalila problém resp. diagnózu, kt. detský pediater by zanedbal. Poznám detičky, kt. pomohla, hlavne aj rodičom, pretože tieto deti kašlali, pretože mali astmu, kt, ona diagnostikovala.
Možno sa hovorí, že je prísna, a to len preto, že niektoré deti majú alergiu na perie a rodičia ich nechajú naďalej spávať v perí, atď....
Ja osobne nerobím tejto p. Mudr. reklamu, bohužiaľ aj keď som nechcela, túto ambulanciu pre zdravie svojho dieťaťa musím navštevovať.

evacadca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evacadca
1. apr 2012

ináč sa budem musieť vybrať len k pani dr.rehákovej ale už teraz mám ztoho hrúzu je to snou ozaj také strašné?

mikrovlnka
13. mar 2015

My chodíme k Rehákovej a nemáme problém....tiež so mnou klepalo, lebo som počula,že kričí na ľudí, keď čosi nerobia ako majú, ale mne sa zdá ako veľká odborníčka a stará sa aj o onko. pacientov.Kontroluje síce všetky lieky, kvapky a spreje či ich dávam dcére,ale ako píšem zase si dáva záležať na pacientovi.... keď sme tam šli prvý krát sedeli sme pri nej hodinu aj niečo a zaujímalo ju všetko o dcére od narodenia.Je pravda, že niekedy to preháňa, teda aspoň čo som počula od známych, ale zas to treba brať jedným uchom tam druhým von.Tiež sme boli objednaní na alergológiu do Žiliny lebo som mala strach tam ísť, ale zvládli sme to.....A dáva si záležať aby sme sa naučili čo, ako, a a koľko mám dávať dcére.Všetko si odkontroluje aj sprej do nosa si skontroluje ako jej čistím nos.....Takže ja môžem len odporúčať, sme spokojné a hlavne treba dávať lieky ako nakáže, radšej sa to teda učím koľko čoho mám dávať, ale aspoň po nás nekričí.... 😀 😉

mishach
16. apr 2019

Baby, potrebujem poradiť. Dr. nás poslal k doktorke, ale mam si vybrat, lebo, ze jej komunikacia je troska problematicka. Ona by nás zobrala hneď a ked sa objednam niekde inde, musim cakat aj pol roka a dlhsie. Aka je? Naozaj je to take zle? dAKUJEM