Centrum reči Dialóg v Bratislave. Máte skúsenosti?

katrin
24. aug 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmto centrom v BA na Jelačičovej? Ďakujem

strociatka
24. aug 2009

su tam skveli odbornici a spicka logopedie na Slovensku

katrin
autor
24. aug 2009

strociatka:

a ako to tam funguje? ževraj je to niečo ako denné sanatórium. Napíš prosím viac. Dík

strociatka
24. aug 2009

myslim, ze ako denne sanatorium, nieco ako skolka, uz si to presne nepamatam, bolo to uz davno, ale su tam ozaj dobri, treba sa tam ist pozriet osobne, ku mne do prace chodili od tial deticky a velmi im tam pomohli

leteku
24. aug 2009

ahojky, aj ja doporučujem. Robím v škôlke a deti, ktoré sa nám z tade vracajú urobia vždy obrovský pokrok. Funguje to podobne ako škôlka.

adulenka
28. feb 2011

ahojte je tu mamicka ktorej dieta navstevovalo sanatorium dialog?ako ste travili cas v ba ak ste neboli odtial kym vase dieta bolo v sanantoriu?nas to caka tento rok len si neviem predstavit co tam budem cely den robit

enkida
30. jún 2012

viete mi niekto povedat ako dlho priblizne trva prve vysetrenie v dialogu?

evabb35
30. jún 2012

@enkida viac ako 1 deň.

verona20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronyca
22. aug 2013

Ahojte,
obnovujem temu.. rada by som vedela,ci mate niektora skusenosti so Sanatoriom Dialog.. navstevujeme toto sanatorium, ale chcela by som vediet info o skolke.. od septembra nastupujeme

anuska74
4. sep 2013

@weronyca
Ahoj. A nastúpil už tvoj syn ? Ak môžeš napíš ako to prebieha.

weronyca
25. sep 2013

@anuska74 ahoj, no chodí tam od septembra.. Cez deň vraj robia nejaké cviky s pusimkámi, potom majú pracovne listy, každý deň nosí domov úlohy. A tak..

elik81
28. okt 2013

Ahojte, my tiez nastupujeme v novembri do Dialogu, po polrocnom cakani. Chcem sa opytat, ako prebiehal prvy den? Nam zatial pani Sodomova oznamila, ze o 7.30 je nastup u pani primarky a to bolo vsetko. V stredu tam chcem skocit osobne a povyzvedat sa detaily. Boli ste s tym sanatoriom spokojni? Chodia deti aj von, na prechadzky a ihrisko? Zvladali to vase deticky, myslim ci toho nebolo na nich vela - toho ucenia, sustredenia? Mne totiz v ten den, aj mladsi syn nastupuje 1x do skolky...tak to bude dost 😝
@weronyca
@anuska74

weronyca
28. okt 2013

@elik81 ahoj, áno deticky chodia aj von... V prvy den prijdete do casti kde sa chodi na normalne cvicenia pri recepcii.. Tam si nas prijala pani primarka, len nam povedala zakl.info, opytala sa ci neberie maly dake lieky atd. Odtial sme sli do druhych dveri, na rovnakom poschodi, kde je ,,skolka". Tam zozvonite, pani ucitelka vam ukaze skrinku, rozlucite sa a papa..

Kazdy den si deticky domov nesu ,,domace ulohy".. Neviem kolko ma male ale nas si chvilu zvykal, ze ho cely den trapia a este doma mu davam zabrat, ale potom to islo.
Doobeda deti pracuju v skupinkach, potom idu von, na obed, hajat a poobede hry..
Moj maly ani domov nechcel chodit a aj si poplakal ked po mesiaci odchadzal;(

Urobil tam velke pokroky.

mishka11
25. nov 2013

Ahojte,
co vsetko je potrebne, aby nas prijali do sanatoria? a este, pobyt hradi poistovna, alebo si ho musite hradit sami?

zuzkakach
19. dec 2013

@weronyca
@elik81 ahojte baby prosim vas ako dlho sa caka nato aby tam prijali dieta? A musime si to vsetko sami platit, alebo preplaca aj nieco poistovna, Nam to odporucila logopedicka. Dakujem velmi pekne

elik81
19. dec 2013

@zuzkakach
No my sme cakali asi pol roka. Pobyt v sanatoriu sa neplati, ten preplaca poistovna. Plati sa len strava.

elik81
19. dec 2013

@zuzkakach
Ono to zavisi od poistovne, nasa preplaca menej deti na mesiac, preto sme tak dlho cakali. Ale mozes zavolat aj priamo do Dialogu, pani Sodomova na recepcii ti vie poskytnut podrobnejsie info.

zuzkakach
19. dec 2013

@elik81 jej dakujem a mozem este vediet aka ste vy poistivna? a hlavne ci vam tam ten pobyt pomohol? Maly mal v auguste 3 roky a velmi sa mu rozpravat nechce 🙂

weronyca
19. dec 2013

@zuzkakach uz ti stihli odpovedat, my sme tiez cakali cca pol roka. Ale vraj zalezi aj od toho aku mas poistovnu. My máme doveru a kvoli tomu sa vraj caka dlhsie, pretoze cez nich trva preplacanie dlhsie

zuzkakach
19. dec 2013

@weronyca nie nie 🙂 ja sa tam chystam este len volat, len som si predtym chcela o tom nieco zistit 🙂 my sme boli vcera este len prvykrat u logopedicky a ta nam to odporucila 🙂

saskia77
11. jan 2014

Nam povedali, ze z Dovery beru len 5 deti na mesiac, pricom zo VZP 20 deti ☹ .
Ked ste tam dieta doniesli prvy den, mohli ste sa pozriet aj na priestory, kde sa deti zdrzuju ?

emikie
28. feb 2015

@elik81
@weronyca
dievcata, a co ste teda platili - v cenniku je rocny poplatok cca 200E, to sa plati, nie? aj za tie vstupne vysetrenia? a co nejake sedenia, bez skolky, viete prosim?

weronyca
2. mar 2015

@emikie neviem k comu myslis ten poplatok. My za sedenia u logop platime 16,6...a v sanatoriu sme neplatili nic. Mesacny pobyt preplaca poistovna dovera mesiac, vseobecna 2...

emikie
2. mar 2015

@weronyca dakujem. no maju tam v cenniku taky poplatok, ze za nadstandardne sluzby 196E - tak to musi zaplatit kazdy, co tam chodi, ci nie? ci len chodite na logo a za to platite? mali ste aj tie vstupne vysetrenia, co robia - u logopeda, psychologa a myslim, ze uska.

weronyca
3. mar 2015

@emikie ano mali sme aj vstupne vysetrenia logo,psycho kde sa plati nejakych 28eur..
inak platime tych 16eur len ked sme na sedeni u logo. Ziadnych 196eur sme neplatili.

elik81
4. mar 2015

@emikie
Tych 196 Eur je rocny poplatok. Mozes si vybrat, bud zaplatis rocny poplatok, potom mas v cene tak dve logopedicke sedenia za mesiac alebo ak nie tak si musis platit tych 16.6 za kazde to sedenie. Ak mas rocny poplarok tak mas aj vacsie zlavu na stravu ked je dieta v sanatoriu, atd. Treba sa popytat pani Sodomovej na recepcii... Snad som pomohla. S tym poplatkom za vstupne vysetrenie som si nie ista...uz je to davno, my sme ho platili, ale vtedy sme este nemali uhradeny rocny poplatok...

birbalka
4. mar 2015

Ano, su vynikajuci, nam pomohli

emikie
5. mar 2015

@elik81 Dakujem, uz je mi to jasne 🙂

vierazit198
8. júl 2016

Mile mamicky, prosim vas o radu... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

moj syncek zacal navstevovat dialog a chodi tam treti den... no mam s nim velke problemy nechce tam chodit, place ze ho biju ale to bude vymysel.. uz rano ked vstane tam nechce ist a place.. ide tam ako barancek na popravu a ked tam dorazime a prezuvam ho tak strasne place.. boze aj ja placem.. co mam robit .. ??? mam pocat ci si zvykne alebo ho mam zobrat ...? preco sa tam tak boji ist?? poradte mi co spravit ked mate skusenosti...dakujeeeem

ruan
21. júl 2016

@vierazit198
Ahoj, podarilo sa syncekovi si zvyknut? Zial, neviem Vam poradit, ale drzim Vam palce.
Chcela som Vas poprosit - vedeli by ste mi prosim dat kontakt (mail / telefon) na centrum Dialog? Na internete neviem ich stranku najst - zakazdym ma pocitac upozorni, ze stranka je nebezpecna a mam z nej odist... My mame vyse 2,5 rocneho, ktory vobec nerozprava a odporucili nam Dialog... Zatial by sme sa chceli len informovat.
Drzim Vam palce, aby ste to zvladli. Vdaka.